Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lino, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Speciális kialakítású elliptikus kerámiahenger: 16mm x 26mm a laza hullámok kialakításához
  • Újgenerációs Silk kerámia bevonat
  • Digitális hőfok kijelzés:120°C - 220°C
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • 30 másodperces, gyors felmelegedés
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • 3 méteres körbeforgó vezeték
  • Hő védő kesztyű
  • Hőálló táska

Ár: 5000 + foxpost ktsg , Eladó: TZsofiii
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz vagy előre utalás

stock14

2017. január 17.

Nagyon jó! Én nagyon szeretem régebben a reimington kúpvasát használtam és nagyon szerettem így én is azt gondoltam hogy az alapján beruházok erre a hasütőre is. Nagyon szép hullámokat csinál, szerintem szebbeket a kúpvasnál és ami a legjobb hogy a remingtontól megszokott "lerobbanthatatlan" frizurát biztosít. Még másnap is simán látszanak a hullámok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Krisztiina

2014. augusztus 20.

Szerk.: Miután kiderült számomra az igazság a billentyűzárral kapcsolatban (köszönet Esztiinek), részemről megy az 5* :-)!

A Remington Pearl Kúpvasat használom már egy ideje és nagyon megvagyok elégedve a hajsütővel, tökéletes. Ebből a tapasztalatból kiindulva, boldogan és nagy reményekkel telve, megvettem ezt a hajsütőt is. A hajsütő tudása és használata, főleg a végeredmény hibátlan :-). Mondhatom hozza a kúpvastól már megszokott minőséget. Nagy a boldogságom :-) DE! A bekapcsoló és hőfok szabályzó gombok számomra a lehető legrosszabb helyen vannak illetve a legkisebb érintésre is hiperérzékenyen reagálnak!!! Ezt értsd úgy, hogy hajsütés közben az ujjaim több esetben is ,,rálógtak,, a gombokra és többször is elállítottam a hajsütő hőfokát. Így ez számomra nem ad egy teljesen gördülékeny használatot. Ezért okozott egy pici csalódást a hajsütő, így csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.