Remington

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online

• Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • 3 méteres vezeték
  • Hőálló táska + kesztyű

Ár: 5999 , Eladó: Nicole7
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki átutalással, postával vagy foxposttal küldöm, személyes átvétel lehetséges

mlnda

2020. április 13.

Nehany eve hasznalom, bevalt.
Szeretem, hogy lazabb hullamokat lehet vele csinalni, joval termeszetezebb hatasut, mint a konikus hajsutokkel (azokat nagy ivben elkerulom). A hajam eleg suru, vastag szalu, hullamos (de olyan ossze-vissza hullamos :P) es hosszu. Kb. 40 percbe kerul a teljes hajkoronamat szep hullamossa varazsolni. Ha nem fixalom, akkor par orat tart az eredmeny, aztan szepen lassan kimennek a nagy hullamok es egyre nehezebb, laposabb hullamokka alakulnak a napok folyaman (beachy waves). Nekem igy is tetszik, termeszetesnek hat. Ha viszont besutes utan fixalom is egy picit, akkor joval tartosabbak a nagy hullamok. Aki ezt a format szereti jobban, annak ajanlom a Tigi kovetkezo hajlakkjat: https://kremmania.hu/kremek/tigi-bed-head-masterpiece-massive-shine-hairspray , nem neheziti es nem kemenyiti meg a hajat, rugalmas marad, sot, meg a fesulest is birja. Valahogy rugalmasan fixal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Nehany eve hasznalom, bevalt.

barabara

2020. április 13.

Hosszas utánaolvasás után döntöttem mellette. De egyébként is szeretem a Remington márkát.
Szimpatikus, hogy volt mellé kis tartótasak és hővédőkesztyű.
Bő egy hónapja van meg, többször próbáltam többféleképp használni.

Az eredmény mindig tetszett, bár sajnos nem túl sok időre rá a tartósságából veszít. (Bár gondolom ez nagyban függ a hajam hosszától is.)
Viszont úgy rúgja ki magát a loknijaim, hogy gyönyörű hullámos marad, talán még olyankor jobban tetszik, mint frissen elkészítve. Ebben az állapotában tartós marad.
Nem bántam meg, remélem, hogy hosszú évekig kitudom még használni.
Ennek hatására megvettem a kúpvas változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Szimpatikus, hogy volt mellé kis tartótasak és hővédőkesztyű.
Bő egy hónapja van meg, többször próbáltam többféleképp használni.

Nem bántam meg, remélem, hogy hosszú évekig kitudom még használni.
Ennek hatására megvettem a kúpvas változatát is.

Naoto

2020. január 16.

A kúpvas változatát imádom, mert nagyon tartós az eredménye az egyenes és vékonyszálú hajamon is. Emiatt gondoltam beruházom erre is, mivel ezzel nagyobb hullámokat lehet csinálni. Hát sajnos csalódás... :( Nagyon szép hullámokat csinál arra a kis időre amíg benne vannak a hajamban, de pár óra alatt újra egyenes a hajam. Már többször is próbálkoztam különböző hőfokon, de sajnos nem sikerült tartós eredményt elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Kittx44

2019. december 22.

Ez egy csoda, imádom!
Megvan a kisebb változata is ami nekem túl göndör hajat csinált ezért nem sokszor használtam.
Ez gyönyörű nagy, laza loknikat csinál ami a balayage hajamon marha jol mutat,úgy néz ki a hajam ezzel, mintha fodrasztól jönnék. Nagyon egyszerű a használata, gyors, nem roncsolja a hajat (annyira) mert azért csak 170fokos,hővédővel szinte tényleg nem.
Nagyon örülök, hogy rátalaltam, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Ez egy csoda, imádom!
Nagyon örülök, hogy rátalaltam, csak ajánlani tudom.

kristinafarkas93

2019. február 24.

Első hajvas élményem, pozitivum extra könnyed használni, és nem ègettem meg magam. Szépségkiràlynős loknikat varázsol, de nekem félórán belül kirugta magát, másnap reggel semmi sem maradt belőle. De kúpvas társával elégedett vagyok. Akinek hosszú, vékonyszálú, szögegyenes haja van, annak nem ajánlom, de dúsitott a texturán, azonban nem tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

zsofi207

2018. április 17.

