Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• LCD kijelző.
  • Négyszeres védelem: anti-sztatikus, kerámia, turmalin, speciális finomra csiszolással kialakított lapok 25 mm átmérőjű kialakítás a göndör loknik kialakításához.
  • Maximális hőmérséklet: 220°

Ár: 4000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: 2-3x használt, hibátlan , Helyszín: Budapest, Nyugati-Lehel, fizetés: Személyes átvétel
laruci

2019. március 19.

imádom. 200 fokra szoktam felmelegiteni. Többre nem merem. Félek nagyon roncsolná a hajat. Sajnos az én hajamból hamar kirugja magát, pedig hullámos a hajam. Probáltam, hogy lakkot fujok rá. Akkor is. Amugy nagyon szeretem. Emiatt csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

flower2

2017. június 6.

Tavaly november óta használom (2016. november) és szerintem mindent tud amit egy hajsütővasnak kell. Szép laza loknikat lehet vele varázsolni. Külön tetszik, hogy állítható a hőmérséklet, így lehet használni vékony és vastagabb szálú hajon is. Hamar felmelegedik, tényleg max fél/egy perc alatt eléri a kívánt hőmérsékletet. Tőlem abszolút 5* érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

hajasbaba

2016. augusztus 18.

20 perc alatt végzem a hátközépig érő sűrű hajammal. Használata nem igényel nagy kézügyességet. A fürtök tartóssága nálam attól függ milyen hajbalzsamot használtam előtte. Tapasztalatom szerint a szilikonos, csúszósabb balzsam után pár óra alatt kirúgja a hajam a hullámokat, de ha szilikon nélkülit használok, vagy ha teljesen kihagyom a balzsamot, akkor 2 napig, a következő mosásig megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Cremelover

2015. november 20.

Nagyon szép, nagy volumenű loknikat lehet vele sütni, bár a használata nem olyan egyszerű, mint egy kúpvasnak.
25 mm átmérőjű göndörítőt jó márkából viszont nehéz találni, ezért esett anno erre a választásom.
Tény, hogy kicsit macera, de ha ráérez az ember, akkor egész gyorsan lehet vele haladni.
Legalacsonyabb fokozaton szoktam sütni vele a hajamat, és annak ellenére, hogy nagy hullámokat készít, hajlakkal 2 napig is bírja.
Ami viszont abszolút negatívum, hogy a hőmérséklet szabályozója egy kis görgő, ami össze-vissza állítódik használat közben, úgyhogy folyton figyelnem kell, nehogy szétégessem a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Keesia

2015. január 26.

Minőségi, megbízható termék, nagyon jól végzi a dolgát, szép loknikat lehet vele varázsolni, csak tudni kell megfelelően használni. Nekem is sokat kellett gyakorolnom, mire igazán szépen sikerült. A loknik tartóssága nem az eszközön múlik, mindegy milyen márka, hanem a saját hajunkon. Én Elnett lakkal fújom be formázás előtt, és elég szépen megtartja a loknikat, pedig alapból az enyém is könnyen kirúgja. Komolyabb hajformázó márkák termékei is nagyon sokat segítenek, persze az áruk is megvan pl. Kerastase Forme Fatale.
Ajánlom ezeket a videókat: https://www.youtube.com/watch?v=odfFS0iv8Mc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Ajánlom ezeket a videókat: https://www.youtube.com/watch?v=odfFS0iv8Mc

Krisztiina

2014. február 19.

Szerk.: Minden dicséretem ellenére eladnám a hajsütőt, mivel az én hajamban nem maradnak meg a nagy hullámok, csak a kicsi. Egyébként hajsonló kategóriában egy 13 mm-es hajsütő érdekelne, cserében is, megegyezés szerint :-). krisztiina@gmail.com

Hibátlan és fantasztikus hajsütő, jár az 5 csillag neki :-) Sajnos az én hajam kilógja az amúgy gyönyörű laza loknikat, de ez nem a sütő rovására írandó, mivel a kisebb méretű loknik megmaradnak a hajamban. Szeretem benne a gyorsaságát, azt, hogy állíthatom a hőfokot, könnyű használatát. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

v.bettike

2013. október 14.

Hát. ez olyan is-is. igazából a hajam eléggé 'kirúg' magából minden hőformázást egy kis idő múlva. Nekem a 25mm-es van meg most lehet hogy megpróbálkozom egy 19mm-essel. A hajam másnapra nem tartja meg a fürtöket és az első nap végén is már eléggé laza hullámok lesznek belőle. Szóval akinek csak ennyi kell, OK de göndöríteni annyira már nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 14.

babyface

2013. június 29.

odavagyok a remington termékekért, de sajnos a hajgöndörítéshez nincs tehetségem... :D megvettem, beizzítottam a youtube-ot (how to use videók ugyebár) egyszer próbálkoztam vele, de annyira macerás volt (nekem legalábbis nulla rutinnal), hogy azóta elő se vettem. szóval, ha valamelyik ügyes-kezű elvtársnőmnek épp szüksége lenne egy szuper hajsütőre, nálam olcsóbban, jobbat nem találsz ;) bridzsit.bardot@gmail.com

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.