Remington

Ár:   6889 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 1800 W
  • 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
  • Eco beállítás: energiatakarékos működési lehetőség
  • Szűkítő fej
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül

Valentine

2018. november 18.

Mivel viszonylag sokat utazunk ezért vásároltam meg ezt a fajta hajszarítót. Mellette van egy komolyabb Remington hajszarítóm is, de az sajnos utazáshoz nagy. Ez méretre sokkal kisebb, így bőven elfér a csomagban. Nagyon könnyű. Van 3 hőmérsékletfokozat, ill. két sebesség. Van Eco mód is, ami nagyon szuper. Elég gyorsan tudom megszárítani vele a hajam. Könnyen kezelhető. Az ára nagyon jó. Teljesen elégedett vagyok vele. Amire én használom arra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Jelizz

2018. január 20.

Mar ilyenunk van otthon regota amit nagyon szeretek! De most karacsonyra enis kaptam ugyan ilyet annyira jo! Szep lesz utana a hajam, megbizhato, megfizetheto!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

rammy717

2017. szeptember 2.

Több éve használom már (5), elégedett vagyok vele. Nekem nem szokott leesni a szűkítő fej sem. Kedvező árú, jó minőségű, jól szárít, szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

noirie

2017. augusztus 20.

Szimpla és könnyű kis szerkezet.
Hosszú göndör/hullámos/vízhiányos hajam van. Elég gyorsan szárít, viszont nekem sajnos száraz lesz és száll is tőle a hajam sokszor.
Más hajtípusra valószínűleg tökéletes ezért négy csillag.
A szűkítő nekem is folyton leesik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Szimpla és könnyű kis szerkezet.
Más hajtípusra valószínűleg tökéletes ezért négy csillag.
A szűkítő nekem is folyton leesik.

balazskrisztii

2016. október 2.

Szerintem vagy 8 éve megvan, semmi baja nincs. Ha esetleg elromlik, lehet hogy újabb típusút veszek, de egyébként tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

halasiedit78

2016. május 5.

Karácsonyra kaptam, sokkal jobban szárít, mint az elődje. Tetszik a 3 hőfok állíthatóság, és kicsi helyet foglal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

zita.herkovics

2016. március 4.

Semmi bajság nincsen véle. Szépen elműködik, gyorsan megszáradok. Egy negatívom van, folyton lepotyog az elején lévő műanyag izé. Ja, szűkítő. Lehet, hogy csak az enyém a hibás, vagy már 'kikopta' magát, bár nem vettem le korábban sem. Átlagos, és megszoktam, h. mindig Remington termékeket veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Eple

2015. október 12.

Akciósan vettem, teljesen elégedett vagyok vele. Tetszik hogy 3 hőmérséklet van, sebességfokozat is állítható kedvező a dús hajamnak és pont jó méret bárhova magammal vihetem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

szandiinagy

2014. december 22.

A hajtöveim Echo módban szárítom, a hajvégeim viszont hideg levegővel már, maximális fokozaton, így nem annyira hideg, gyorsan szárad viszonylag, és nem töri tovább. Dús, középhosszú hajam így nagyjából 15-25perc alatt szárítom meg. Nem is kéne nagyobb teljesítményű hajszárító, göndör hajam sajnos ha nem fésülöm szárítás közben, és összekócolódik lehetetlen kifésülni utána, így általában alacsony fokozatú levegő fúvásra állítom, kivéve az előbb említett hajvégek esetében.
Kihasználom a fúvás mértékének állíthatóságát, és a fúvás hőjének állíthatóságát is. Nekem ez volt a szempont, mikor hajszárítót választottam.
Én elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Én elégedett vagyok :)

pink sunrise

2014. szeptember 13.

Könnyű,diszkrét, masszív kis fekete,jó minőségű hajszárító,mindent tud amit én egy hajszárítótól elvárok.Nem tudom más sokkal drágább hajszárító mivel tud többet,csak annyit tudok hogy én maximálisan elégedett vagyok ezzel,nem is áll szándékomban másat,drágábbat kipróbálni,Jól szárít,kényelmes a fogása,és még én is könnyen be tudom szárítani vele a hajam, annak ellenére hogy én nagyon béna vagyok haj-ügyben ....Az Eco változatot különösen szeretem,szinte csak ezt használom. Méreténél fogva bárhova tudom majd vinni,ennek különösen örülök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.