Remington

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lino, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Speciális kúpvas kialakítás a spirális, göndör loknik kialakításához: 25mm – 13mm
  • Újgenerációs Silk kerámia bevonat
  • Digitális hőfok kijelzés:120°C - 220°C
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • 3 méteres körbeforgó vezeték
  • Hő védő kesztyű
  • Hőálló táska

Fruzsika941210

2020. május 11.

Nem is értem miért nem írtam idáig véleményt .Regen hagyományos gondoritoim voltak de valahogy mindig Birka hajat tudtam csak velük készíteni majd próbálkoztam hajvasaloval de az sem az igazi .Egyik barátnőm használt kupvasat és mindig csodáltam a furtjeit de már kezdtem róla lemondani úgy voltam vele En ügyetlen vagyok ehez.😅Majd a ferjem meglepett vele nevnapomra hat csodálatos imádom igazából ritkan használom alkalmakra mert lusta vagyok de gyönyörű loknikat csinál és meg a következő haj mosasig hullámos marad tőle a hajam nagyon szeretem nem cserélném le semmire :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Sjulia88

2020. április 23.

Egy hete rendeltem meg a kúpvasat, kissé szkeptikusan igaz, de elolvastam a kommenteket, mondtam magamban ez működhet. És már a második alkalommal göndörítettem be a hajamat vele, 4. napja látszik a göndörség kissé kinyúlva, de ezelőtt 2-3 óráig tartott ami miatt szomorú voltam. Hátközépig érő hosszú hajam van így is egy óra mire megcsinálom, de cserébe 3-4 napig loknis vagyok. Igaz, hogy meg kell tanulnom a két oldalt egyformán megcsinálni majd. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Bonnieoo7

2020. január 17.

1 óriási igen!!!! Végre valami, amivel természetes tincseket tudok varázsolni az egyébként egyenes ( derékig erő), dús hajamba kevesebb, mint 10 perc alatt! Imádom ahogy a búzaszőke melírozott loknijaim mégjobban kiemeli. Használom hozzá a kesztyűt, hővédő spray-t és utána valamennyi hajlakkot, s rugalmas amolyan Júlia Roberts féle hanyag hullámokat érek el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

gabipalfy

2019. augusztus 9.

Imádom!! Gyönyörű hullámokat lehet vele csinálni pillanatok alatt. Csak ajánlani tudom!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

anii99

2019. február 20.

3 hónap használat után úgy voltam vele itt az ideje véleményt írnom. IMÁDOM! :)) világ életemben szög egyenes hajam volt, még ha fodrásznál lett begöndörítve, akkor is maximum 2-3 órát volt benne a hullám. Ha vizesen fontam be a hajam, max 1-másfél napig látszódott. És aztán jött ő! Karácsonyra kaptam ajándékba, kb az első 2 használat után használtam a hozzá kapott cuki kesztyűt, utána már nem kellett. Gyönyörű loknikat csinál, a fejtetőtől kezdve, egészen a hajvégekig (derékig érő hajam van) Én 170-180 fokon használom, annyi szerintem bőven elég,és nem kell hozzá hajfixálót használnom utána. Négy napig benne marad a hajamban!! :) Oda vagyok érte! Ilyen áron ilyen minőségű hajgöndörítőt venni szuper. Mindenképp megéri. Max csillag! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Psychotical

2019. február 5.

Az alapból egyenes, tömérdek mennyiségű, vastag szálú hajam minden hullámot, loknit kirúg. Ezzel a hajformázóval nincs ez másképp, de ez nyilván nem a készülék hibája, a hajam nem tolerálja az én akaratom. Ettől függetlenül másnak gyönyörű frizurát tudok csinálni vele. Hihetetlen hamar felmelegszik, szuper a hőszabályzó rajta. A kesztyűt nem használtam, mert nem sok értelmét látom, de jó, hogy a gyártó gondol erre is. Remélem annyit fog bírni, mint a 14 éves hajvasalóm, ami szintén Remington. Jó vétel volt, megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

nori1993

2019. január 5.

Soha semmivel sem tudtam szépen és tartósan begöndöríteni a hajam, csak ezzel. Szuper cucc! A barátnőim is gyakran elkérik, nekik is bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Mangaa

2018. november 22.

Elképesztő profi cucc tényleg napokig hullámos marad a hajam tőle. A fodrászom ajánlotta, meseszép hullámokat csinál és nem roncsolja a hajam. Imádom. Sajnos 14.000,- forint volt ami nem olcsó, de megérte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 22.

vivien92

2018. szeptember 19.

Szerintem szuper! Első használatnál nem sok hajlakkot fújtam a kész loknikra, mert gyűlölöm a hajlakkot, a szagát, és azt az érzést, mintha nem is a saját hajamat fogdosnám. Esküvőre mentem, és az esemény végéig gyönyörűen szép volt a hajam kiló hajlakk nélkül is. Következő használatnál több napig tartó loknikat szerettem volna, így minden egyes kész loknit lefújtam hajlakkal, és úúúgy tádámm, 3 napig tartottak a gyönyörű hullámok. Szerintem minden pénzt megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

IldikoB

2017. december 26.

Az utolsó látogatásomkor a fodrászom kúpvassal göndörítette be a hajam, azonnal megtetszett mivel nem vagyok egy tehetséges frizurakészítő és türelmem sincs, de azt gondoltam, hogy ezzel tudok egy kis változatosságot vinni a frizurámba. A célom nem a napokig tartó göndör loknik viselése volt pláne, hogy az én szög egyenes hajammal ezt lehetetlen lenne, hanem néhány lokni amikor megcsinálom és pár hullám a következő hajmosásig. Az itteni kommentek alapján esett a választásom a Remington márkára. Nagyon bevált. 5 perc alatt készítem el a loknikat amik pár órán belül kilógjak magukat. Ezután még 1 napig hullámos a hajam, utána vége. Olyanoknak ajánlom akik hozzám hasonló célból szeretnének kúpvasat vásárolni, napokig tartó bongyor fürtök készítésére szerintem nem alkalmas. Kicsit lehetne tartósabb, ezért a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.