Remington

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

nicolekitti

2018. június 3.

Az első komolyabb hajszárítom volt. Szerettem, mert gyorsan szárította a hajam, valóban nem szállt tőle. Bár olyan sűrűn zsirosodott a hajam, hogy szerintem ez az ionos dolog is benne lehet a dologban. Évekig jó volt, csak már néha lett olyan gond vele, hogy bizonyos szögben nem kapott áramot, gondolom a kábele sérülhetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

scisneros

2016. június 13.

Jó kis hajszárító, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Jó kis hajszárító, nagyon szeretem.

manitia

2015. május 20.

Nekem lassan 3 éve van meg. Imádom. Gyorsan szárít, és a "hideg" levegős funkciót használva nem kell szétégetnem a hajamat. :) Mindig azt a hőmérsékletet használom. A diffúzort is használtam amíg hosszú volt a hajam. Az is remekül működött. A hátulja, a szöszfogó, ami leszedhető, és kitisztítható, habár nem tudom, hogy hogyan kell leszedni hivatalosan. Én csak ráncigálom és hopp. Lejön. :D

Update: Lassan az 5. évet tapossuk együtt. Még mindig meg vagyok vele elégedve, habár véleményem szerint már a végét járja. Néha elég fura hangokat ad, de mivel folyamatosan 3-an használtuk nem tudom szegényt hibáztatni. :) Amúgy az enyém semmi ionosat nem tud, illetve én sosem vártam el egy haszárítótol, hogy fényes legyen a hajam. Nem az a dolga. Viszont ha beadja a kulcsot, akkor helyette valószínűleg olyat veszek, amilyen a Húgomnak van. Valahogy jobban áll a hajam, ha az övét használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

claudia.nyilas

2014. december 27.

Minden pöpec volna vele, ha nem hagyott volna cserben kb. maximum 3 év után.... Amúgy jól szuperált, elég konzervatív külső, de mivel csak ennyit bírt, akkor nagyon gyengusz a termék.... Most ismét Philips a kiszemeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

chavamazal

2014. március 14.

Szülinapomra kértem, és bedőltem a marketingnek... nekem ugyanolyan a hajam tőle, mint korábban, sem fényesebb, sem puhább. Az viszont jó benne, hogy 3 hőmérsékletet, és 2 sebességet lehet rajta beállítani, nem égeti szét a fejbőrt és a hajat. Nagy teljesítményű, úgyhogy gyorsan megszárítja a sörényt. Az ára miatt vonok egy csillagot. A haj az egészségtől szép, és az almaecettől fényes, nem egy hajszárítótól. A cégek az olyan buta libákból gazdagodnak meg, mint én...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

verucicc

2014. január 27.

Imàdom. Nem szàrad gyorsabban a hajam, mint az előző hajszàrítómtól, viszont hihetetlen fényes lesz tőle, és valahogy szàrítaàs utàn sem érzem durva, érdesnek a hajam, hanem selymes.. Ja és tök szép egyenesre szàrítja, hajvasaló kuka :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

zitici

2014. január 22.

Szerintem nem túl nehéz, én imádom, és szuper gyorsan szárad a hajam tőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Szerintem nem túl nehéz, én imádom, és szuper gyorsan szárad a hajam tőle!:)

Husiii

2013. november 17.

Én a napokban csaptam le rá kemény 3150 Ft-ért a Rossmannba. 7000-ről volt leárazva 3500-re mert kiárusították és még volt egy -10%.os kupon is,így teljesen megérte. Előtte egy Philips 1400W-os hajszárítóm volt amivel legalább 20 perc vlt a hajszárítás, de ezzel a kis csodával 7 perc, direkt mértem.:) A hajszárító olyan komolyan néz ki, mint amit a profi fodrászok is használnak. A diffúzort még nem használtam, de majd kipróbálom. Nagyon elégedett vagyok és szerencsés is, mert az utolsó darabot hoztam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

babyface

2013. október 18.

nem vagyok egy nagy hajszárító, jobban szeretem ha szabad levegőn, vagy este alvás közben szárad meg a hajam. így kevésbé roncsolom, néha viszont eszméletlen béna tud lenni a hajam reggel mikor felkelek és ezen a fésülködés sem segít. :D még annó keresztanyámtól kaptuk egy hajszárítót anyukámmal (szerintem ez tizen akárhány éve volt...) egy sima dryas, semmi extra funkció, nem is szerettem és alig használtam, csak ha valahova készültem és muszáj volt időre megszárítani a hajam. :) egyik nap azonban fura hangok és szagok kíséretében felmondta a szolgálatot ezért kénytelen voltam egy másik szárító után nézni. mivel övé volt a legtöbb pozitív értékelés és a hajvarázson sem volt borsos az ára egyből lecsaptam rá. hát kérem szépen ég és föld... sosem szerettem hajat szárítani, mert a nagy loboncomnak minimum fél óra kell (gyerekkori uszodás élmények, mindig nekem száradt meg utoljára a hajam... már ha megszáradt :D) de ezzel pikk-pakk megvan és hihetetlen finom kellemes tapintása lesz a hajamnak. :) örök darab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

széva

2013. június 6.

Az én szárítóm is ilyen,nagyon szeretem. Elég hosszú a hajam és rengeteg,de ezzel nagyon hamar kiszárítom anélkül,hogy szálkásítaná és feltöltené elektromossággal .A hűsítő funkció is szuper,tartósabbá teszi a frizurát ha ezzel fejezem be a szárítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 6.