Remington

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   22 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Egyedülálló Colour Protect színvédő technológia: intelligens hőmérsékletérzékelő szenzor + újgenerációs kerámia bevonat shea olajos és UV filter védelemmel
  • Szenzor ki-bekapcsoló gomb, LED kijelzés
  • Integrált digitális kijelző 5 beállítással: 150- 230 C°
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • 110 mm hosszú, rugalmas simító lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Elegáns hőálló táska
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • 3 méteres körbeforgó vezeték

TimyeK

2019. október 20.

Ajándékba kaptam ezt a készüléket még márciusban. Előtte egy ionos Babylissem volt, ami egy év után totál elvékonyította a hajam. Nos számomra ez a termék is nagy csalódás, nincs eldolgozva az éle, így a hajam könnyen beakad, szóval ugyanúgy tépi azt, mint az elődje. Nem tetszik, hogy csak 20 fokonként lehet a hőmérsékletet állítani rajta és semmi ápoló hatást nem vettem észre a használatával, ugyanúgy elvékonyítja a hajam. A protect gomb megnyomásával egy lámpa kéken világít, elméletileg ekkora kapcsol be a hőmérsékletérzékelő szenzor, jelentsen ez bármit is...Kivasalja a hajam és ennyi, semmi extra, ezt olcsóbb hajsimító is ugyanígy produkálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.