Remington

Ár:   23480 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Remington REVEAL arctisztító kefe karcsú kivitele kényelmes fogást és egyszerű használhatóságot biztosít. A kefés fej kettős funkciójú forgó és vibráló technológiája optimalizálja a tisztítóeljárás hatását. Ezen túlmenően a készülék egyperces időzítővel van ellátva, amely 20 másodpercenként finoman pulzálva figyelmeztet az arc egyik területéről a másikra történő áthelyezésre, a bőr mély és alapos megtisztítása céljából. Három sebességfokozattal rendelkezik a készülék, melyek közül a számunkra kedvező beállítást választhatjuk ki.

Egyetlen feltöltéssel akár 30 alkalommal használhatjuk az eszközt. Zuhany alatt is használható, a fejek teljes egészében moshatók, így a kefék karbantartása és használata egyszerű és gyors.

Ár: 16000 , Eladó: Kaha91
Állapot: újszerű, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen szegeden vehető át, de előre utalás esetén postázom is.

KezdoManias

2016. január 19.

Megvolt az első próba. Nagyon-nagyon tetszik! Német tesztoldalakon láttam összehasonlításokat, ár-érték arányban ez tűnt messze a legjobbnak, és valószínűleg tudja azt, amit a 2,5x annyiba kerülő Philips (én 22e Ft-ért vettem).
Kecses formájú, kézre álló szerkezet 3 különböző fejjel. Nagyon tisztára suvickolta az arcom 1 perc alatt - máskor legalább 10 perc, mire megszabadulok az alapozó maradványaitól, miközben egy kisebb gyapotmezőt is leirtok vattakorong formájában.
Kicsit száraz lett a végére a bőröm, ami lehet, hogy az arctisztító "hibája": hirtelen kellett valami, a gyógyszertárban a Vichy Pureté Thermale tisztító gélt ajánlották, és elsőre nagy adagot használtam. Szóval az EL ANR szérumot csak úgy becuppantotta a bőröm. Kipróbálom majd mással is.
Alapozó utáni használatot tervezek, amikor csak kencézek, marad a hámlasztás. Jövök majd frissíteni, addig is 5* :-)
Ud: leírom, melyik alapozómmal hogy boldogul. Egyelőre mindig 1-es (leglassabb) fokozatot és normál fejet használok.
Rimmel lasting finish (100ivory) - tökéletesen leszedte, szinte teljesen fehér maradt a micellás vattapamacs
El DoubleWear light világos árnyalat: no, itt már kellett 2 pamacs mindkét oldala, hogy közelítsük a tisztaságot. Ez egy ragaszkodóbb alapozó eleve, plusz picit kevesebb lemosót is használtam.
Bare escentuals Bareminerals (ásványi szérum alapozó 2-es árnyalat): majdnem tökéletesen leszedte, egy pamacs két oldala kellett a twljes tisztasághoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Vicuska87

2015. december 27.

Ez a készülék egy ISTEN!

Amikor megvettem sok helyen olvastam hogy pénzkidobás...
Hát nekem abszolút nem az!
Istenien masszírozza az arcom, minden este használom kb 1 hete, azóta olyan sima a bőröm mintha most jöttem volna a kozmetikustól!
Hatalmas élményt nyújt! Azóta megszűnt a hámló arcbőröm is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Ez a készülék egy ISTEN!

Amikor megvettem sok helyen olvastam hogy pénzkidobás...
Hát nekem abszolút nem az!
Hatalmas élményt nyújt! Azóta megszűnt a hámló arcbőröm is!