Remington

Ár:   20390 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zfru, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   20390 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington REVEAL nedves-száraz forgó testkefe segítségével sugárzóan szép, bársonyos bőrünk lehet.

A tested szárazon végzett kefézésével bársonyos, sima bőr érhető el, míg a zuhany alatti nedves kefézéssel bőrradírozást folytathatsz. Apró körkörös mozgás közben a bőrt gyengéden nyomva a forgó fejek könnyedén dolgoznak, és eközben elvégzik helyetted a test kefézésének megerőltető munkáját.

A bőr puhán és bársonyosan tartásához rendszeresen használd a természetes sörtéjű és a testradír keféket. Segítenek a bőröd előkészítéséhez, ezáltal tökéletes alapot biztosítva a hidratáló és önbarnítószerek alkalmazásához.

Ár: 6990 , Eladó: puszedli0218
Állapot: Új, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Postázom banki utalás után vagy személyesen átvehető

Benedetta88

2018. december 13.

Egyik legnépszerűbb netes áruház oldaláról rendeltem, rendkívül kedvező áron.
Összességében megérte, a száraz kefét szoktam többször használni, kellemes érzés ahogy eltávolítja az elhalt hámsejteket, a nedves keféje pedig tökéletes zuhanyzáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Egyik legnépszerűbb netes áruház oldaláról rendeltem, rendkívül kedvező áron.

hdora87

2018. február 21.

Még tavaly egy akció során 4 ezer forintért sikerült zsákmányolnom. Nem használom rendszeres,de mikor igen,akkor nagyon jól esik. Felpezsdíti a vérkeringésem,a bőrömnek is jót tesz,hogy az elhalt hámsejteket jól ledörzsöli. Mivel vízálló,mindig zuhany alatt használom,nekem úgy kényelmes. Az eredeti árát sokallom,de így akciósan megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.