Remington

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 2300 W
  • Ionizációs technika: 90 %-al több ion a selymes, lágy hajért, csökkenti a haj elektromos töltöttségét*
  • 85 Km/h levegő fúvás a gyors hajszárításért
  • 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
  • Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
  • Szűkítő fej
  • Diffúzor
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül

Pecci

2020. május 25.

A hatékony hajnövesztés első számú szabálya az, hogy alakíts ki egy jó hajápolási rutint, amelynek az egyik legfontosabb eleme a megfelelően funkcionáló hajszárító, amely nem teszi tönkre a hajat.

2019 novemberében a mell alá erő hosszúságú göndör, vöröses hajam le kellett vágatnom kulcscsontig érősre, mert borzalmasan törött, sprőd volt a vége, ráadásul emiatt kócolódott is. Hiába használtam különféle töredezettség elleni, hidratáló hajápolási termékeket, amikor a hajszárítóm szétroncsolta-égette a hajam úgy, mintha hajvasalóztam volna, amit pedig nem szoktam.

Szóval tavaly november óta, amióta a hajam levágattam, beszereztem egy Remington Pro-air 2200-as hajszárítót, ami már ionizáló technikás, és ennek köszönhetően a hajam fél év alatt vissza tudott nőni 20 cm-t, mert kíméli a hajat szárítás közben: nem töredezik a vége, hidratált marad, hiszen nem éget, ezáltal nem is megy tönkre a loboncom.
Megéri beruházni egy ilyen hajszaritóra, mert gyorsan szárít úgy, hogy a haj egészséges marad és fényes, hidratált. Életem egyik legjobb döntése volt a márkától vásárolni hajszárítót, és beépíteni a hajápolási rutinomba.

(Hozzáteszem, hogy a hajápolási rutinomat a hajszárító váltásával teljesen meg is változtattam, hogy egészséges haj nőjön vissza, és ha lehet, gyorsabb legyen a hajnövekedésem, valószínűleg ennek is köszönhető a gyorsan visszatérő hajhosszom. Nem festetek már egyáltalán, leálltam a különféle csodákat ígérő hajvitaminokkal és azzal, hogy 20 féle hajápolasi termékkel terrorizálom a hajam: csupán a fejbőrömnek megfelelő sampont használok, utána olajos hajbalzsamot, heti egyszer hajpakolást, szárítás előtt minden esetben hajvégápolóolajat. A hajam így egészséges, töredezésmentes, fényes, puha, és hosszabb időn keresztül friss. Annyira jó állapotú most, hogy a fodrászom azt mondta, gyakorlatilag nem kell belőle visszavágni semmit.
Aki hajat szeretne növeszteni, annak még egy pro tipp: igyál sok vizet, táplálkozz rendesen es egészségesen. A túlzott fogyókúra a hajadon borzasztó nyomokat tud hagyni, egészséges haj csak egészséges test mellett tud növekedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Glara

2018. október 4.

Tökéletes! nem szárítja vagy égeti a hajszálaimat, az ionizálás miatt pedig brutálisan selymesek a tincseim. Pillanatok alatt szárít, végre nem nyűg a hajmosás. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

vl

2017. március 15.

Végre gyorsan szárítom a hajam! A gyenge, alig szárító hajszárítók nem az én idegrendszeremnek valók. De ez nyomja neki, tényleg egy-két perc és megvagyok. (Az már csak hab a tortán hogy vmi röhejesen jó áron, azt hiszem 3000ftért találtam egy Rossmannban, ahol a sajátmárkás szárító is drágább volt :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

petrevici

2015. július 30.

Nemrég vettem, mert a kistesóját ( d5010 )elejtettem és eltört a propellere :( ...szóval nagyon szerettem a régit is, de ez a termék még attól is jobb.2300W villámgyorsan szárít, könnyű, nem fárad el a kezem és még szép a kialakítása is. Elég hosszú kábele van, szeretem az akasztófület rajta és a szűkítője is profi...bónuszként pedig akciósan vettem 5500 Ft-ért,most már csak nem kellene elejtenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 30.