Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

Ár: 13000Ft , Eladó: Gina77
Állapot: 1-2x próbált, Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvétel személyesen a Határ úton, vagy postázom banki utalást követően ( szállítási költség a vevőt terheli)
no3mi

2019. május 6.

Sziasztok. Sajnos az eddigi hibátlan bőröm , fél éve olyan szinten megromlott,hogy már alapozó nélkül ki sem merek mozdulni. Sajnos nem jöttem rá mitől lehet,talán a stressz :( Ma érkezett meg ez a kis szerkezet,amit nagyon vártam :) nagyon sokat gondolkoztam rajta,hogy megvásároljam vagy ne..nem nagyon hiszek a túl hipeolt dolgokban,no de mégis megvettem. Első használat után hihetetlenül tisztának,frissnek és üdének érzem a bőröm :) ennek nagyon örülök. A termékről még annyit,hogy nagyon jó használni,nagyon kellemes érzés,biztos használni fogom minden nap. Mindenképp fogom frissíteni a véleményem hosszabb használat után is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

yukari99

2019. április 22.

Nagy kedvenc, sokat használom. Ritkán kell tölteni és szépen tisztítja a bőrt. :)
Himalaya arcradírral és Garnier micellás géllel szoktam használni.
Nekem egy kör kevés, úgy hogy kétszer szoktam indítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Himalaya arcradírral és Garnier micellás géllel szoktam használni.
Nekem egy kör kevés, úgy hogy kétszer szoktam indítani.

riedl

2019. február 20.

Csatlakozom az elottem szolokhoz. Sokat hezitaltam, h kell- e nekem meg egy kutyu vagy sem es jol tettem, hogy megvettem. Nagyon tisztanak erzem utana a boromet es szebb lett tole. Altalaban nekem 2-3 perc kell. Elotte micellas viz vagy micellas gel erzekeny borre, olajos szemfestek lemoso, aztan a kefe la praire habzo, tisztito kremmel, ( Maria Galland erzekeny borre valo tisztito geljevel egyaltalan nem mukodik! ), utána ha kell meg egyszer micellas viz. Foreo utazasra tuti praktikusabb, de az akku nalam donto kerdes volt. Zuhany alatt kivaloan mukodik. Masszazsfej is szuper, erborian bambusz maszkjaval jol mukodik;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Natalie

2019. február 6.

Ajándékcsomagban vettem,igaz így külön meg kellett rendelnem a masszírozófejet hozzá,de még így is megérte. Szinte minden nap használom,és kimondottan elégedett vagyok. Egy töltéssel nagyon sokáig működik,zuhany alatt sem kell vigyáznom,tényleg vízálló. Határozott javulást vettem észre a bőrömön mióta berregek vele esténként és szerencsére nem is esik nehezemre használni,egyszerűen jólesik. Remek kütyü.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

kissagi19

2019. január 18.

Nagyon nagyon nagyon megéri az árát. Ha nem felejtem el esténként, akkor a fürdés utolsó lépéseként áttisztítom vele az arcom. Tisztább, jobb érzés, amikor rendszeresen alkalmazom, több arckrémet is vesz fel éjjelre a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

MissEsztina

2018. december 9.

Nagyon örülök, hogy úgy döntöttem hogy megveszem a készüléket. Most már lassan 2 hónapja használom naponta egyszer, esténként. A simább fejet használom, és általában a Neutrogena Visibly Clear Pinkkel. Előtte én is letisztítom az arcom sminklemosó kendővel, de újabban időnként sminklemosó tejjel is alkalmazom. Kifejezetten jól eső érzés, és ami a döbbenet az az, hogy már első használat után kiszúrta anyukám is, hogy valami történt az arcommal (nem tudott még erről a gépről). Sokkal élettel telibb tőle, talán azért mert mostanában nincsen már elhalt hámrétegem, talán azért mert finoman átmasszíroz. Nem tudom, hogy az olcsóbb utánzatok jók-e ennyire, de nekem teljesen megérte ez a vétel. És valóban, nagyon sokáig bírja az akksi, sokkal tovább mint amit ígértek, ráadásul roppant mutatós, pláne mikor töltőn van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Detti90

2018. december 5.