Alapból szögegyenes hajam van és szeretem feldobni "beachy waves" hullámokkal. Nem bonyolítom túl, felkötöm copfba a hajam a fejem tetejére és nagyobb tincsekre szétválasztom majd azokat feltekerem a hajsütővasra és még melegen kicsit felcsatolom, hogy úgy hűljön ki. Kis fixálás, kiengedem és kész is! :-) Általában 4 napig benne marad a hullám, pedig rohanok, jövök-megyek, edzés, fürdésnél a pára, éjjelre összekötöm,..úgyhogy nekem nagyon tartós, ami számomra minden alkalommal hihetetlen! :-) Ezúton is köszönöm a sok véleményírónak, mert ezek alapján esett a választásom erre a vastagabb átmérőjű göndörítőre és imádom, kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Sindy6

2017. december 2.

Nagyon szeretem. Sajnos nekem mindent nagyon hamar kimegy minden hullám és göndörség, de ezzel a hajsütővel, ha a loknikat picit hagyom még hűlni csat segítségével, akkor nagyon szép hullámos marad egész nap. Azt vettem észre, hogy hővédővel abszolut nem töri a hajam, ráadásul nagyon szépen csillog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

kovacsnikoletta92

2017. november 2.

A CI95 Pearl után beszereztem, mivel most nagyon szép hosszú hajam van, amiben sokkal jobban mutatnak a nagy 'beach waves' hullámok. Nagyon egyszerű vele dolgozni, gyorsan felmelegszik és kényelmes a fogása. De estére a hajam 70%-ban kidobja a hullámokat, így nem olyan tartós, mint a vékonyabb társa, de legalább 2 napig nem 'racka' hajam van :)
5* ettől függetlenül, mert volt szerencsém kipróbálni a drága nagy testvérét (CI91X1 Proluxe) és semmivel sem lettek tartósabbak a hullámok, viszont sokkal drágább a készülék...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Csilluska

2017. július 2.

Már nagyon régóta szerettem volna egy olyan hajformázó készüléket, amivel gyorsan laza hullámokat tudok csinálni. 2 másik termék között nem tudtam dönteni, és gondoltam, megnézem az Amazonon, hogy milyen vélemények vannak róluk. Ekkor találtam rá erre a hajsütöre, mint a bestsellerre. Rögtön megnéztem egy csomó youtube videót, és azonnal tudtam, hogy ez az amit kerestem. (Meg is rendeltem az Amazonról, de elég kalandos módon jutottam hozzá, mivel az elsö csomag elveszett szállítás közben, de szerencsére újra elküldték és ezúttal sikeresen meg is kaptam.) Na, de most végre értékelném a terméket is. :D Azt kell mondjam, hogy pontosan egy ilyen hajsütöre vágytam mindig is! Pontosan olyan eredményt kapok, mint amilyet mindig is szerettem volna és elképzeltem. Nagyon gyorsan és könnyedén lehet vele természetes és laza hullámokat csinálni. Én mindig kibontva hordom a hajam, de nem szeretem, hogy csak úgy "lóg", ezzel a hajsütövel viszont kicsit megbolondíthatom. Hétköznapokra és különleges alkalmakra is tökéletes. Nekem elég dús, vastag szálú hajam van, és eddig nem igazán maradt göndör vagy hullámos, de ezzel még hajformázó nélkül is tartós eredményt kapok, ráadásul 10-15 perc alatt végzek. Az is tetszik, hogy nem kell nagyon odafigyelnem, és precízen kiválasztanom a tincseket, hanem lehet "akármilyen", mert pont a lazaság benne a lényeg számomra. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve! Csak annyit megjegyeznék, hogy azért vigyázzatok, mert a höálló kesztyü is elég hamar átmelegszik, de majd úgyis meglátjátok, ha használjátok. Én mindenkinek csak ajánlani tudom! Ez a világ legjobb hajsütöje! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

kariw3

2017. március 29.

Elsőre a kúpvasat vettem meg, de azzal sosem tudtam olyan hullámokat csinálni amit elterveztem, túl bodri lettem. Ez viszont tökéletes!!! Laza hullámok, vagy beach waves 10 perc alatt és a szögegyenes hajamon is tartós :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.