Remington

Ár:   19363 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2015. november 18.

Ár:   19363 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

- A Remington H9096 Silk hajcsavaró készlet 20 db kerámia bevonatú hajcsavarót és csipeszt tartalmaz ionos kondicionálással
- A hajcsavarók kétféle méretűek a különböző hajhossznak megfelelően: 8 db 25 mm-es, 12 db 32 mm-es
- Kettős fűtési mechanizmus: a hajcsavarót és a csipeszt is felmelegíti
- 5 perc alatt elkészülnek a loknik
- Silk kerámia bevonat ionos kondicionálással a bársonyosan sima loknikért
- 90 másodperces felmelegedési idő
- Fűtött csipeszek
- A csavarók vége hideg marad
- Működést jelző LED

20 db hajcsavaró két méretben:
- 8 db médium: 25 mm átmérőjű
-12 db nagy: 32 mm átmérőjű

Garancia: 5 év

melike_0817

2017. február 27.

Változó a véleményem a termékről. Amikor hosszabb a hajam, sajnos hiába tekerem fel a tincseket (nem vastag tincsek, a hajam így is elég vékony szálú, és maximum hátközépig ér), csak az alját göndöríti be, mert túl vastag a csavarókra tekert tincs, de ha vékonyabb tincseket veszek nem elég a csavaró :) Most hogy icipicit rövidebb a hajam még épp ki lehet játszani ezt, szép hullámokat csinál, nem macerás az alkalmazása. Engem bosszant, hogy nem minden csavaró marad a helyén a rögzítés ellenére sem, illetve hogy csak egy hővédő kesztyű járt a csomagban, amivel nem lehet normálisan dolgozni, így én vettem mellé még egyet. Habár a csavarók vége tényleg hideg marad, nem tudtam úgy értelmesen feltekerni, hogy ne érnék hozzá magához a csavaróhoz is. Nekem alapból göndör a hajam, de a hullámokat ezzel a csavarással, hajlakkal való utólagos rögzítés után sem sokáig tartotta meg, kb. 3 óra. Ilyen szempontból csalódás volt a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.