Remington

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2017. május 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szettben kapható, max. 2200 W teljesítményű hajszárító 2 sebességfokozattal, 3 hőmérséklet fokozattal (hideg fokozattal is), diffúzorral, tartozékokkal.

Esztii78

2020. március 20.

Mindenből remington termékem van, nekem ezek váltak be. És ez a hajszárító nagyon gyorsan szárítja a hajam. Nagyon dús és elég hosszú hajam van, de ezzel a hajszárítóval 1órán belül is megszárad, az eddigi hajszárítókkal nagyon sok idő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

szilvia.bano

2018. október 5.

Maga a hajszárító teljesen jó, nekem többnyire a tárcsával van bajom. Mivel vékony szálú göndör hajam van, csak tárcsával szoktam hajat szárítani, viszont ezek nekem eddig max.1 évet bírtak. Vagy a fogak töredeztek le róluk, vagy az alsó részük lazult meg, és folyton leestek a készülékről- ezzel az utóbbi volt a probléma. Kb. 1 év után már nem tudtam használni, mert állandóan leesett a tárcsa hajszárítás közben. A Media Markt-ban amikor megvettem, direkt megkérdeztem, lehet-e utólag rendelni hozzá tartozékot, amire azt mondták, persze. Nem lehetett. Én azért vettem meg, mert azt gondoltam, ha utólag rendeehető hozzá új tárcsa, akkor nem kell kicserélni a hajszárítót. Egyébként szettben volt, egy elég nagy neszeszerben, a tartozékaival együtt végül is megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.