Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

45 mm átmérőjű sütővas.

hajnalka39

2013. október 13.

Imádtam ,és istenítettem amíg bele nem akadt a hajamba,és le nem tört a kefe része...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 13.

anett3600

2013. augusztus 19.

egy nagyáruházban vettem, szinte harmadáron. simán, fésű nélkül megszárítom a hajam, majd rétegenként átszárítom ezzel.Az eredmény , mintha fodrászatból jöttem volna. jó tartást eredményez és sima hajat. ezerszer egyszerűbb ezzel mint hajszárítóval és körkefével. Sokáig tart az eredmény és sokkal hamarabb kész. megérte az árát, mert a hullámosodásra hajlamos hajammal így sokkal egyszerűbb a küzdelem.

Update. fél év használat után tönkrement, nem melegedett egyáltalán. mivel garanciás volt, nagy szívfájdalmamra visszavittem a boltba, nem tudtak másikat adni, csak az árát vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.