Én két éve kaptam ajándékba, azóta használom napi 2x. Nagyon jó kis termék, rengeteg ideig bírja az aksija. Én először, valamilyen sminklemosóval szoktam áttörölni az arcom, például arclemosótej, vagy micellás víz, és utána ezzel a készülékkel még egy percig egy habos arctisztítóval végig megyek és eszméletlen, hogy mennyi szennyeződést leszed az arcomról. A készülék után érzem teljesen tisztának az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

harmonia93

2018. december 1.

Csodálom, hogy erről még nem írtam véleményt, de lassan egy év használat után már egészen biztos vagyok benne, hogy ez az egyik legjobb dolog amit valaha az arctisztítási rutinomhoz adtam. 2017 decemberében írta fel a bőrgyógyász utolsó mentsvárként a Roaccutant, az arcom ekkorra szinte hólyagos pattansáokkal és az azok után maradt élénkvörös hegekkel volt tele. Emiatt képtelen voltam alapozó nélkül kimenni az utcára, így az arctisztítás a korábbiaknál is sokkal fontosabbá vált. Komolyan átgondoltam a termékeket is, amiket használni kezdtem, hogy segítsék a bőröm gyógyulását. Karácsonyra kapott pénzből vettem ezt a csodát kb 20e forintért a Media Marktban. Jó véleményeket olvastam róla, és jóval elérhetőbb volt számomra mint a Philips hasonló terméke. Azóta alig telik el úgy nap, hogy ne használnám az esti arctisztításhoz. Közel 12 hónap alatt elég volt 4x feltölteni, pedig tényleg állandóan használom. A kedvencem a gyengédebbik kefe, mivel nagyon érzékeny a bőröm. A jól kialakított bőrápolási rutinnak és ennek köszönhetően már a 8 hónapos Roaccutan kúrám végére alig maradtak hegek az arcomon, most, egy évvel később pedig már csak a nagyobb, bemélyedéssel járó hegeim vannak meg, de azoknak sincs színe. Meggyőződésem, hogy a mindennapos gyengéd radírozás segít megszabadulni az elhalt hámsejtektől, és felgyorsította a gyógyulást. A mitesszereket abszolút kordában tartja, amióta használom soha nem volt gondom velük, pedig az orromon mindig nagyon meg tudtak gyűlni. Soha életemben nem volt még ilyen szép a bőröm, és ezt többek közt ennek a terméknek is köszönhetem. Ha egyszer tönkremegy, biztosan veszek másikat, de remélem ez csak évek múlva lesz esedékes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Jucsi10

2018. november 16.

Online rendeltem a kis Remingtonomat, így 15500 Ft volt. Mindenképp jó vételnek tartottam, hisz máshol 20-25 ezerért láttam.
Elképesztően izgatott voltam, alig vártam, hogy kibonthassam a készüléket. Amíg nem érkezett meg, videókat néztem róla, véleményeket olvastam, nagyon izgultam.:D
Túl vagyok az első töltésen, az első használaton, így úgy gondoltam, meg is írom róla a véleményem (amit mindenképp frissítek pár hét múlva).
Az első töltést illetően hamar feltöltött, de hagytam a 6 órát, bár 3 óra után már nem világított.
A Jimjams fekete szappanával használom, ám ezt nem a kefére nyomom, hanem a kezembe, s az arcomon elkenem, mielőtt elkezdem tisztítani. Szuper, hogy 20 másodpercenként jelez, így az arcom minden részére elég idő jut.
A sima fejet durvábbnak gondoltam, de max fokozaton sem éreztem olyan erősnek, mint ahogy képzeltem.
A tisztítás után Himalaya Revitalizing éjszakai krémet viszek fel az arcomra, melyet a masszírozós fejjel átdolgozok.
Az eredmény nagyon puha, sima bőr.:)
Aki hezitál a készülék megvásárlását illetően, mindenképp ajánlom neki, hogy szerezze be.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Az eredmény nagyon puha, sima bőr.:)

Sophieb

2018. október 31.

Én 15000ert meg tudtam venni online, szóval azért uh, jobban megéri. A mitesszereken nem javított semmit, bármilyen lemosóval használtam. Pedig pont ezért vettem meg, hogy tisztább legyen a bőröm. Az aksija nagyon jó, az plusz pont, es az is elég praktikus hogy a zuhany alatt is lehet használni. Jó érzés amit csinál, de hatása kb. mint halottnak a csók. A masszírozó feje viszont jól bedolgozza a krémet/pakolást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.