Remington

Ár:   114980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bipanka, Módosítva: 2016. július 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington IPL6500 i-LIGHT Pro használatával otthon is szalon minőségű eredmény érhető el a láb, bikinivonal, hónalj, szinte az egész test szőrtelenítésének terén. Infinity izzójának köszönhetően nincsenek rejtett költségek, hosszú távon is ugyanolyan minőséget biztosít. Test- és arckezelő fejjel felszerelt, 5 különböző erősségben használható. A beépített bőrszín szenzor gondoskodik arról, hogy csak az használja, akinek a szőr- és bőrszínével kompatibilis.

• Otthoni használatra
  • Testen és (női) arcon való használatra
  • Ergonomikus kialakítás, kényelmes fogás
  • Biztonságos használat
  • Lábon, karon, bikinivonalon, állon, hónaljban, bárhol
  • Gyengéd a bőrhöz
  • Hatékony, akár 3 használat után is tartós eredmény
  • Klinikailag tesztelt
  • Test- és arckezelő fejjel
  • ProPulse™ technológia: felmelegíti a szőrtüszőt, megszakítja a szál növekedési ciklusát
  • 50%-kal nagyobb ablak a nagyobb felületen való villantásért
  • Infinty izzó: nem kell kicserélni
  • 5 különböző erősség
  • Beépített bőrszín szenzor
  • Többvillanásos üzemmód a nagyobb területekre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tica

2017. november 4.

Fájdalommentes szőrtelenítést senki ne várjon tőle! De inkább megéri ezt a fájdalmat kibírni, mint a gyantázásnál átélteket. Az azonnali szőrmentesség nem valósul meg (nem értem sokan miért ezt várják tőle, hisz leírják a szőrnövekedés fázisait és hogy ez okból kell többször ismételni a használatot), de fokozatosan ritkul és gyengül a kinőtt szőr. Sajnos nem használom rendszeresen, de ha hetente-kéthetente használnám biztos sokkal hatékonyabb lenne. Ennek ellenére is pozitívak a változások. Egy áldás hogy el lehet érni a szőr gyengülését mert én nagyon megszenvedtem a szőrtelenítéssel. Annyi, hogy ahol nem indokolt ott nem szabad használni! Kicsi pihéken használtam az arcomon és a pihék helyén most már szőr nő. Kár volt ott elkezdeni. De ezt eltekintve beváltotta a gép azt amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

adrica

2017. március 20.

Ambivalensek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Megvettük, mert hát ha az ember lánya végig megy a láb-hónalj-bikinivonal, és hát van már két lányom is, akik pár év múlva tán még használják is majd, akkor megtérül az ára. Ha, használják, mert hát elég vacakolós. 2 cm-ként kiszámítani, és végig menni pl. lábon, hát nem 2 perc. A fájdalmat ne is említsem. A gyantázással ér fel. Na most ezt hetente kibírni, úgy hogy azért mellette valamilyen szőrtelenítőt azért használni kell, mert azért szőrös maradok. Nem tudom, hogy mennyi időre hat. Ritkulni látszik, vannak üres kis helyes 2 cm-es foltjaim, ahol nem nő szőr, de a többi basszus ott maradt! Tehát, borotválni még is csak kell!!!! És ez meddig? 2-3-6 hónap? Ezt a procedúrát, fájdalmat, nem tudom, hogy mennyire éri meg + ráfecsérelt idő. Sok idő!!! Akkor már inkább gyantázok ennyi fájdalom és idő mellett. A páromnak viszont, akinek jóval sötétebb a szőrzete sokkal jobban működik. Tehát aki sötét szőke szőrrel rendelkezik, rendesen gondolja át, hogy belefeccöl-e ennyi pénzt, energiát. Egyenlőre le vagyok törve, mint a bili füle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Wandaaa

2017. március 20.

Nagyon jó kis gép, csak meg kell tanulni használni és türelmesnek kell lenni. Nagyon rég szenvedek már a szőrtelenítéssel és úgy éreztem, hogy csak egyre erősödik, az epilálás gyantázások, se sokat segítettek abban h ritkuljon vagy gyengüljön, így jutottam el ehhez a készülékhez.
Körülbelül 5-6 alkalmon biztosan túl vagyok, a hónaljamon szinte már alig nő valami, nagyon látványos az eredmény és sokkal lassabban is nő a szőr ahol maradt. A lábamon még nem látom ezt a nagy változást, de már ott is sokkal lassabban nő és nem olyan erős, néhány helyen már vannak üres foltok is.
Egy hátránya van, hogy elég macerás a kezelés, hogy frissen borotvált bőrfelület kell és a lábon iszonyú sokáig tart még végig megy az ember, ha nem akar semmit sem kihagyni és nem kapkod. Ettől eltekintve, nekem nagyon sokat segített és nem válnék meg tőle az biztos. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

diahlin

2016. december 17.

Nagyon szeretem ezt a gépet. Az első pár alkalommal ugyan egy kicsit fájdalmas volt a használata (amíg több és vastagabb szőrszállal kellett elbánnia, addig hasonló érzés volt, mint mikor forró olaj fröccsen a bőrre), de egyrészt az alacsonyabb fokozatokkal ez enyhíthető, másrészt egy-két alkalom után már nem lehet ilyet tapasztalni. Kezelés után nincs pirosság és sajgó érzés, mint mondjuk egy gyantázás után.
Tényleg elég néhány alkalom a látványos eredményhez, és ami szőrszál megmarad, az puhán bújik elő, nincs borosta mint borotválkozás után. Emiatt én sokszor el is felejtem megismételni a kezelést, meg azért be kell vallani, hogy az IPL szőrtelenítés is elég sok macerával jár: frissen borotvált, tiszta, nem krémezett bőrön kell használni, de én például nehezen veszem rá magam fürdés és borotválkozás után, mikor leginkább egy kellemes testápolót szeretnék a bőrömön érezni. A másik, hogy akármilyen alaposan is borotválkozik az ember, valamennyi égéstermék akkor is lesz a bőrön, amit jól esik leöblíteni.

A karomon sajnos nem tudom használni, mert ott sok pici anyajegyem van, amiket nehéz lenne kikerülni, a gép pedig megégetné őket.

Pontot ezek miatt vontam le:
1: nagyon hangos. Ha azt gondolod, tévézgetés közben fogod használni, akkor vagy csalódni fogsz, vagy megsüketülsz. Vagy átjön a szomszéd.
2: a két kábelt (a 230V és a villanófejhez csatlakozó kábele) egymásra kell tekerni, méghozzá elég szorosan, különben a villanófejet nem lehet stabilan rögzíteni.
3: Az Infinity izzó elég megtévesztő elnevezés, nem arról van szó, hogy soha nem kell cserélni, hanem azt jelenti, hogy a garanciális időszakon belül elvileg nem éghet ki, vagy ha mégis, akkor a gyártó ingyen kicseréli. Érdemes a +1 év garanciára regisztrálni a honlapjukon.

Végül: Glamour napokon vettem a gépet a fenti árnál jóval olcsóbban, de a neten is megrendelhettem volna ugyanannyiért bármikor, mert a legtöbb webshopban amúgy is olcsóbban árulják (erre pedig általában nem lehet akciós kupont beváltani).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Pontot ezek miatt vontam le: