Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

Ár: 16000 , Eladó: Kaha91
Állapot: újszerű, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen szegeden vehető át, de előre utalás esetén postázom is.

Catwalk

2017. március 14.

Imádom! Annyira szuper, hogy nem is tudom eddig hogyan élhettem nélküle. :) Minden nap használom a La Roche Posay effaclar habzó géljével. (Előtte a sminkem nagy részét eltávolítom sminklemosó tejjel) A sensitive fej a kedvencem, főleg azt használom. Kb egy perc elég, hogy az egész arcomat szépen letisztítsa. Sokáig bírja az akksija töltés nélkül. Érdemes -20%os akcióban venni pl a Glamour napokon a Média Marktokban. (20.000 Ft úgy)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

ildi79

2017. február 28.

Nagyon szeretem. Korábban a jimjams kefét használtam, már azt nagyon megszerettem, de azzal az volt a baj, hogy nem vízálló, meg elemes. Így jutottam el ehhez. Ár-érték arányban kerestem valami jót, és azt hiszem, hogy sikerült megtalálnom. Minden nap használom reggel és este, már jó pár hónapja. Eddig tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet! Sokáig bírja egy feltöltéssel, egyszerű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Reka05

2017. január 20.

Ez az első arctisztító készülékem, de egyszerűen imádom! Régebben nagyon nehezen vettem rá magam az arcom ápolására (a tonikon és arckrémen kívül), mert macerásnak tartottam, viszont amióta megvan ez a készülék imádom tisztítani a bőrömet. Minden nap mikor használom egy otthoni spa érzés fog el :) Az arcbőr érezhetően, láthatóan tisztább...a miteszeres területekkel is úgy veszem észre jól megbirkózik, napi használat mellett halványítja/kiszedi a koszt? nem is tudom mi a legjobb szó erre, de biztosan értitek :) :D
Igaz sajnos még a megfelelő/tökéletes arclemosót nem találtam meg hozzá, de remélem kiforrja majd magát melyik válik a legjobban. Szeretem, hogy a gép mindent elvégez helyettem, tulajdonképpen csak kicsit kell mozgatnom az arcomon. Én személy szerint a sensitive fejet jobban preferálom hozzá, a normál kicsit keménynek tűnt (bár hozzátenném az én bőröm érzékeny és elég száraz, de persze attól még a normál fejet is természetesen elhasználom majd), a masszírozó fejet eddig csak pár alkalommal próbáltam, de kellemes érzés volt az arcon.
Plusz pont a gyönyörű és nőies fehér tároló táskának amit hozzá adtak, így nagyon könnyen szállítható a tartozékaival együtt. Az is jó, hogy zuhanyzás közben is lehet használni, hiszen vízálló így időt is lehet akár spórolni az esti arcápolással...valamint ami a legnagyobb plusz pont számomra, hogy töltővel működik! Nem kell szórakozni az elem vásárlással esetleg feltöltéssel nem kell erre is pluszban pénzt költeni. (úgy veszem észre az akkumulátora elég jól bírja, karácsonyra kaptam és azóta nem volt töltve és általában mindennap használom)
Mindenkinek csaj ajánlani tudom, minden pénzt megér ugyanúgy, mint eddig minden Remington termék amit próbáltam/használok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

pbm

2016. december 20.

Ez az első ilyen termékem, úgyhogy más elektromos arctisztítókhoz nem tudom hasonlítani, de ez valami isteni. Az arcom az államon hajlamos göböket növeszteni, de mióta használom hál'istennek egy sem jött ki. Tiszta, és kevésbé csillogok, amit eddig nagyon nehezen tudtam elérni. 3 fejjel kaptam, hajpánttal és szemöldökformázó készlettel, ha nem ajándékba kapom a páromtól akkor biztos, hogy megveszem magamnak. Nagyon praktikus, hogy vízálló, így tusolás közben gyorsan megoldható a folyamat, nem kell mini-rituálét tartani még utána. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Sindy6

2016. november 7.

