Remington

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. április 17.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Hajformázók

Utazó méretű hajvasaló.

• Rövid 6 cm hosszú simító lapok
  • Gyors felmelegedés 200 C hőmérséklet beállítással
  • Kerámia bevonatú lapok, egyenletes hőelosztás
  • Ki és bekapcsoló gomb
  • LED készenléti állapot kijelző

Remington On the Go S2880 Straightener
Ár: 5000 , Eladó: DiaM
Állapot: 3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel a Széll Kálmán tér környékén, vagy foxpost előreutalás után

Martu0508

2019. szeptember 6.

Göndör hajam van és évek óta már csak a frufrumat vasalom. Nyaralásra vettem meg ezt a mini hajvasalót és milyen okosan tettem. Amióta kipróbáltam, csak ezt használom. Tökéletesen működik, ugyanolyan tartós a hatása, mint a nagy vasalómé. A kicsi mérete miatt könnyű vele aprólékosan dolgozni, nem károsította eddig a frufrum, pedig minden nap vasalom. Amit először hiányoltam belőle az a hőfok szabályozása, de igazából az a 200 fok amit tud is megfelelő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.