Remington

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ez a nagy teljesítményű 2400 W-os hajszárító gyors hajszárítást tesz lehetővé. Ion generátor technológiájának köszönhetően, 90 % -kal több iont juttat a hajszálakba, melynek eredményeképpen a haj hidratáltabb lesz, illetve kevésbé kócolódik. A turbó funkcióval még gyorsabbá tehetjük a szárítást.

• Teljesítmény: 2400 W
  • Ionizációs technika: 90 %- kal több ion a selymes, lágy hajért, csökkenti a haj elektromos töltöttségét
  • Ionos folyamatot jelző LED
  • 90 Km/h levegőfúvás a gyors hajszárításért
  • 2 x hosszabb motor élettartam
  • 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
  • Turbo beállítási lehetőség
  • Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
  • Szűkítő fej
  • Diffúzor
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül

dundicat

2018. november 14.

Göndör hajúaknak kötelező! Évek óta kínlódom a száraz, töredező, isten csapása hullámos hajammal. Akinek hasonló gondja van, javaslom, hogy szerezzen be egy diffózoros hajszárítót, mert csodákra képes!! Meg kell tanulni használni, nekem a youtube segített sokat, de hamar belejön az ember, és tökéletesen begöndöríti és szépen tincsesen szárítja a csúnya hullámos hajat. Ez a példány pedig még olcsónak is számít a piacon. Nagyon ajánlom, göndörödő hajú sorstársaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

balazskrisztii

2018. október 29.

Hű vagyok a márkához, eddig sose csalódtam. Ár-érték arányban tökéletes, mindent lehet rajta állítani, 2400 wattos teljesítménnyel max 10 perc a hajszárítás. Az ionos humbuknak nem hiszek, semmi különbséget nem látok, de ha valakinek ez nyugtatja a lelkét, még kijelző is mutatja, hogy van áramlás (?)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

nicolekitti

2018. június 3.

Második Remingtonos hajszárítóm. Az előző jó tapasztalatok miatt ragaszkodtam a márkához. Akcióban vettem tavaly ősszel.
Ami nagyon tetszik, hogy már le lehet venni a hátsó rácsot, így könnyebb takarítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

esstisch

2016. január 4.

Göndör, száraz hajam van, így az elmúlt 5-6 évben egyáltalán nem szárítottam sem télen, sem nyáron. Szárítás után ugyanis úgy néztem ki, mint akinek a feje körül lebeg a haja, illetve inkább bundája. A hajam szállt, rossz tapintású volt és a göndörsége is eltűnt.
Nemrég azonban beszereztem ezt a hajszárítót és minden megváltozott. A diffúzorral tökéletesre tudom szárítani a göndör tincseimet, de nélküli is kellemes tapintású, selymes lesz a hajam szárítás után.
Teljes mértékben elégedett vagyok a hajszárítóval, mindent bevált, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Teljes mértékben elégedett vagyok a hajszárítóval, mindent bevált, amit ígér.

Valentine

2015. december 18.

Nagyon szeretem a Remington termékeket. Idén februárban vásároltam meg a hajszárítót online, 36 hónapos garanciával. A doboz belsejében perforált csomagolásban volt a termék, ami nagyon jó megoldás. Olyan hajszárítót kerestem, ami kifejezetten gyorsan szárít, mivel reggelente mosom a hajam. Ezen a turbó-funkció a legjobb dolog. Nagyon sokat használom. Az ionizációnak köszönhetően tényleg nem száll a hajam. Nagyon jó a kialakítása. A gombokat eleinte picit nehezen tudtam állítani, de már hozzászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Keesia

2015. november 22.

Elégedett vagyok vele nagyon. Gyors, erős, jó a szűkítője, az ionizáló jól működik, tényleg nem száll tőle a hajam (persze ehhez kell a megfelelő hajkefe is), és nem nehéz. Még nem volt ilyen hosszú fejű hajszárítóm, és kicsit aggódtam, hogy kényelmetlen lesz használni, de nincs vele semmi gondom. Örülök, hogy megvettem. Viszont fél év sem telt el, és a szűkítője már nem marad meg rajta, úgyhogy mínusz 1 pont. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

szabomaria95

2015. augusztus 25.

Legjobb hajszárító, gyorsan és könnyen megszárítja a hajam (pedig vastagszálú, göndör, és nagyon hosszú) , az egész család imádja, mindenki csak ezt használja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

bogdanykata

2015. március 13.

Imádom! Hosszu, vastag, gondor, kocolodasra hajlamos a hajam. Amiota megvan ez a hajszarito nem volt bekapcsolva a hajvasalom (szinten remington es szinten imadom), mert annyira szepen es egyszeruen egyenesre tudom vele szaritani hajam... A diffuzora is remekul mukodik, ha alkalmankent gondorre szaritom a hajam. En egyebkent egy rossman sajat markas keramia korkefevel hasznalom, tokeletes paros :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

RitaJudit

2015. február 8.

Mikulás ajándék volt a család nő tagjainak. A csere tulajdonképpen miattam volt, rengeteg, vastagszálú és hosszú hajam van, és utálok hajat szárítani, mert nagyon sokáig tart. :) Nyáron ezért csak tövet szárítok, a többit a napsütésre bízom, télen viszont sajnos be kell adnom a derekam.
Rövid-kevés, hosszú-sok hajra is szuper, mert állítható, nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Rövid-kevés, hosszú-sok hajra is szuper, mert állítható, nagyon szeretjük.