Sajnos még 4 csillag, mert nekem érdekes, hogy a Sensitive fej szúr. Nem érzékeny a bőröm, de a sensitivet használtam, mert a jimjamsnél nekem az volt a megfelelő, de ennél kimondottan szúr nekem :( tapasztalt valaki ilyet? Viszont ma próbáltam a normál fejet és sokkal kellemesebb használni.
Meg nekem problémás, hogy 1 perc után kikapcsolt. Nekem legalább 2 perc kell egy alapos tisztításhoz.
A masszázs fej fantasztikus. Ott háromszor is újra indítom a gépet, azért lenne jo ha belehetne állítani h megállás nélkül is működjön

Update 1:+1* mert vizálló, mert fantasztikus a masszirozófej, és jol tisztit a normal fej. Érdekes h sokkal kellemesebb mint a sensitive

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

balazskrisztii

2016. október 2.

Arctisztítót nem akartam váltani, de 'többre vágytam', ezért jó ötletnek tűnt, hogy valami eszközzel használjam. Szempont volt, hogy akkumulátoros legyen és hogy lehessen zuhanyzás közben használni. Ez a készülék esett az én elvárásaim és a reális összeg uniójába :) Járt hozzá egy szép és praktikus neszesszer, 2 tisztító és egy masszírozó fej. Én az érzékeny bőrre való fejet preferálom, nagyon kellemes érzés használni. A masszírozós fejet bőrradírral próbáltam ki, annnnyival nem volt hatásosabb, de legalább az is volt már vizes :) Kellett pár alkalom, hogy 1 perc az egész arcomra elég legyen, de már ez is okés. Jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

mate

2016. július 16.

Meg sosem volt hasonlo keszulekem, ezert nincs osszehasonlitasi alapom. Az itteni velemenyekre alapozva dontottem vegul e mellett es az eddigi tapasztalatok alapjan,jol tettem. Miutan tartos alapozot hasznalok,az arctisztitas mindig nehezkesebb volt. A szallodai feher torolkozok rendre alapozosak lettek arctisztitas utan is,hiaba nagyon jo arctisztitokat hasznaltam. Ettol a geptol hihetetlen sima lesz a borom es,ami fontos,tiszta. En,hasznalata elott lemosom az arcom a Himalaya gellel es utana egy finom,extra kremes arclemoso tejjel (Shiseido) megyek vegig az arcomon a geppel. Az 1 percet neha megduplazom mert jol is esik az arcomnak. Nem irrital,pedig a normal es nem a sensitive fejet hasznalom. Az pedig,hogy 20mp-kent jelez,hogy menjek vele az arcom masik reszere,kulon tetszik. Eddig 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

fannus9

2016. június 23.

Egy honapja kaptam a szuletesnapomra bar nem meglepi volt. Pattanasaim azota nincsenek es egy gel allagu termeket hasznalok hozza. Nagyon szeretem az egyetlen negativum az hogy egy perc utan kikapcsol es nekem ez nem tetszik mivel szamomra nem eleg egy perc es mindig kapcsolhatom ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Louisa

2016. június 13.

Egy honap hasznalat utan osztom meg a velemenyet. Ennyire alaposan meg nem tudtam otthon az arcomat tisztitani es a borom sem hamlik miota hasznalom. Minden este hasznalom a Himalaya arclemoso gellel (citromos-mezes) es heti egyszer a Neem arcpakolassal kiegeszitve. 3 fejet adnak hozza: normal, szenzitiv és masszirozo cserelheto fejecskeket. A masszirozo nekem nem jött be, de biztos van akinek ez is hasznal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Dius24

2016. március 31.

Sokáig vágyakozásom tárgya volt nehezen de megvettem nagyon jó kis gépecske praktikus jó kézre áll nem kell sűrűn tölteni nem is értem hogy éltem eddig nélküle!!! Bár én csak heti 2-3 alkalommal használom mert ha sűrűn használom kiszárad a bőröm!!!Bár még keresem hozzá a megfelelő arctisztítót! Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Picit drága de megéri ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.