Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feli.francsics, Módosítva: 2014. január 20.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online

• Automatikus feszültség illeszkedés
  • Csuklópántos vezeték

lovecreams

2016. október 17.

Első hajvasalóm volt. Bár már másfél éve tönkrement, visszasírom..most egy teljesen másik van, ami meg sem közelíti ezt. Annyira egyedi volt ez a kis párducmintás kinézet és a hatása is bennem maradt erősen.(pozitív értelemben) A hőfokot ugyan nem lehetett állítani, de nem zavart. Könnyű volt használni, hordozni. Szerettem nagyon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

scisneros

2014. október 25.

Sok-sok éven át használtam. Mióta tartós hajegyenesítésen (keratinos feltöltésen) estem át, nincs rá szükségem. 5 év után is ugyanolyan jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 25.