Remington

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 12.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az OptiAngle dizájn a maximális kényelem és ellenőrzés mellett kiváló kezelhetőséget biztosít, és teljesen könnyedén siklik az arc körvonala mentén. A Beard Boss Styler sötétvörös megjelenésével kiemelkedik a többi készülék közül, továbbá az összes nagyszerű szolgáltatásán túl újratöltési funkcióval is rendelkezik. Vezeték nélküli kivitele megkönnyíti a kezelését, üzemideje eléri a 40 percet, a készülék LED kijelzővel van ellátva.
A vágási hosszának megváltoztatását tizenegy előre beállított hosszérték teszi lehetővé. A vezetőfésű csatlakoztatásával a beállítások 1,5 mm és 18 mm közötti tartományát használhatjuk, így bármilyen is legyen a stílusunk, megtaláljuk a kívánt megjelenés eléréséhez ideális vágási hosszúságot.

Hecate

2019. április 9.

Édesapámat leptem meg ezzel Karácsonyra és maximálisan elégedett vele. Ez azért nagy szó, mert apa mióta szőrszálhasogató lett világ életében sima Gillette pengékkel borotválkozott és kisollóval igazította a szakállát. Nagyon berzenkedik az új dolgoktól, főleg ha elektromosak, türelmesség sem jellemzi őt, ám néhány tőle szokásos morgás után, meg miután felolvastam neki a leírást (, amihez nem volt türelme, holott nem sok, meg magyar a szöveg,) simán megtanulta használni. Különösen azt kedveli, hogy a szája felett a bajusz alját is szépen, gyorsan és megvágás nélkül helyreteszi, pedig ezzel a területtel korábban sokat szenvedett. Köszönöm Remington! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.