Best of Beauty 2019

Remington

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.

• Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel: 8 x kíméletesebb, 5 x kopásállóbb
  • Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
  • 30 másodperces felmelegedési idő
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • A formázó vége hideg marad
  • Automatikus feszültségilleszkedés 3 méteres szalon kábel
  • Hőálló táska és kesztyű
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 január

Ár: 5700 , Eladó: adorka
Állapot: használt, de hibátlan állapot, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki átutalással, személyes átvétel
shara88

2019. május 6.

szerintem tökéletes arra amire kitalálták, nagyon praktikus a kis kesztyű amit hozzá adnak. Nagyon könnyű vele dolgozni és gyors. Praktikus, hogy magam birom rajta beállítani a hőfokot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

kristinafarkas93

2019. február 24.

Kipróbálhattam a vastagabb társával. Derékig érő, egyenes, vékonyszálú,extra csúszós hajam van. Használata egyszerű, és gyors, számomra rövid, de rövidebb hajon maximális eredményt tudok elképzelni. Igazi règens korabeli loknik lehet vele formázni, de tudja a divatos instalook hatást is hozni. Olcsó de jó darab, sokkal elégedetebb vagyok vele mint a vastagabb társával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Lina14

2018. november 10.

nagyon jó hajformázó, tartsabbak a hullámok (nekem olyan egyenes hajam van, ami mindent kirúg kímélet nélkül). valóban kell rá egy kicsi hajlakk, de nem olyan sok, megmarad a hajam olyannak a nap végéig, amilynnek megcsinltam reggel, pedig az nálam nagy szó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Flami

2018. augusztus 21.

Igazán szuper termék, köszi ismét Krémmánia!
Nekem is bele kellett jönni a használatába, néztem róla egy csomó videót, hogy most akkor hogy is van ez? :-)
Nem hittem el, hogy több napig tartó hullámot csinál, de igaz.
130 fokon is olyan csigákat lehet vele készíteni, hogy kis hajlakkal megtámogatva kitart következő hajmosásig.
Kesztyűt nem használok hozzá, még sose égettem meg magam.
Heti használatban van, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Igazán szuper termék, köszi ismét Krémmánia!
Nem hittem el, hogy több napig tartó hullámot csinál, de igaz.
Kesztyűt nem használok hozzá, még sose égettem meg magam.
Heti használatban van, nagyon szeretem!

babuu

2018. június 2.

Abszolút megérte az árát, akár 3 napig tartó hullámokat csinál, csak néha lusta vagyok használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

kvivien0526

Korcsoport: < 18
2018. május 19.

Nagyon könnyű vele dolgozni! Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 19.

Nagyon könnyű vele dolgozni! Bátran ajánlom!

Moony

2018. február 22.

Egy éve leptem vele meg magam, mivel mindig is kiszerettem volna próbálni a loknikat. Sosem volt még ezelőtt semmilyen hajformázó vasam, kellett pár alkalom mire belejöttem a használatába. Sok, hosszú és vékonyszálú hajam van, több mint egy óra mire végigérek, de minden melót megér, mivel nagyon szép és tartós csigákat tudok vele csinálni, több napig tartanak. Hővédőt mindig használok, így nem roncsolódnak a hajvégek, nem tudom, nélküle milyen lenne. Kezdő "hajgöndörítőknek" is bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

0rseee

2018. február 9.

Szerelem! Ajánlom mindenkinek, aki tartós hullámokra vágyik. Könnyen használható, a kesztyűvel vigyázni kell, nem sokat használ, de ha nem markolászod a vasat, akkor megteszi. 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

dorinakemeny

2018. február 2.

Az itteni jó vélemények miatt ruháztam be én is. Alapból vastag szálú, hosszú és göndör hajam van, ami sajnos nem göndörödik már olyan szépen mert a súlya lehúzza, így gondoltam rásegítek a dologra. Azt figyeltem meg hogy ha frissen mosva göndörítem akkor tovább megmarad benne a hullám mint ha egy két nappal mosás után próbálkoznék vele. Nagyon tetszik ez a göndörítő, könnyű, egyszerű a használata. És már már zavaróan csúszik le róla a hajam, sajnos nekem a hosszával van egy kis bajom mert bárhogy próbálom a teljes tincset rátekerni a vége csak csak lelóg mert összecsúszik a hajam, de ettől függetlenül jár az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Ametiszt

2018. január 27.

Mar évek óta megvan és tökéletes. A többi hajbodoritoval ellentétben viszonylag egyszerű és gyors használni, és 2-3 napig is szépen megmaradnak a hullámok. (Felhosszu hajam van.) Egyedül a kúp formát bánom kicsit, ha egyforma vastag lenne (lazabb hullamokhoz), meg jobban imadnam. De igy is 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.