Remington

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: artdeco, Módosítva: 2019. június 11.

Ár:   50 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új, kompakt készülékünk egyszerű és gyors használatot biztosít a tartós szőrtelenítési eredményre vágyóknak. Továbbfejlesztett technológiájának köszönhetően a villanások gyorsabban követik egymást, így az egész test komplett szőrtelenítése akár 20 perc alatt megvan. A készülék teljesítménye: 3,5 J/cm². A Compact Control HPL készülék biztosítja, hogy szalonsimaságú legyen a bőröd minden nap, állandóan. Formás és kompakt kialakítású, öt energiafokozattal rendelkezik, ás akár 92% szőrcsökkenést is eredményezhet.* Nők és férfiak egyaránt használhatják. A készülék gyengéd a bőrhöz, használata is könny, a prémium tárolótáska pedig praktikus tárolási megoldást jelent.

• Villanás szám: 350,000
  • Tartós szőrtelenítési eljárás*
  • Kezelési idő: 20 perc* (alsó és felső lábszár, bikini, hónalj, karok, arc)
  • Továbbfejlesztett technológia, villanások gyorsasága: 1-3.5 mp
  • Teljesítmény: 3,5 J/cm².
  • 5 különböző energiaszint beállítási lehetőség
  • Kezelő fej: 3 cm²
  • Bőrtípus megfelelés: I - V színskála fokozatoknál optimális
  • Hálózati üzemmód
  • Elegáns tároló táska

(* Az egyedi eredmények eltérőek lehetnek. A klinikai vizsgálatok szerint a résztvevők egy hónap kezelést követően akár 92 %-kal, 3 hónap elteltével (6 kezelés után) átlagosan 54 %-kal kevesebb szőrt észleltek.)

pniki93

2020. szeptember 15.

Hónapokig (de lehet évekig) hezitáltam, hogy belevágjak-e az otthoni IPL-es kezelésbe. Előtte epilátort használtam mindenhol, aztán kb. 2 éve hihetetlen csúnya lett mindkét lábszáram. Végül a bőrgyógyász utolsó mondata segített a döntésemben, hogy nekem mindenképp kelleni fog ez. Sokat kutakodtam, ár-érték arányban melyik érheti meg. Mindenképp olyan márkától szerettem volna, amit ismerek. Így maradt a Remington és a Philips. És itt már csak az ár döntött, illetve a 350 ezer villantásszám is sokat nyomott rajta. 50 ezerért jutottam hozzá, ami szerintem nagyon baráti. A gép nagyon praktikus, picit nagyobb csak mint egy epilátor, nem hangos. Általában az ágyamon szoktam csinálni és közben nézek valami sorozatot :D elég sok ideig tart nekem (nagyjából másfél óra). Igyekszem minél precízebben csinálni, a makacsabb területeken többször villantok. Néha enyhe kipirosodást látok, de ezen kívül semmi más. Használata egyáltalán nem fájdalmas. Hetente/kéthetente csinálom már fél éve. A bikinivonalon már teljesen kikopott, hónaljon, lábszáron is olyan 70%-os. A comb és alkar kicsit makacsabb. Talán ugyanannyi nő, viszont annyira meggyengültek, hogy nem is látszik. De azért remélem innen is majd ki fognak potyogni. Egy hibába beleestem, mégpedig hogy engem a 350 ezres villantásszámmal nagyon megvettek. Viszont azt már nem vettem figyelembe, hogy az erőssége csupán 3,5 J/cm². Az otthoni IPL-es gépek többsége általában ennek kb. a duplája...tehát igazából ugyanott tartunk. Emiatt lassabban lehet elérni a már szemmel látható eredményt. Akinek fontos a gyorsabb eredmény, akkor ezt vegye figyelembe :) Utólag már kicsit bánom, hogy nem vettem egy erősebb gépet 30-40 ezerrel drágábban. De remélem a végeredmény ugyanaz lesz, csak talán kicsit lassabban :) És még egy tanács így a végére: akik már idáig eljutottak, hogy IPL-es gépekről olvasnak véleményeket, gondolkodnak, hogy vajon kell-e nekik otthonra, azt javaslom, hogy vegyék meg, ne húzzák-halasszák évekig, mert úgyis meg fogják venni!!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Kapat8

2020. január 2.

Én még csak ma használtam másodjára a készülékem,de már nagyon izgatott vagyok,igaz még semmi eredmény,de gondoltam elkezdem a véleményezést és majd jövök updatelni.
Mivel a leírásban (és más gépeknél is) azt írják 2 hetente kell eleinte, ezért akármilyen izgatott is vagyok, kivárom ezt. Állítólag hetente csak villanás pocsékolás mert kell legalább két hét a szőrtüsző újra aktiválódásához vagy mi.:P
Azzal sem értek egyet, hogy a dobozon írják, hogy kell hozzá bőven idő. Itt is krémen és ott is a 20 percet szajkózzák,ami egyébként tényleg nem reális. Első alkalommal egy óra alatt végeztem, ma nem mértem de valamivel kevesebb volt. Eleve először nagyon féltem is,mert sokan nagyobb fájdalomról írtak a neten,de szerencsére ez nem igazolódott be!!
Abban megfogadtam az első véleményező tanácsát, hogy pár napos borostával jobb szerinte. Most másodjára úgy csináltam. De egyébként az otthoni gépeknél azért írják borotválkozás után,mert úgy rövidebb úton lejut az otthoni gyengébb ipl/hpl fény a szőrtüszőhöz, mint a szalonos erősebb. Később jövök további tapasztalatokkal, addig is előleg 4*!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

artdeco

2019. június 8.

Február óta használom és eddig vegyesek az érzéseim, most kezdem el megszeretni.
Világos bőröm van, szeplős, hamar leég a napon, min. 30-as naptejet használok általában, közepesen sötét, sűrű szőrzettel lettem "megajándékozva".
Hetente használom, 1-5-ig fokozatban már végig próbáltam, április óta már az 5-öst (legerősebb) használom, májusra látszik az eredmény.

Előnyei:
- valóban működik, a felső ajkam fölötti szőrszálakat (bajusz) teljesen eltüntette, az államon lévő szőrszálakat (szakáll) még nem, de lényegesen kevesebb már (mondjuk ott rendszeresen eltávolítom őket csipesszel, mert nem bírom kivárni az 1 hetet). A lábamon lévő szőrszálakat most kezdte el eltüntetni, sokkal lassabban nő, mint korábban.

Hátrányai:
- a leírásban úgy szerepel, hogy használat előtt le kell borotválni a kezelni kíván bőrfelületet, de úgy tapasztaltam, hogy jobb eredményt érek el vele, ha picit kinőtt már a szőr.
- kicsi felületet villant meg, ezért rá kell szánni az időt: arc, láb, hónalj - kb. 40 perc, de ezt írják is.

Összességében meg vagyok elégedve vele, de még messze a vége, azért én 5*-ot adok neki, mert már a bajusz eltávolítás miatt is megérte, illetve, hogy most 1 hét után alig látható a visszanőtt szőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Előnyei:

Hátrányai: