Remington

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aerdna, Módosítva: 2019. június 18.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ennek az egyedülálló kialakításnak köszönhetően a haj tövénél emelt, dúsabb hatást érhetünk el, a tincset viszont simára formázhatjuk, sőt, akár a hajvégeket is kissé göndörebbre alakíthatjuk.

• Dús hatású és tükörsima haj percek alatt
  • Komplex megoldás – 38 mm átmérőjű kialakítás: simít, hajtőemelő és dúsító hatás
  • Kerámia bevonat: védelem a hajnak
  • Anti-sztatikus bevonat: a felületen könnyebben csúszik a tincs
  • 3 optimális hőmérséklet beállítási lehetőség: alacsony (150 °C), médium (190 °C) és magas (230 °C)
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Ki-, bekapcsoló gomb
  • Körbeforgó vezeték
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Hőálló táska és kesztyű

Aerdna

2019. június 19.

A szőke, vékonyszálú, éppenhogy vállig érő,épp hajfesték lenövesztésben szenvedő hajamat nem akartam tovább kinozni. Mindenképp szerettem volna hajsimitó kefét, de a többiről azt olvastam a végeket nem lehet vele formázni. Na ez tökélestes! A meleglevegős hajformázók nyáron nem a legjobbak, amúgysem szeretem a sivitó hangjukat. Ezzel 5 perc alatt olyan gyönyörű lesz a hajam mint azzal fél óra szenvedés után sem.
Én ki szoktam kapcsolni, és még úgy is lehet vele után húzni. Emel, simit, formáz, nem tép, nem töri végre a hajam.
Amit igér azt teszi! Maximális szeretet részemről!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Amit igér azt teszi! Maximális szeretet részemről!