Remington

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofi91, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• S1005 Remington hajvasaló
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú simító lapok
  • Kerámia és teflon bevonatú hajvasaló lapok
  • Egyenletes hőelosztás
  • A különböző hajformázó szerek nem tapadnak a felületre vagy a hajra
  • Félperces, gyors felmelegedés
  • Változtatható hőmérséklet beállítás a különböző hajtípusokhoz, max. 230 C°
  • Hőmérséklet beállítást jelző LED sor
  • A Remington S1005 hajvasaló kikapcsol 1 óra működés után.
  • Biztonsági retesz
  • Hőálló táska

Claudiaa

2013. július 30.

nekem lassan 1 éve tart és nagyon jó :) nem vasalom sokszor a hajam , de amikor kell nagyon alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

zsofi91

2013. április 11.

Ennek nem kopott le a bevonata, mint az S2002-nek. Viszont a be/ki kapcsoló gomb nagyon rossz helyen van, én sokszor véletlenül kikapcsoltam vasalás közben. 8 hónap után már tönkre ment az érintkezése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.