Remington

Ár:   10610 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ponyshop, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington EP7010 epilátor készülék már 40 csipesszel küzd az akár csupán 0,5mm hosszú szőrszálak eltávolításáért. Az igen alapos epilátor segítségével akár 4 hétig tartó szőrtelen állapotot érhetünk el.

• Már 0.5 mm hosszúságú szőr esetén is tökéletesen alkalmazható
  • 4 hétig tartó szőrtelen állapotot érhetünk el
  • 40 db csipesz: gyors és hatékony szőrtelenítést biztosít
  • Kontúrkövető kialakításának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a hajlatokba is
  • Mosható fejek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nikolett93

2020. július 15.

Csak azoknak ajánlom, akik csak lábon szeretnék használni és nem érzékeny a bőrük. Máshol nem használható. A karomon, hónaljamon felsértette a bőrt. Ráadásul olyan, mintha gyorsabban is nőne vissza, szerintem amiatt lehet, hogy a szálak nagyrészét eltépi, nem kiszedi. Arcon lehetetlen használni. Visszatértem a Philips gépekhez. Mellékesen átadtam anyukámnak a gépet és kb. 3 hónap alatt tönkrement.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

micirpicir

2017. május 6.

Az ősrégi Philipset nyugdíjaztam, és erre váltottam. Vonzott a 40 csipesz. Gondoltam ez hatékonyabb lesz. Nem így lett. A fej kialakítása valahogy nem idomult az epilálandó felülethez, úgyhogy többször kellett visszamenni egy adott területre,hogy biztos kiszedjen mindent. Hiába a tetszetős küllem, mennie kellett. Most megint van egy kicsit hangosabb Philipsem, de ez legalább követi a lábam vonalát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

szmarti

2017. március 1.

Jó kis gép, kevésbé hangos mint az előző phillips epilátorom volt.
Nagy előnye a sok csipesz, ténylegesen gyorsabb epilálást tesz lehetővé.
Hátránya hogy hajlatokban nehezebben boldogul, ott jobban meg kell küzdeni, hogy tegye a dolgát.
Sajnos nekem ezzel sem maradt el a szőrbenövés

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Jó kis gép, kevésbé hangos mint az előző phillips epilátorom volt.
Nagy előnye a sok csipesz, ténylegesen gyorsabb epilálást tesz lehetővé.
Sajnos nekem ezzel sem maradt el a szőrbenövés

Banszky

2017. február 12.

Számomra átlagos kis epilátor,évek óta megvan és eddig minden kis szőrszálat kiszedett. Mondjuk hozzáteszem nekem ez az első és egyetlen epilátorom tehát nincs hasonlítási alapom. Sok csipesz van benne,nem kell 6x végighúzni a lábamon,kiszed minden szőrszálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

bugosgizi

2016. január 9.

Ez a kis cucc elképesztő. Összehasonlítva az előző epilátorommal ami őskövület volt hát torony magasan viszi a prímet. :D
Annyi időt vesz igénybe az epilálás mintha borotvával szaladnék végig a lábamon és a hónaljamon és a bikini vonalon. Ami a másikkal egy óra szenvedés volt az ezzel röhögve 10 perc volt. A legérzékenyebb bőrfelületeket sem irritálta vagy hasonló. Ár és érték arányban verhetetlen sőt baromi könnyen tisztítható. Ja és minden szőrt kitép tövestől.
2év garancia van hozzá így került 10.000 Ft-ba. Azt hiszem ez a kis szerkezet hosszú ideig nagy szerelem lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

redapple

2015. május 28.

Az "ősrégi" epilátorom nyugdíjazása miatt vásároltam meg. Erre esett a választásom, mert vonzó volt számomra a 40 csipesz. Nem is csalódtam benne. Talán picit hangosabb a kelleténél, viszont tényleg nagyon hatékony. Elsőre féltem, hogy az érzékenyebb területeknél, hajlatoknál nagyon durva lesz, de azzal a műanyag védőkével használva semmi problémám nem lett. Szuper hogy mosható a feje. Szerintem alapkategóriás gépként rendesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.