Remington

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.

• Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel: 8 x kíméletesebb, 5 x kopásállóbb
  • Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
  • 30 másodperces felmelegedési idő
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • A formázó vége hideg marad
  • Automatikus feszültségilleszkedés 3 méteres szalon kábel
  • Hőálló táska és kesztyű
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 január

Ár: 6900 Ft , Eladó: ilus74
Állapot: Új, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Budakeszin személyesen átvehető, egyéb helyre postázom
Ár: 5500 , Eladó: Rékam
Állapot: kipróbált, doboza nincs meg, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen

ddoorraa

2020. január 17.

Az első hajgöndörítőm volt, jó 4-5 éve vettem, de még mindig tökéletesen működik. Ameddig rövid, váll alá érő hajam volt, addig hajmosásig simán bírták a loknik. Most, hogy már a derekamig ér, viszonylag hamar kilógja magát, így kisebb tincsekbe kell csinálnom, de így is nagyon jó. Volt hozzá a dobozban hővédő kesztyű, ami nagyon hasznom, mindig használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Babuka

2019. december 6.

Tényleg nagyon jó hajsütő! Oda és vissza vagyok a hullámos/göndör fürtökért, ezzel a kúpvassal valóban nagyon tartós hullámokat tudok elérni. Még kicsit ügyetlen vagyok mert gyakran lecsúszkál a tincs a kúpvasról. De jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

postareb

2019. október 9.

Nagyon ajánlom! Az első hajsütővasam, tehát teljesen amatőrként álltam neki a hajam begöndörítésének. Nagyon gyorsan felmelegedett, nem nehéz, könnyen tudtam vele manőverezni. Külön kiemelném, hogy milyen széles választék van a hőmérséklet beállításánál (130ºC - 210ºC), amit leírásban részleteznek, hogy melyik hőmérsékletet milyen típusú hajhoz ajánlják. Nekem nagy segítség volt a hővédő kesztyű, mert biztosan megégettem volna magamat, ha nincsen rajtam. Gyönyörűséges lett a hajam, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Heine

2019. október 7.

Nagyon jó cucc, hamar felmelegszik, és sokáig tartják a tincsek a göndörséget. Nekem derékig érő hajam van, marha kellemetlen göndörítgetni, de erre nagyobb tincseket csavarok fel, gyorsan átsüti, és így 5 percre tudtam rövidíteni az amúgy 25 perces göndörítési időm. Jó vétel volt! Ezt a fajtát vegyétek, nem hiába van 98%-os értékelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Szuperül göndörít, hamar felmelegedik és nem dobja ki a hajam csak úgy a göndörséget utána. Vékonyszálú hajam van, ami miatt sokkal dúsabbnak is látszik a göndörítés során, így én mindig csak ehhez nyúlok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

shara88

2019. május 6.

szerintem tökéletes arra amire kitalálták, nagyon praktikus a kis kesztyű amit hozzá adnak. Nagyon könnyű vele dolgozni és gyors. Praktikus, hogy magam birom rajta beállítani a hőfokot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

kristinafarkas93

2019. február 24.

Kipróbálhattam a vastagabb társával. Derékig érő, egyenes, vékonyszálú,extra csúszós hajam van. Használata egyszerű, és gyors, számomra rövid, de rövidebb hajon maximális eredményt tudok elképzelni. Igazi règens korabeli loknik lehet vele formázni, de tudja a divatos instalook hatást is hozni. Olcsó de jó darab, sokkal elégedetebb vagyok vele mint a vastagabb társával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Lina14

2018. november 10.

nagyon jó hajformázó, tartsabbak a hullámok (nekem olyan egyenes hajam van, ami mindent kirúg kímélet nélkül). valóban kell rá egy kicsi hajlakk, de nem olyan sok, megmarad a hajam olyannak a nap végéig, amilynnek megcsinltam reggel, pedig az nálam nagy szó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Flami

2018. augusztus 21.

Igazán szuper termék, köszi ismét Krémmánia!
Nekem is bele kellett jönni a használatába, néztem róla egy csomó videót, hogy most akkor hogy is van ez? :-)
Nem hittem el, hogy több napig tartó hullámot csinál, de igaz.
130 fokon is olyan csigákat lehet vele készíteni, hogy kis hajlakkal megtámogatva kitart következő hajmosásig.
Kesztyűt nem használok hozzá, még sose égettem meg magam.
Heti használatban van, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Igazán szuper termék, köszi ismét Krémmánia!
Nem hittem el, hogy több napig tartó hullámot csinál, de igaz.
Kesztyűt nem használok hozzá, még sose égettem meg magam.
Heti használatban van, nagyon szeretem!

babuu

2018. június 2.

Abszolút megérte az árát, akár 3 napig tartó hullámokat csinál, csak néha lusta vagyok használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.