Remington

Ár:   10090 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pink_mint, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Lilium

2016. május 15.

Még szülinapomra kaptam, nagyon szeretem és könnyű vele dolgozni, mondjuk én csak különleges alkalmakkor használok hajsütővasat.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

nashko77

2016. május 6.

Ajándékba kaptam, és bár még csak egy használaton vagyok túl vele, már imádom :) Emellett egy tescos hajvasalóm van, amit kb 2000 ftért vettem már 8 éve, hát érezhető a különbség, nemkicsit... Tényleg nagyon gyorsan felmelegszik, én a legmagasabb fokozatra szoktam állítani. A használatába még bele kell jönnöm, de nem túl bonyolult az sem, csak szokatlan elsőre. Nagyon tartós, gyönyörű kis loknikat lehet vele csinálni. Azért egy jó hővédő és hajlakk nélkül ne kezdje el használni senki. A táska hozzá meg egyszerűen imádnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

ImolaElekes

2015. szeptember 3.

Először nekem is ez a hajsütő tetszett, de végül a Media Marktban szereztem be egy Curl Revolutiont :) Mindkettőnek jó az ár-érték aránya szerintem, mint általában a Remingtonoknak :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Mogyi

2015. július 28.

Gyönyörű loknikat készít, és tartós is! Nagyon gyorsan felmelegszik, és ugyan olyan gyorsan le is hűl. Teljesen más, mint egy régi hajsütő. Itt van minőség! A táska is nagyon jó anyagból készült! Minőségi termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

wircsa

2013. december 26.

Nagyon jó termék!Legalábbis eddig Anyukám 1000 éves hajsütőjét használtam, ahhoz képest tényleg csodaszer. Nagyon elegáns a kinézete, a hőálló táskásért plusz pont jár. Tényleg nagyon szép hullámokat csinál!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Ginyke87

2013. november 14.

Nagyon szép hullámokat csinál,könnyű vele dolgozni,egy pillanat alatt felmelegszik! A keratin bevonatú lap miatt,nagyon puha és selymes állagú lesz a haj tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.