Remington

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.

• Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel: 8 x kíméletesebb, 5 x kopásállóbb
  • Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
  • 30 másodperces felmelegedési idő
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • A formázó vége hideg marad
  • Automatikus feszültségilleszkedés 3 méteres szalon kábel
  • Hőálló táska és kesztyű
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 január

magyaremese1999

2021. április 1.

Az egyetlen hajsütővas amivel megmaradnak a hullámok a hajamban a következő hajmosásig. Már 5-6 éve megvan de még mindig tökéletesen működik és az ára is kedvező, könnyű megtanulni használni, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

sztike

2020. december 24.

Évek óta szemeztem vele, kb. amióta piacra dobták. Mindig halogattam a megvételét, így amikor idén előkerült a "Mit kérsz karácsonyra?" téma, rá esett a választásom. Nagyon izgatott voltam miatta és nem is okozott csalódást. Először is gyönyörű, nagyon eltalálták a designt, megvett kilóra. Nagyon tetszik, hogy tettek rá LCD kijelzőt, igazán minőségi érzést kelt. A kábel kellőképp hosszú, viszonylag gyorsan melegszik és mivel maga a szerkezet könnyű, nem zsibbasztja el a karomat használat közben. Nekem nem okozott problémát a használata, mert a másik hajgöndörítőmet (Imetec Bellissima Multicurl) is gyakran használom kúpvas módjára. A kesztyűt sem használtam még hozzá, de azért jó, hogy van. Én 150-160 °C-on használom, a végeredmény pedig fényes, tartós göndör tincsek, olyan igazi királylányos frizura. Szerintem sokkal szebb eredményt ad, mint egy hagyományosnak mondható csipeszes hajsütővas. A tokja is nagyon szép. Élettartam szempontjából a Remington még sosem hagyott cserben, remélem ő sem fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

bleauwsy

2020. október 24.

Kezdő tapasztalatok:
Hosszú hajam egésze is ráfér erre a kis rúdra, aminek nagyon örülök, arra számítottam hogy 2 részletben kell sütnöm majd. A kesztyű ugyan nem hőálló (max nem ég oda) de nagyon hasznos kis kellék, illetve a forgó kábel is szuper. Picit is nedves hajon semennyire nem maradnak meg a hullámok, szárazon is kezdem úgy érezni 1 óra után hogy kezdenek elhagyni, de még tanulom a technikát. Az eszköz helyes tartása kiküszöböli a bajlódásaimat, utólag nagy könnyedség, hogy végre nem csúsznak le a feltekert tincsek. Hiper-szuper gyorsan besütöttem a nagy mennyiségű, hosszú hajamat. :O Következő hajmosásig simán benne maradnak a laza hullámok. Hihetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 24.

Kezdő tapasztalatok:

Collien

2020. szeptember 2.

Ez a harmadik kúpvasam, a másik kettő, szintén remington kúpvasamtól megváltam, mert nem hozta a várt eredményt.
Nem véletlen ez a hype körülötte, tényleg szuper tartós loknikat csinál. Én tudok vele laza hullámokat és göndör fürtöket is csinálni, pedig nekem vastagszálú a hajam, más hajsütővel nem volt tartós, ezzel több napig kibírja.
Azt hiszem megtaláltam a tökéletes hajgöndörítőt, nagyon boldog vagyok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes hajgöndörítőt, nagyon boldog vagyok. :)

miko02

2020. augusztus 7.

A legjobb. A legjobb valaha.
Több, mint 10 éve megvan, tökéletesen működik a mai napig. Az amúgy is göndör hajam álomszerű csigákba-rendezéséhez használom, maga a hollywoodi glam a végeredmény. Mosástól-mosásig kitartanak a loknik. Könnyű használni, gyorsan melegszik a mai napig is. Szerintem az egyik legrégebb óta forgalomban lévő hajformázó, nők milliói lehetnek hálásak a tervezőnek. :-) És a virágokat is nagyon szeretem, igazi csajos darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

A legjobb. A legjobb valaha.

Camillala

2020. május 8.

8 éve megvan, mindenhova utazik velem. Alapból göndör a hajam, de ez rendezett, fényes loknikat csinál, így sose hagyom ki. A fodrászom is ilyet használ. Használtam rövid hajjal, derékig érővel, mindenhogy szeretem. Nekem tartós, igazából csak hajmosás után használom, utána 3 nap után kis ráerősítés a bekócosodott tincseken. Remélem még kitart sokáig! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

barabara

2020. április 13.

A 32mm-es "testvére" bejött, így emiatt is vettem meg.
Valamint az olvasott vélemények alapján.
Kiemelték a tartósságát, ezzel kapcsolatosan mindig szkeptikus vagyok, viszont ezzel tényleg tartósabb eredményt érek el, mint bármelyik másik vasammal. Igaz, kúpvasból másmilyet még nem próbáltam.
Szerintem jóbarátok maradunk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

A 32mm-es "testvére" bejött, így emiatt is vettem meg.
Valamint az olvasott vélemények alapján.
Szerintem jóbarátok maradunk! :)

ddoorraa

2020. január 17.

Az első hajgöndörítőm volt, jó 4-5 éve vettem, de még mindig tökéletesen működik. Ameddig rövid, váll alá érő hajam volt, addig hajmosásig simán bírták a loknik. Most, hogy már a derekamig ér, viszonylag hamar kilógja magát, így kisebb tincsekbe kell csinálnom, de így is nagyon jó. Volt hozzá a dobozban hővédő kesztyű, ami nagyon hasznom, mindig használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Babuka

2019. december 6.

Tényleg nagyon jó hajsütő! Oda és vissza vagyok a hullámos/göndör fürtökért, ezzel a kúpvassal valóban nagyon tartós hullámokat tudok elérni. Még kicsit ügyetlen vagyok mert gyakran lecsúszkál a tincs a kúpvasról. De jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

postareb

2019. október 9.

Nagyon ajánlom! Az első hajsütővasam, tehát teljesen amatőrként álltam neki a hajam begöndörítésének. Nagyon gyorsan felmelegedett, nem nehéz, könnyen tudtam vele manőverezni. Külön kiemelném, hogy milyen széles választék van a hőmérséklet beállításánál (130ºC - 210ºC), amit leírásban részleteznek, hogy melyik hőmérsékletet milyen típusú hajhoz ajánlják. Nekem nagy segítség volt a hővédő kesztyű, mert biztosan megégettem volna magamat, ha nincsen rajtam. Gyönyörűséges lett a hajam, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.