Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

lacee4

2020. január 14.

Szerintem ár - érték arányban nagyon jó termék, szerencsére én akciósan jutottam hozzá, így megérte. Heti 1szer használom csak, akkor is az érzékeny bőrre való fejjel mert kémiai hamlasztas és retinol mellé igazából nincs rá szükség. Persze aznap mikor használom, akkor az előbbi termékeket kihagyom. Ha valaki a fizikai hamlasztas híve akkor heti többször használva a normál fejjel kiváló lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

oroszeniko

2020. január 8.

A vőlegényemtől kaptam karácsonyra, és imádom!😍 Nagyon jól tisztít, miközben kíméletes is az arcomhoz. Tetszik, hogy több fokozat van, és hogy nagyon sokáig bírja egy töltéssel. Nem mindig szoktam használni, de azért hetente legalább 3-5 alkalommal, és így több mint egy hónapot kibír egy töltéssel. Sajnos a pótfej beszerzése egy kicsit nehézkes és drága, de szerintem megéri, szuper kis kütyü!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

zonga

2020. január 1.

Nekem is van ilyenem, és szeretem. Akciósan vettem. Többféle kefét használok, a normált leggyakrabban (heti egyszer-kétszer), a többit csak alkalomszerűen. Nem használom napi szinten, de amikor igen, akkor mindig sokkal tisztábbnak, felfrissültebbnek érzem a bőröm. Én hatalmas változást nem vettem észre az arcomon (nincs kevesebb pattanásom, mitesszerem), de szépen tisztít. (Ha napi szinten használnám, lehet, hogy jobb lenne az eredmény.) Sokáig működik, könnyű kézbe venni, egyszerű a kefék tisztítása. Nálam ez a 20 másodpercenkénti jelzés nem igazán (jól) működik, de nem zavar, tetszés szerint teszem át másik arcfelületre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 1.

no3mi

2019. május 6.

Sziasztok. Sajnos az eddigi hibátlan bőröm , fél éve olyan szinten megromlott,hogy már alapozó nélkül ki sem merek mozdulni. Sajnos nem jöttem rá mitől lehet,talán a stressz :( Ma érkezett meg ez a kis szerkezet,amit nagyon vártam :) nagyon sokat gondolkoztam rajta,hogy megvásároljam vagy ne..nem nagyon hiszek a túl hipeolt dolgokban,no de mégis megvettem. Első használat után hihetetlenül tisztának,frissnek és üdének érzem a bőröm :) ennek nagyon örülök. A termékről még annyit,hogy nagyon jó használni,nagyon kellemes érzés,biztos használni fogom minden nap. Mindenképp fogom frissíteni a véleményem hosszabb használat után is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

yukari99

2019. április 22.

Nagy kedvenc, sokat használom. Ritkán kell tölteni és szépen tisztítja a bőrt. :)
Himalaya arcradírral és Garnier micellás géllel szoktam használni.
Nekem egy kör kevés, úgy hogy kétszer szoktam indítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Himalaya arcradírral és Garnier micellás géllel szoktam használni.
Nekem egy kör kevés, úgy hogy kétszer szoktam indítani.

riedl

2019. február 20.

Csatlakozom az elottem szolokhoz. Sokat hezitaltam, h kell- e nekem meg egy kutyu vagy sem es jol tettem, hogy megvettem. Nagyon tisztanak erzem utana a boromet es szebb lett tole. Altalaban nekem 2-3 perc kell. Elotte micellas viz vagy micellas gel erzekeny borre, olajos szemfestek lemoso, aztan a kefe la praire habzo, tisztito kremmel, ( Maria Galland erzekeny borre valo tisztito geljevel egyaltalan nem mukodik! ), utána ha kell meg egyszer micellas viz. Foreo utazasra tuti praktikusabb, de az akku nalam donto kerdes volt. Zuhany alatt kivaloan mukodik. Masszazsfej is szuper, erborian bambusz maszkjaval jol mukodik;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Natalie

2019. február 6.

Ajándékcsomagban vettem,igaz így külön meg kellett rendelnem a masszírozófejet hozzá,de még így is megérte. Szinte minden nap használom,és kimondottan elégedett vagyok. Egy töltéssel nagyon sokáig működik,zuhany alatt sem kell vigyáznom,tényleg vízálló. Határozott javulást vettem észre a bőrömön mióta berregek vele esténként és szerencsére nem is esik nehezemre használni,egyszerűen jólesik. Remek kütyü.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

kissagi19

2019. január 18.

Nagyon nagyon nagyon megéri az árát. Ha nem felejtem el esténként, akkor a fürdés utolsó lépéseként áttisztítom vele az arcom. Tisztább, jobb érzés, amikor rendszeresen alkalmazom, több arckrémet is vesz fel éjjelre a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

MissEsztina

2018. december 9.

Nagyon örülök, hogy úgy döntöttem hogy megveszem a készüléket. Most már lassan 2 hónapja használom naponta egyszer, esténként. A simább fejet használom, és általában a Neutrogena Visibly Clear Pinkkel. Előtte én is letisztítom az arcom sminklemosó kendővel, de újabban időnként sminklemosó tejjel is alkalmazom. Kifejezetten jól eső érzés, és ami a döbbenet az az, hogy már első használat után kiszúrta anyukám is, hogy valami történt az arcommal (nem tudott még erről a gépről). Sokkal élettel telibb tőle, talán azért mert mostanában nincsen már elhalt hámrétegem, talán azért mert finoman átmasszíroz. Nem tudom, hogy az olcsóbb utánzatok jók-e ennyire, de nekem teljesen megérte ez a vétel. És valóban, nagyon sokáig bírja az akksi, sokkal tovább mint amit ígértek, ráadásul roppant mutatós, pláne mikor töltőn van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Detti90

2018. december 5.

Én két éve kaptam ajándékba, azóta használom napi 2x. Nagyon jó kis termék, rengeteg ideig bírja az aksija. Én először, valamilyen sminklemosóval szoktam áttörölni az arcom, például arclemosótej, vagy micellás víz, és utána ezzel a készülékkel még egy percig egy habos arctisztítóval végig megyek és eszméletlen, hogy mennyi szennyeződést leszed az arcomról. A készülék után érzem teljesen tisztának az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.