Remington

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lino, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Speciális kúpvas kialakítás a spirális, göndör loknik kialakításához: 25mm – 13mm
  • Újgenerációs Silk kerámia bevonat
  • Digitális hőfok kijelzés:120°C - 220°C
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • 3 méteres körbeforgó vezeték
  • Hő védő kesztyű
  • Hőálló táska

Bonnieoo7

2020. január 17.

1 óriási igen!!!! Végre valami, amivel természetes tincseket tudok varázsolni az egyébként egyenes ( derékig erő), dús hajamba kevesebb, mint 10 perc alatt! Imádom ahogy a búzaszőke melírozott loknijaim mégjobban kiemeli. Használom hozzá a kesztyűt, hővédő spray-t és utána valamennyi hajlakkot, s rugalmas amolyan Júlia Roberts féle hanyag hullámokat érek el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

gabipalfy

2019. augusztus 9.

Imádom!! Gyönyörű hullámokat lehet vele csinálni pillanatok alatt. Csak ajánlani tudom!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

anii99

2019. február 20.

3 hónap használat után úgy voltam vele itt az ideje véleményt írnom. IMÁDOM! :)) világ életemben szög egyenes hajam volt, még ha fodrásznál lett begöndörítve, akkor is maximum 2-3 órát volt benne a hullám. Ha vizesen fontam be a hajam, max 1-másfél napig látszódott. És aztán jött ő! Karácsonyra kaptam ajándékba, kb az első 2 használat után használtam a hozzá kapott cuki kesztyűt, utána már nem kellett. Gyönyörű loknikat csinál, a fejtetőtől kezdve, egészen a hajvégekig (derékig érő hajam van) Én 170-180 fokon használom, annyi szerintem bőven elég,és nem kell hozzá hajfixálót használnom utána. Négy napig benne marad a hajamban!! :) Oda vagyok érte! Ilyen áron ilyen minőségű hajgöndörítőt venni szuper. Mindenképp megéri. Max csillag! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Psychotical

2019. február 5.

Az alapból egyenes, tömérdek mennyiségű, vastag szálú hajam minden hullámot, loknit kirúg. Ezzel a hajformázóval nincs ez másképp, de ez nyilván nem a készülék hibája, a hajam nem tolerálja az én akaratom. Ettől függetlenül másnak gyönyörű frizurát tudok csinálni vele. Hihetetlen hamar felmelegszik, szuper a hőszabályzó rajta. A kesztyűt nem használtam, mert nem sok értelmét látom, de jó, hogy a gyártó gondol erre is. Remélem annyit fog bírni, mint a 14 éves hajvasalóm, ami szintén Remington. Jó vétel volt, megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

nori1993

2019. január 5.

Soha semmivel sem tudtam szépen és tartósan begöndöríteni a hajam, csak ezzel. Szuper cucc! A barátnőim is gyakran elkérik, nekik is bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Mangaa

2018. november 22.

Elképesztő profi cucc tényleg napokig hullámos marad a hajam tőle. A fodrászom ajánlotta, meseszép hullámokat csinál és nem roncsolja a hajam. Imádom. Sajnos 14.000,- forint volt ami nem olcsó, de megérte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 22.

vivien92

2018. szeptember 19.

Szerintem szuper! Első használatnál nem sok hajlakkot fújtam a kész loknikra, mert gyűlölöm a hajlakkot, a szagát, és azt az érzést, mintha nem is a saját hajamat fogdosnám. Esküvőre mentem, és az esemény végéig gyönyörűen szép volt a hajam kiló hajlakk nélkül is. Következő használatnál több napig tartó loknikat szerettem volna, így minden egyes kész loknit lefújtam hajlakkal, és úúúgy tádámm, 3 napig tartottak a gyönyörű hullámok. Szerintem minden pénzt megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

IldikoB

2017. december 26.

Az utolsó látogatásomkor a fodrászom kúpvassal göndörítette be a hajam, azonnal megtetszett mivel nem vagyok egy tehetséges frizurakészítő és türelmem sincs, de azt gondoltam, hogy ezzel tudok egy kis változatosságot vinni a frizurámba. A célom nem a napokig tartó göndör loknik viselése volt pláne, hogy az én szög egyenes hajammal ezt lehetetlen lenne, hanem néhány lokni amikor megcsinálom és pár hullám a következő hajmosásig. Az itteni kommentek alapján esett a választásom a Remington márkára. Nagyon bevált. 5 perc alatt készítem el a loknikat amik pár órán belül kilógjak magukat. Ezután még 1 napig hullámos a hajam, utána vége. Olyanoknak ajánlom akik hozzám hasonló célból szeretnének kúpvasat vásárolni, napokig tartó bongyor fürtök készítésére szerintem nem alkalmas. Kicsit lehetne tartósabb, ezért a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Lull

2017. december 24.

Tudna valaki segiteni abban hogyan kell kikapcsolni? Tudom fura kerdea de hiaba nyomom a kikapcsolo gombot semmi..csak lezarja

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

naturefun

2017. december 17.

Az első használatnál, még ha csak néhány tincsen próbálod is ki, vedd fel a kesztyűt! Nem akármilyen égési sérülést tud okozni...
Eddig háromszor használtam, meg kell tanulni a technikáját, könnyen pulikutyásra göndöríti a hajat, de aki sütővassal gyakorlott, annak igazán egyszerű lesz a használata. 180 C fokon 5 másodperc alatt tökéletesre göndörít és szép formát ad. 5 év cseregaranciát adnak hozzá, ami elég ritka. Örülök, hogy megvettem.

Update: Eladatam és vettem egy hagyományos sütővasat, amit végre könnyen kezelek és sokkal szebb fürtöket csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 17.