Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: molnar.dia, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Keskeny simító lapok
  • Kerámia, Teflon, Turmalin bevonatú lapok a háromszoros védelemért:
  • Egyenletes hőelosztás
  • A különböző hajformázó szerek nem tapadnak a felületre vagy a hajba
  • Csökkenti a haj elektromos töltöttségét
  • Változtatható hőmérséklet beállítás a különböző hajtípusokhoz
  • 30 mp-es, gyors felmelegedés
  • Ki-, bekapcsoló gomb
  • Működési állapotot jelző LED
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Automatikus feszültség illeszkedés, 120 - 240 V
  • Hőálló táska

Andyka

2013. november 24.

Nagyon jó kis hajvasaló, imádtam és imádta mindenki, aki használta :D... Több mint 5 éve van meg, de sajnos már nem teljesít olyan jól, hála a lakótársam kényszeres hajvasalási mániájának... De ennek ellenére újra csak Remington hajformázó készüléket választanék a jővőben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

f.eniko

2013. július 10.

5 éve vettem kb 10 ezer forintért és azóta is a lehető legjobban teljesít,nem cserélném le egy újabbra sem :) Kicsit megviselt állapotba van a külseje(konkrétan tiszta karc) de ezenkívül egy rossz szót sem tudok rá szólni. TÖKÉLETES! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

molnar.dia

2013. február 12.

Az első hajsimítóm amit nem kellett 1 év után cserélnem. 4 éve megvan és a simító lapok felületén hajszálnyi kopás sincs, pedig rendesen igénybe van véve. Nekem eddig a legjobb Remington hajsimítóm. Mondjuk amúgy is szerintem ez a legjobb márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.