Remington

Ár:   17660 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

- Az olyan férfi számára, aki egyformán komolyan veszi stílusát, és eszközeit, a Remington Touch Control Lithium szakállvágó egyesíti az úttörő technológiát a precizitással és teljesítménnyel, a készülék szuper stílusos dizájn mellett elit vágó teljesítményt nyújt
- A digitális érintőképernyő lehetővé teszi, hogy Ön mind a vágás hosszát, mind sebességet személyre szabhassa, míg a három állású csúsztatós kapcsolón található biztonsági lezáró funkció biztosítja, hogy a beállítások véletlenül se változhassanak meg használat  közben
- Lítium akkumulátora egy töltéssel 50 percnyi rendkívül precíz szakállvágást tesz lehetővé
- A termék intelligens érintőképernyős digitális kijelzője nagyobb pontosságot és jobb szabályozhatóságot biztosít a Touch Logic 3.0 technológia segítségével
- Lenyűgöző, 175 féle  hossz beállítással és a lítium akkumulátorral rendelkezik, amely akár 50 perces használati időt tesz lehetővé, ez a szakállvágó egyesíti a funkcionalitást a technológiával, így precíz eredményt nyújt minden egyes alkalommal
- Érintő paneles technológia
- Sebességszabályozás
- Továbbfejlesztett érintőpaneles technológia
- Motorizált vezetőfésű
- 175 különböző hosszúság beállítási lehetőség: 0,4 – 18 mm (0,1 mm-es lépésekben)
- Biztonsági lezárás funkció: a beállított hosszúságot fixálni lehet
- USB töltési lehetőség (USB kábellel)
- Titán bevonatú pengék
- Önélező mechanizmus