Remington

Ár:   19958 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2015. november 18.

Ár:   19958 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

- A Remington PG6050 szőrtelenítő készlettel bármit megtehetsz, ami az arc- és testszőrzet formálásával kapcsolatos
- Egy brilliáns 10 az 1- ben készlet, páratlan sokoldalúságát és csúcsteljesítményét minden alkalommal bizonyítja
- A Remington által használt titán bevonathoz króm hozzáadásával és speciális finomra csiszolással - a hagyományos titánium bevonathoz képest - egy élesebb, keményebb vágóélt kapunk
- Az 5 cserélhető fejnek köszönhetően a Remington PG6050 szőrtelenítő készlettel bármikor bármilyen stílust formázhat magának
- A 3 vezetőfésű segítségével könnyedén karbantarthatja a kialakított stílusát, a keskeny trimmelő fejnek köszönhetően pedig elvégezheti az utolsó simításokat a pajesz, szakáll és a szemöldök formázásakor
- A rakoncátlan testszőrzetet egyszerűen és gyorsan formázhatja a test szőrtelenítéséhez kialakított fej segítségével, mindezek mellett pedig még mini borotva fejet és az orr-fül- és szemöldök formázásához kialakított fejet is talál a készletben
- Titán bevonatú vágóél
- 3 vezetőfésű a különböző hosszúság beállításokhoz (2 – 16 mm)
- USB töltési lehetőség (USB kábellel csomagolva)
- Hálózati vagy akkumulátoros üzemmód
- 40 perc vezeték nélküli használati idő
- Töltés jelző LED
- Csúszásgátló markolat
- Mosható fejek
- Töltőállvány

Önélező mechanizmus 5 cserélhető trimmelő fej az arcszőrzet minden típusához:
- Széles trimmelő fej
- Keskeny trrimmelő fej (0.2 mm)
- Mini borotva fej
- Test szőrtelenítéséhez fej
- Orr,- fülszőrzet és szemöldök nyírásához fej

Garancia: Magyarországi cseregarancia 3 év

Martu0508

2019. május 21.

Páromnak vettem két éve születésnapjára ezt a terméket. Direkt Remingtont kerestem neki, mert eddig én teljesen meg voltam elégedve velük, 12 év alatt a 2. hajvasalót és az első hajszárítót használom tőlük. Két év alatt az akkumulátora annyira lestrapálódott, hogy fél percet képes működni, pedig párom nem egy jeti típus, és nem használta annyira sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.