Remington

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jutka1989, Módosítva: 2014. december 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvasaló kerámia bevonattal és 30 másodperces gyors felmelegedéssel. Az anti-sztatikus hatású kerámia bevonatnak köszönhetően a haj védve van és hosszú ideig egyenes marad.

•     kerámia bevonatú keskeny lapok
  •     30 másodperces gyors felmelegedés
  •     Maximális hőmérséklet beállítás: 215°C

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

A barátnőm ezt a terméket használja. Ő nagyon szereti, nem tépi a haját és szépen vasalja de nem roncsolja szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

Zsann

2020. március 6.

Tépi a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Tépi a hajam!

Magnolieae

2017. április 17.

Volt egy drágább, régebbi Remington hajvasalóm. Azzal összehasonlítva: keskenyebb, könnyebb, így jobban kézre is áll. Nem bánom, hogy nem költöttem rá többet, mert tökéletesen működik. Nekem nem tépi a hajam. Gyorsan felmelegszik, és szép fényes a hajam vasalás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Dudu195

2017. január 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Jó az ára is és hamar felmelegszik. A göndör, szinte kivasalhatatlan hajamat is szépen kiegyenesíti és benne is marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

LolaDobrev

2016. január 26.

eeszti..dettó! nekem is tépi a hajam, párom már nagyítóval ment végig rajta, h biztos leejtettem és van rajta apró karc...hát nem.... tépi, és egy fokozattal én a póthajammal együtt lehúzhatom a wcn...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

eeszti

2015. augusztus 25.

Mivel a közel 10 éves Remington hajvasalónk tönkrement, gondoltam beruházom egy újabba, (a réginél szinte már csak újabb típusok voltak a piacon), de csalódnom kellett ebben a darabban. Nem akartam túl sokat rákölteni, de tényleg ne ezen a 2-3 ezer forinton spóroljatok. Nekem egyszerűen tépi a hajamat és a már régi roncs hajvasalómmal szebb eredményt tudok elérni, mint ezzel. Gyorsan felmelegszik, de csak egy fokozat van rajta, ami vagy megfelel a te hajtípusodnak, vagy nem... Összességében nem rossz, de már megbántam, hogy nem márka drágább készülékei közül válogattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Kedvenc.

Timóótea

2015. január 2.

barátnőmnek van ilyen hajvasalója szerintem nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

barátnőmnek van ilyen hajvasalója szerintem nagyon jó :)

Jutka1989

2014. december 19.

Első hajvasalóm, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Első hajvasalóm, imádom.