Remington

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tsix03, Módosítva: 2018. november 22.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kerámia, ionos technológia. A kerámia és ionos technológia egyenletes hőmérsékletet és anti-sztatikus hatást biztosít.

Környezetbarát hajszárító: az 'Eco' üzemmódban használva a hajszárítót sokkal energiatakarékosabb

• Teljesítmény: 2000 W
  • Beépített kerámia és ionos betét egyenletes hőmérsékletet és ionizációs hatást biztosít
  • 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
  • Eco beállítás: energiatakarékos működési lehetőség
  • Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
  • Szűkítő fej
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül

Jucuus

2019. április 24.

Nagyon szeretem! Gyorsan megszárítja a hajam, a hideg fokozat pedig a kedvencem így tavasszal-és nyáron. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Sziszikee58

2018. november 22.

December elején lesz 1 éve hogy megvettem, és azóta is imádom! Semmi baja, tökéletesen működik, 10 perc alatt betudom vele szárítani az eléggé dús, félhosszú hajamat. Ahhoz képest hogy nem egy drága hajszárító, (én a Rossmannban vettem 8000 Ft-ért) szerintem igencsak a legjobb! Aki nem túl drága, de jó, minőségi, és hosszú távra szeretne venni magának hajszárítót, mindenképp ezt vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Niki413

2018. november 11.

Imádom!!! Nagyjából 3 hónapja használom, mert hosszú hajam van és nehezen szárad meg, viszont nagyon hajszárító ellenes vagyok, (mert roncsolja, és kiszárítja a hajam) azonban ez a hajszárító brutál jó. Ráadásul imádom, hogy hideg levegővel is tudok hajat szárítani, ami nekem borzasztan jól esett a nyári estéken :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

mmartina97

2018. július 16.

Nemrég vettem,nekem nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Nemrég vettem,nekem nagyon tetszik!

Melcsi922

2017. május 13.

Szerelem!Hihetetlen milyen nagy a különbség egy sima és egy ionos hajszárító között.Nem szárítja ki a hajvégeimet,a hideg levegő gomb plusz pont.A derékig érő hajam pillanatok alatt megszárítja.Imádom.Csillagos 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Ettike

2017. március 14.

Már 7 éve bírja a strapát, és nagyon szeretem! :) Én mindig a magas sebességfokozaton használom, a hőmérséklet-fokozatot viszont nulláson hagyom, így kellemes langyos levegővel szárítom a hajam, ezáltal nem lesz olyan száraz, mintha meleg vagy forró levegővel szárítanám. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Fairy0124

2017. február 6.

Nemrég kaptam, nem is gondoltam, hogy lehet különbség a sima és az ionos hajszárító között, de bizony van. Nem szárítja ki a hajam, hidratáltabb utána, sokkal jobb a tapintása is. Remélem kevésbé fog töredezni is (hosszú a hajam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Kremcica

2017. február 4.

Két éve hű társam, nagyon szeretem. Én is Media Markt-ból vettem anno. Pikk-pakk már ez első meleg fokozaton a legnagyobb sebességen megszárítja a hajam (nagyon jó a teljesítménye). Nyáron a hideg /ami igazából szobahőfok/ fokozatát használom ha nincs kedvem hagyni magától megszáradni. Jó hogy le lehet venni a hátulján a szűrőt mert előfordult hogy tele ment szösszel, ez meg lepattintom letörlöm. A feje is klassz, formázáshoz tökéletes. Nem szárítja agyon a hajam, statikus se szokott lenni, szállni is minimálisan száll ha nem fésülöm szárítás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

derienart

2016. december 28.

Nincs nagy hajszárító viszonyítási alapom, de teszi a dolgát. Nagy különbség mondjuk, hogy a hosszú hajam miatt nem úgy nézek ki mint egy oroszlán, hanem ez valahogy egyenesre szárít, nem maradnak benne hullámok. A hideg fokozata nyáron nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Norih

2016. május 2.

Lassan három éve vagyunk barátok. Imádom. Nem volt még ilyen hajszárítom,nagyon jó levegőt fúj, körülbelül 15 perc alatt megszárad vele a hajam. Azért ha az Eco gombra kapcsolunk,érezhető hogy gyengébben és nem annyira meleg levegőt fúj,mint a maxon. Tehát ez az egyetlen kicsi problémám vele. Eddig nem volt vele problémám,biztos károsítja a hajat,de melyik hajszárító nem? Egy ideig még biztos nem váltom le.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 2.