Remington

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Narancs, Módosítva: 2020. április 28.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A szoros lokniktól a hömpölygő hullámokig itt az ideje szabadjára engedni a dús, strukturált és formázott hajat. A kúpvas olyan új, innovatív hajformázó eszköz, melynek speciális kialakítása lehetővé teszi számodra az erős, ruganyos, egészséges kinézetű fürtök kreálását. A formázás közben a hajszálakba bejutó keratinnal és mandula olajjal impregnált továbbfejlesztett kerámia cső segítségével ruganyos és egészséges megjelenésű fürtöket alakíthatsz ki. Az akár max. 210°C-os, 5 hőmérséklet beállítás segítségével hajad egyéni típusához igazíthatod a formázást. A kúpvas PRO+ beállítása a hajat alacsonyabb hőmérsékleten gyengéden formázva még a legkényesebb hajtípusok esetében is egészségesebb formázást biztosít, minimálisra csökkenti a károsodás előfordulását, miközben továbbra is lehetővé teszi számodra, hogy szabadon kísérletezhess a megjelenéseddel.

Remington Ci83v6 Keratin Protect Kúpvas ÚJ
Ár: 7500 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: párszor próbált, szekrényben áll csak, Helyszín: Vác és Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postai út vagy foxpost (szállítási költség a vevőt terheli)