Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azure84, Módosítva: 2013. október 26.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Hajformázók

• Teflon, turmalin és kerámia bevonat
  • 38 mm átmérőjű sütővas, automatikus kikapcsolás
  • akasztófül, tartozék táska

Remington CI-151 Hajsütővas 19mm
Ár: 3000 , Eladó: Zsolci
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, Postán maradó
Lyah

2017. június 11.

Ma kiderült, hogy van egy ilyenem, de teljesen elfelejtettem. Szerettem volna szép nagy loknikat készíteni, de minden hormonális hajhullásom mellett a hajszálaim még mindig túl vastagok, hogy ezzel bármit tudjak kezdeni.
Szóval besorolódott azok közé a dolgok közé, amiket a költözéskor két hónap múlva nem vinnék magammal. Lehet, hogy jó, de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

csillag

2014. június 17.

Na ja. Én azt hittem hogy ezzel itten' majd ilyen victoria secret loknikat varázsolok, hát nem éppen így lett. Hátközépig érő hajam van, hullámocskát bírok vele alkotni, de csak úgy ha vékony tincsenként csavargatom, amit utána tenyeremben tartok míg kihűl, majd jól lelakkozom. Nem mondom, hogy rossz vétel volt, mert kedvelem, szép az eredmény, csak sok idő, és nem ilyet vártam. Aki szintén victoria loknikra vágyik vegyen egy hajvasalót, amivel lehet göndöríteni, jobban jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

motoros_csaj

2014. április 2.

Nem rég vásároltam, de nagyon szeretem. Hosszú fekete hajam van és csak a végét szoktam begöndöríteni vele, nagyon szép nagy loknikat csinál másodpercek alatt. Nagyon gyorsan felmelegszik és egyszerű használni. Ez a márka számomra nagyon megbízható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

timeej

2013. október 27.

Pár éve én is megvettem, szép loknikat csinál. De azóta levágattam a hajam, így áttértem a kistestvérére, ami 19 mm-es, ez már túl nagy az én hajamhoz. Akit érdekelne, szívesen eladom, alig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

azure84

2013. október 18.

Kb. 2 éve van meg ez a hajsütővas. A 38 mm-es átmérőjű fejnek köszönhetően szép nagy loknikat lehet vele készíteni. Bevonata: teflon, turmalin és kerámia ezért csak ritkán használom, alkalmakkor mert gyenge vékonyszálú hajam van, de mindenképpen megérte megvenni mert a többfunkciós hajvasalók amivel göndöríteni lehet nekem nem jöttek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 18.