Remington

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2017. február 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ezzel a speciális kialakítású elliptikus kerámiahengerrel laza, hullámos loknikat alakíthatunk ki erőfeszítés nélkül.

• Speciális kialakítású elliptikus kerámiahenger: 16 mm x 26 mm a laza hullámok kialakításához
  • Újgenerációs Silk kerámia bevonat
  • Digitális hőfok kijelzés:120°C - 220°C
  • Hőmérséklet szabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • 3 méteres körbeforgó vezeték
  • Hővédő kesztyű és hőálló táska

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

andi721

2018. szeptember 10.

Ez a kedvenc hajsütővasam! Próbáltam már többfélét is, nagyobb átmérőjűt, olcsóbbat, drágábbat, automatát, de ez az elliptikus vált be a legjobban, pedig nagyon hosszú hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Blackxentric

2017. december 14.

Első és egyetlen hajsütővasam. Derékig érő hajam van és nagyon szép hullámos loknikat tudtam készíteni vele. Ritkán használom, de eddig nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.