Remington

Ár:   8830 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Tulajdonságok:

• Négyszeres védelem / bevonat*: anti-sztatikus, kerámia, turmalin, speciális finomra csiszolással kialakított lapok
  • 38 mm átmérőjű kialakítás a természetes, lazább loknik kialakításához
  • Maximális hőmérséklet: 210°C
  • 8 hőmérséklet beállítási lehetőség
  • Félperces, gyors felmelegedés
  • Készenléti állapotot jelző LED
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Csuklópántos vezeték
  • A sütővas vége hideg marad

Ár: 4.000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, Posta, személyesen Újbuda, Budaörs

Csanadivivi

2016. január 11.

Szörnyű! Akciósan vettem meg,de így is sajnálom,pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Hosszú,de vékonyszálú hajam van,ha szétégetem vele,akkor lehet,hogy látszolódik benne egy kis hullám,de az sem marad benne egy óránál tovább. Anyukám vállig érő hajával még tud kezdeni valamit, de hosszabb hajúaknak semmiképp nem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Takaro

2015. június 15.

Vacak. Egyaltalan nem tartosak a hullamok, mar ha hullamnak lehet nevezni azt amit csinal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

PVik

2015. február 5.

Hhhm.. hol is kezdjem? Talan legyen az elso az irtozatos szag ami arad belole (foleg a forgo resznel), ami nem tudom hogy a hajam egesetol van e, ugyanis mindig ugy fustol mint Ausztralia nyaron az erdotuz szezonban.
De ami a legkiakasztobb az az, hogy en ezert kepes voltam 8000 forintot kiadni, mert hat a Remington az marka a javabol ilyen teren, es EZ(!) a hajsutovasak legalja.
Na, hat a dobozon egy szep neni van kb olyan dus hajjal, mint en, szep nagy GONDOR loknikkal, amiert nagyon is irigylem ugyanis nekem ez nem jott ossze. En ugy vettem eszre hogy a hiperszuper 4x keramia bevonattal ellatott vas annyit er, mintha egy hajvasaloval kiegyenesitenem a hajam ugy h a veget kicsit besutom. Szoval nem tudom elkepzelni se, hogy mert csak a veget fogja meg, es a teteje mert leaz olyan lapos mintha kivasaltam volna. Azt is hozza kell tennem, hogy nem en vagyok a bena ugyanis a tescos 1,5 evet se biro keramias 22mm tongommal olyan gondor hajat csinaltam hogy mehettem volna egy Glisskur reklamba. Igazabol abban remenykedtem hogy ez is lesz ilyen jo csak igy mar nagyobb tincseket tudok besutni, igy hamarabb vegzek, de az eredmeny az nagyon szepen kifejezve "hullamos" (vagyis inkabb olyan schauma modelles haj") lett.
Szereny velemenyem szerint egy nagy kalap sz@r es nem jo semmilyen hajtipusra, foleg nem ennyi penzert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

RKlara

2014. november 26.

Derékig érő, vékony szárú hajam van. Többféle vastagságú tincset próbáltam, az összes hőfokozaton, de nekem nem tudta megtartani a hullámokat 10 percnél tovább, bőséges hajlakkozás után sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 26.

im

2014. július 1.

gyorsan felmelegszik, a hosszú (hátközépig érő), alapvetően egyenes hajamból laza, természetes, hajlakkal viszonylag tartós loknikat tudok vele készíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

lau0825

2013. december 14.

Nagyon szuper, gyorsan felmelegszik, könnyű használni, tartósak maradnak a hullámok, de az én rövid-félhosszú hajamhoz sajnos túl nagy az átmérője, vettem is helyette egy feleekkorát, az tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

szabo.szandra1993

2013. október 19.

2* vittem vissza a Remington mintaboltba mivel nagyon büdösen füstölt. A második göndörítő ráadásul karcos is volt. Állítólag valamilyen kenőolaj füstölt, de nagyon kellemetlen volt az egész procedúra (főleg hogy első alkalommal közölték hogy minden 100. termékkel fordul csak elő ez). Végül nagyon kedvesek voltak, mert kaptam mellé egy hőálló táskát (amit egyébként nagyon nem értek, hogy miért nem adnak a göndörítők mellé, de a vasalók mellé adnak amikor annak a sütővas része belül van, na de mindegy is...). Nekem nagyon lassan melegszik fel (pedig a hajvasalójuk pillanatok alatt 190-200 fokra felmelegszik). Én már megbántam hogy megvettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

mano

2013. szeptember 11.

Teljesen jól működik, nagyon gyorsan felmelegszik, tartós loknikat lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.