Remington

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett3600, Módosítva: 2014. május 20.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 700 W
  • Újgenerációs keratin és kerámia bevonat
  • 2 hőmérséklet -, és sebességfokozat
  • Könnyen szabályozható, kétirányú forgási lehetőség
  • 2 tartozék fej:

- 50mm átmérőjű thermo kefe
- 40mm átmérőjű thermo kefe
- Tartozék fej kioldó gomb és biztonsági zár funkció
- Körbeforgó vezeték
- Akasztófül

Remington AS8810 Keratin Protect forgófejes meleglevegős hajformázó
Ár: 9.000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, Posta, személyesen Újbuda, Budaörs

Flami

2019. július 23.

Az AS8810-es változatot véleményezném, ami szerintem ennek az újabb változata, 1000 W-os, de pont így néz ki, mint ez a készülék.
Röviden: nem tudom, hogy tudtam élni nélküle!!!
Nagyon béna vagyok beszárításban, fodrász ajánlotta, hogy forgókefés hajformázóval próbálkozzak otthon.
Kellett hozzá videót néznem, mert elsőre sikerült totál feltekerni vele a hajamat, pánikban próbáltam kiszabadítani a fejem.
Na de másodjára már sikerült ráéreznem és kreáltam egy majdnem ugyanolyan frizurát, mint amit a fodrász szokott. :))))
Mosás után törölközőbe csavartam a hajam, másfél-két órára, aztán kicsit átfújtam meleg levegővel és utána formáztam. A kisebb kefével, 1-es fokozaton.
Teljesen száraz hajon is működik másnap.
3 év garanciával vásároltam.
Nagyon fogom szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 23.

Röviden: nem tudom, hogy tudtam élni nélküle!!!
Teljesen száraz hajon is működik másnap.
3 év garanciával vásároltam.
Nagyon fogom szeretni!

anett3600

2014. május 24.

Imádom! a nagyobb forgókefével és a két fokozattal tökéletesen megtudom szárítani a hajam. sokkal könnyebb, mint hajszárítóval és kefével. a hajam simább, puhább, jobb tartású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.