Remington

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: artdeco, Módosítva: 2019. június 11.

Ár:   50 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új, kompakt készülékünk egyszerű és gyors használatot biztosít a tartós szőrtelenítési eredményre vágyóknak. Továbbfejlesztett technológiájának köszönhetően a villanások gyorsabban követik egymást, így az egész test komplett szőrtelenítése akár 20 perc alatt megvan. A készülék teljesítménye: 3,5 J/cm². A Compact Control HPL készülék biztosítja, hogy szalonsimaságú legyen a bőröd minden nap, állandóan. Formás és kompakt kialakítású, öt energiafokozattal rendelkezik, ás akár 92% szőrcsökkenést is eredményezhet.* Nők és férfiak egyaránt használhatják. A készülék gyengéd a bőrhöz, használata is könny, a prémium tárolótáska pedig praktikus tárolási megoldást jelent.

• Villanás szám: 350,000
  • Tartós szőrtelenítési eljárás*
  • Kezelési idő: 20 perc* (alsó és felső lábszár, bikini, hónalj, karok, arc)
  • Továbbfejlesztett technológia, villanások gyorsasága: 1-3.5 mp
  • Teljesítmény: 3,5 J/cm².
  • 5 különböző energiaszint beállítási lehetőség
  • Kezelő fej: 3 cm²
  • Bőrtípus megfelelés: I - V színskála fokozatoknál optimális
  • Hálózati üzemmód
  • Elegáns tároló táska

(* Az egyedi eredmények eltérőek lehetnek. A klinikai vizsgálatok szerint a résztvevők egy hónap kezelést követően akár 92 %-kal, 3 hónap elteltével (6 kezelés után) átlagosan 54 %-kal kevesebb szőrt észleltek.)

artdeco

2019. június 8.

Február óta használom és eddig vegyesek az érzéseim, most kezdem el megszeretni.
Világos bőröm van, szeplős, hamar leég a napon, min. 30-as naptejet használok általában, közepesen sötét, sűrű szőrzettel lettem "megajándékozva".
Hetente használom, 1-5-ig fokozatban már végig próbáltam, április óta már az 5-öst (legerősebb) használom, májusra látszik az eredmény.

Előnyei:
- valóban működik, a felső ajkam fölötti szőrszálakat (bajusz) teljesen eltüntette, az államon lévő szőrszálakat (szakáll) még nem, de lényegesen kevesebb már (mondjuk ott rendszeresen eltávolítom őket csipesszel, mert nem bírom kivárni az 1 hetet). A lábamon lévő szőrszálakat most kezdte el eltüntetni, sokkal lassabban nő, mint korábban.

Hátrányai:
- a leírásban úgy szerepel, hogy használat előtt le kell borotválni a kezelni kíván bőrfelületet, de úgy tapasztaltam, hogy jobb eredményt érek el vele, ha picit kinőtt már a szőr.
- kicsi felületet villant meg, ezért rá kell szánni az időt: arc, láb, hónalj - kb. 40 perc, de ezt írják is.

Összességében meg vagyok elégedve vele, de még messze a vége, azért én 5*-ot adok neki, mert már a bajusz eltávolítás miatt is megérte, illetve, hogy most 1 hét után alig látható a visszanőtt szőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Előnyei:

Hátrányai: