Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibike100, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Maximális hőmérséklet: 215°C
  • Bekapcsoló gombbal és fénnyel rendelkezik. Egy fokozaton működtethető.
  • Felmelegedési idő: 30 másodperc

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Ez előtt egy szinten remington hajvasalóm volt, de 5 év után sajnos sikerült eltörnöm a vezetékét, pedig maga a hajsütővas jól működött. Ezután ezt a terméket vettem meg, nagyon szeretem, tényleg 30mp alatt forróra melegszik, de a kihülése sem túl sok idő. Nem roncsolja szét a hajat, viszont szép eredményt ér el rajta. Hajmosás után ha kivasalom egy hétig egyenes marad ezzel a termékkel, a régivel többet kellett vasalnom egy héten. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

széva

2019. október 22.

Most vettem mert már a PHILIPsem vagy 10 éves és nem igazán jó. Hát sajnálom ,hogy nem hamarabb gondoltam a cserére,sok bosszúságtól kíméltem volna meg magam. Néha váltani kell lányok :-) ez jó kis masina,és nem is volt drága .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 22.

Jucuus

2018. december 16.

Hamar felmelegszik, jól dolgozik, az enyhén hullámos hajamat gyorsan kivasalja. :) ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

esztiby

2018. december 5.

Sokkal drágább hajvasalóról váltottam erre, és nagyon meg vagyok elégedve, rövid hajra is nagyon jól használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

csibike100

2017. május 24.

Alapból eléggé göndör a hajam, de ezzel a termékkel viszonylag gyorsan ki tudom egyenesíteni a tincseimet. Lehetne rajta több fokozat is, de ettől függetlenül én jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.