Remington

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabcimapci, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   28 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Hajformázók

• Újgenerációs kerámia bevonat keratin és mandula olajos kondicionálással
  • 3 irányú tincsforgatási beállítási lehetőség
  • Digitális LCD kijelző
  • Időzítés beállító kapcsoló (4 fokozat: 0, 5, 10, 15 mp)
  • Hőmérséklet beállító kapcsoló
  • Könnyen használható göndörítés kapcsoló
  • 7 hőmérséklet beállítási lehetőség: 130-230°C
  • Pro+ beállítás: 185°C optimális hajformázási hőmérséklet beállítási lehetőség
  • Memória funkció
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Hallható visszajelzés (csipogás)
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Hajformázó kamratisztító szett
  • 3 méteres vezeték

anno

2019. szeptember 17.

Ugyan ez történt velem is. Babyliss göndörítőt kaptam kölcsönbe amit nagyon klasszul megcsinálta a hajamat,imádtam. Így mikor láttam hogy a Remingtonnak is van ilyen göndörítője azonnal meg is vettem, mert hát Remington párti vagyok...vagyis voltam eddig. Ez a gép egy NAGY NULLA.Apró tincseket lehet beletenni ami az én vastag szálú dús hajamnál kb 2 órába tellett míg megcsinálta, már fájt a kezem,a szemem,a fejem. Volt hogy úgy bekapta a hajamat hogy nem tudtam kiszedni csak ha kitéptem és még meg is égette. Hiába tartottam be minden szabályt, előírást. Hátul szinte lehetetlen megcsinálni jól a kialakítása miatt. Hiába próbáltam újra és újra nem tudtam megszeretni, pedig türelmes ember vagyok. Babylisses 1000x jobb. Hamarabb kész volt és nem lett baja a hajamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

TimyeK

2018. december 25.

Barátnőm tavaly Karácsonyra a babyliss göndörítőjét kapta meg, már az első próba után bele is szerettem. Mivel Remington párti vagyok, így annyira örültem, hogy megkaptam idén Karácsonyra a hőn áhított automata göndörítőt. Sajnos pont ekkorát csalódtam benne... nagyon apró tincseket lehet csak belerakni, nem olyan szép göndört csinál, és még be is kapta az egyik tincsem, amit végül úgy tépkedtem ki belőle. Vissza fogom vinni, egy csillagot se érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

gittusmakeup

2018. december 3.

Sztem szörnyű :(
Pénzkidobás
Tépi a hajam , borzalmasan hosszú vele megcsinalni . :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Sztem szörnyű :(
Pénzkidobás