Remington

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington Smooth & Silky vezeték nélküli bikinivonal alakító tökéletes eszköz a bikinivonal szőrtelenítésére vonatkozó bármilyen igény esetén. A készülék vezeték nélküli és kompakt kivitele tökéletes kényelmet kínál, és könnyűvé teszi a bikinivonal területének szabad formázását. A sokoldalú készülék nedvesen és szárazon egyaránt használható, rendszeresen, vagy bármilyen vészhelyzetben az utolsó pillanatban végzett szőrtelenítés esetén is ideális megoldás.

• Precíziós trimmelő fej: kevesebb irritáció
  • Már 0,2 mm szőrhosszúság esetén hatékony, ideális a bikinivonal területének formázásához
  • Vezetőfésűk: 2 és 4 mm hosszúság beállítással
  • Zuhany alatt is használható
  • Könnyen tisztítható, mosható fejek
  • Akkumulátoros működés, 60 perc vezeték nélküli használat
  • Töltés jelző LED
  • Tisztító kefe, elegáns tároló táska

jggrnt1337

2019. február 12.

Több évnyi kínlódás után esett a választás erre a kütyüre. A gyanta/epilátor szóba sem jöhet a lady-partomnál, a krémek és borotvák csak nagyobb időszakonként működnek, hosszútávú (heti) maintenance-re nem váltak be, több sérüléssel jártak, mint amennyi haszonnal kellett volna.

A gép egy hajnyíró alapján működik, van 2 féle hosszra való vezető fésűje, egy alap - egyik oldalon kb 2 millis , másikon 0.2-es - borotvafeje, aksiról működtethető (kb 1 órára elég szufla van benne), vizesen és szárazon is használható. A kialakítása tök jó, kézre esik, kicsi, csúszásgátló borítás, nagyon ígéretes, és zéró kézügyességgel is jól lehet navigálni vele.

Az egyetlen csillagot ott bukja, ahol az összes szőreltávolító az én esetemben: nem tud mit kezdeni az erős szőrzettel, és nekem sajnos csak az van. :,D
Tehát hiába a precíziós funkció, nem lesz bébidelfin puhaságú felület ott lent, csak enyhén borostás az eredmény (függően attól, hogy mennyi ideig van kedvem bíbelődni a dologgal), ami számomra éppenséggel belefér, és messze elégedettebb vagyok így is, mint valaha, de azért lássuk be, nem tökéletes ez a megoldás sem.

Lábra is kipróbáltam, ott is hagy kisebb borostákat, de mivel ott ritkább a szőr, szinte alig látni (eskü, pedig elég kritikus vagyok ezen a fronton, ha semmi mással nem is), de azért tapintásra lehet érezni őket.

Szerintem jó ez a gép és biztos vagyok benne, hogy ha nem lenne ilyen elbaszott génállományom és szőke/vékonyabb bundám lenne, simán megkapná az 5*-ot, de még így is elégedett vagyok!

jggrnt1337
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Hecate

2018. június 15.

Külföldi oldalakon írt pozitív vélemények alapján választottam. Életem egyik legjobb döntése volt. Álom vele a borotválkozás, hiszen gyors, könnyű, biztonságos, precíz. A főtrimmelővel végighaladok, majd megismétlem a precíz fejjel. Az eredménnyel mindig elégedett vagyok. Végre nem tortúra a lábak ilyen ápolása. Önmagát elegánsan ápoló nőnek érzem magam, nem pedig szőrtelenítő krémmel, borotvával szenvedő szerencsétlenségnek, aki hosszú időt rostokol a fürdőben. Nincs jó kézügyességem mégis remekül boldogulok vele. Nagyon kézhez áll és nem is hangos. Használati utasítása jól érthető. Számomra örömteli, hogy alkalmazható víz alatt is, így hőségben frissítőbb vele a szőrtelenítés. Nekem egy feltöltés 2-3 használatra elég.

Úgy sikerült beszereznem hivatalos Remington forgalmazónál, hogy 4 év garanciát kaptam rá. A Remington ilyen felelősségvállalását a minőségért nagyra értékelem.

A vezetőfésük könnyen és biztosan fel-le tehetők. A készülék nem igényel borotvahabot, olajat, de a száraz bőröm utána testápolóval kenem.

Ha valaki IPL szőrtelenítőt használ, ahhoz megfelelő méretre borotvál, így szuper kiegészítő mellé.

(Utazáshoz is magával viheti az ember, de érdemes más, vastagabb tartóban vinni,- mint az a vékony kis szatyor, amit adnak hozzá, - mert abban nyomásra a készülék bekapcsolhat. Nem tároló táskát adnak ugyanis, mint a hivatalos termékleírásban szerepel, hanem egy kis műanyag szatyrot, de ez az angol fordításból ered, nem a cég átverési szándéka.)

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.