Remington

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

orchidea8627

2020. október 22.

2013. március 18: Január óta használom, nagyon megszerettem.
Sokkal halkabb mint az eddigi hajszárítóm. Szeretem hogy több sebesség, illetve hőfokozat van rajta, gyorsan megszárítja a hajamat, a hátáról a rács könnyen levehető és könnyen kitisztítható a "szöszgyűjtő lapocska".
Hogy az ionok mennyire hatékonyak azt nem tudom, talán kevésbé száraz és szalmaszerű a hajam szárítás után mint a régi szárítómtól.
Egyedüli kívánságom csak a hosszabb kábel lenne, de úgy vettem észre hogy mostanában ezt majdnem minden elektronikus kütyüből kispórolják sajnos. Ezt leszámítva remek darab.

2020. október 22: Azóta is tökéletesen működik, semmi hibája nincsen, még csak meg sem kopott, igaz, nyaranta ha nem muszáj nem használom. A szöszgyűjtőt rendszeresen tisztítom, nincsen égett, poros szaga működés közben. Nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

2013. március 18: Január óta használom, nagyon megszerettem.

Reci81

2020. március 25.

Volt ilyenem is anno olyan 2008 környékén amikor Irorszàgban éltem. Ez volt akkor a legolcsobb, nem volt gond vele, de semmi extràt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

nicolekitti

2018. június 3.

Az első komolyabb hajszárítom volt. Szerettem, mert gyorsan szárította a hajam, valóban nem szállt tőle. Bár olyan sűrűn zsirosodott a hajam, hogy szerintem ez az ionos dolog is benne lehet a dologban. Évekig jó volt, csak már néha lett olyan gond vele, hogy bizonyos szögben nem kapott áramot, gondolom a kábele sérülhetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

scisneros

2016. június 13.

Jó kis hajszárító, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Jó kis hajszárító, nagyon szeretem.

manitia

2015. május 20.

Nekem lassan 3 éve van meg. Imádom. Gyorsan szárít, és a "hideg" levegős funkciót használva nem kell szétégetnem a hajamat. :) Mindig azt a hőmérsékletet használom. A diffúzort is használtam amíg hosszú volt a hajam. Az is remekül működött. A hátulja, a szöszfogó, ami leszedhető, és kitisztítható, habár nem tudom, hogy hogyan kell leszedni hivatalosan. Én csak ráncigálom és hopp. Lejön. :D

Update: Lassan az 5. évet tapossuk együtt. Még mindig meg vagyok vele elégedve, habár véleményem szerint már a végét járja. Néha elég fura hangokat ad, de mivel folyamatosan 3-an használtuk nem tudom szegényt hibáztatni. :) Amúgy az enyém semmi ionosat nem tud, illetve én sosem vártam el egy haszárítótol, hogy fényes legyen a hajam. Nem az a dolga. Viszont ha beadja a kulcsot, akkor helyette valószínűleg olyat veszek, amilyen a Húgomnak van. Valahogy jobban áll a hajam, ha az övét használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

claudia.nyilas

2014. december 27.

Minden pöpec volna vele, ha nem hagyott volna cserben kb. maximum 3 év után.... Amúgy jól szuperált, elég konzervatív külső, de mivel csak ennyit bírt, akkor nagyon gyengusz a termék.... Most ismét Philips a kiszemeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

chavamazal

2014. március 14.

Szülinapomra kértem, és bedőltem a marketingnek... nekem ugyanolyan a hajam tőle, mint korábban, sem fényesebb, sem puhább. Az viszont jó benne, hogy 3 hőmérsékletet, és 2 sebességet lehet rajta beállítani, nem égeti szét a fejbőrt és a hajat. Nagy teljesítményű, úgyhogy gyorsan megszárítja a sörényt. Az ára miatt vonok egy csillagot. A haj az egészségtől szép, és az almaecettől fényes, nem egy hajszárítótól. A cégek az olyan buta libákból gazdagodnak meg, mint én...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

verucicc

2014. január 27.

Imàdom. Nem szàrad gyorsabban a hajam, mint az előző hajszàrítómtól, viszont hihetetlen fényes lesz tőle, és valahogy szàrítaàs utàn sem érzem durva, érdesnek a hajam, hanem selymes.. Ja és tök szép egyenesre szàrítja, hajvasaló kuka :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

zitici

2014. január 22.

Szerintem nem túl nehéz, én imádom, és szuper gyorsan szárad a hajam tőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Szerintem nem túl nehéz, én imádom, és szuper gyorsan szárad a hajam tőle!:)

Husiii

2013. november 17.

Én a napokban csaptam le rá kemény 3150 Ft-ért a Rossmannba. 7000-ről volt leárazva 3500-re mert kiárusították és még volt egy -10%.os kupon is,így teljesen megérte. Előtte egy Philips 1400W-os hajszárítóm volt amivel legalább 20 perc vlt a hajszárítás, de ezzel a kis csodával 7 perc, direkt mértem.:) A hajszárító olyan komolyan néz ki, mint amit a profi fodrászok is használnak. A diffúzort még nem használtam, de majd kipróbálom. Nagyon elégedett vagyok és szerencsés is, mert az utolsó darabot hoztam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.