Remington

Ár:   5980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 4x védelem/​­bevonat: anti-sztatikus , kerámia, turmalin, teflon bevonatú lapok
  • Maximális hőmérséklet beállítás: 220°C
  • Félperces, gyors felmelegedés
  • 2 hőmérsékletbeállítás
  • Extra hosszú, rugalmas simító lapok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

betty23

2021. június 11.

10(!) éve kaptam karácsonyra, és még mindig olyan jól működik, mint új korában. Voltak időszakok, amikor hetente, máskor csak néhány havonta használtam. Én 180°C-on használom. Erősen hullámos, már-már göndör hajam van, mégis 2 simítással szögegyenes lesz egy nagyobb tincsem (bár én formázó termékeket is használok). A lapokról nem kezdett el lekopni a bevonat ennyi idő alatt sem. Ha az árát és a korát nézem ez egy igazán jó befektetés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Esztii78

2020. március 20.

Mindig remington terméket veszek. Ilyen volt a régi hajvasalóm és 5 évig élt, mikor sikerült eltörnöm sajnos a vezetékét végül egy másik remington hajvasalóm vettem, kiakartam próbálni mást is. A kettőt összehasonlítva ez annyival rosszabb, hogy nem elég hajmosás után kivasalni a hajam vele, hanem utána még 1x ki kellessz. Ezt göndör hajúaknak nem ajánlom de egyébként nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Szandika12

2018. augusztus 26.

Nagyon imádom ezt a hajvasalót, hetente többször használom, 2 napig simán egyenes tőle a hajam, nagyon tartósnak tartom,és ami a legjobb nem roncsolja és nem kell többször hajat sem mosnom. Syoss sampont szoktam használni, mert más sampon után nem vasalja ki ilyen szépen, így viszont csodás a végeredmény :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Melcsi922

2016. július 9.

Szerelem!Nem a legújabb típus,de nem is adnék 10-15 ezer forintot egy újabb változatért, mert ez is teszi a dolgát.Szépen le kell választani a tincseket és akkor nem akad be a haj,nem tépi,és szépen egyenesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

kati94

2016. január 9.

Göndörítéshez vettem, mivel egyenes a hajam. Első használatkor azt éreztem, hogy tépi a hajamat, ráfogtam, hogy velem van a baj. De ahogy látom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával, úgyhogy elég hamar visszakerült a dobozába és a polcon pihen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

muffinmonsuta

2013. november 7.

Nos... Azért vettem mert úgy éreztem az előző remingtonom már nem egyenesít olyan jól. Ezért gondoltam veszek egy újat hátha jobb lesz. Olyanra vágytam,amivel egy húzás és egyenes a hajam. Alapból egyenes a hajam,de ezzel szoktam formázni,néha a végei kiállnak. A barátom is használja neki nem vált be. Nekem se egy húzás volt. Ráadásul húzta a hajamat is-.- Ára nem volt vészes,de azt hiszem befektetek egy új hajegyenesítőbe! AKI ilyet szeretne venni az inkább gyűjtsön egy újabb jobb modellre pl a Remington sleek and curl nem is drága és jól egyenesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

adri97323

2013. július 10.

Elromlott az előző hajvasalóm (Remington S2002) ezért újat kellett vennem és rá esett a választásom. Többek között a gyér választék miatt, ugyanis a Tescotol a Sparon át a Media Marktig mindenhol körülnéztem és ezen kívül 2!! 10 000Ft alatti Remington hajvasalóval találkoztam. Aztán betértem a Rossmannba és láss csodát meg találtam őt. Kedvező ár (6 000Ft akciósan), szép külső és jó tulajdonságok. Nagyon tetszik benne, hogy az előző vasalómhoz képest ez sokkal könnyebb és kecsesebb. Az is jó pont, hogy van rajta kikapcsoló gomb és 2 féle hőfokot választhatok. Bár a 3 év garanciától elestem, ugyanis elhagytam a blokkot (amiért nagyon-nagyon mérges vagyok magamra), de bízom benne és a Remingtonban, hogy nem fog elromlani. Szóval csajok, akinek új hajvasaló kell én nyugodt szívvel ajánlom őt, főleg így akciósan, de amúgy is csak 1-2 ezerrel kerül többe.

update
Használat közben, kicsit húzza a hajam. Valahogy nem siklik rajta úgy, ahogy kéne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

update

katacita

2013. július 3.

Elég gyorsan felmelegszik, de az a jó, hogy a külseje nem lesz olyan durván forró, szóval meg lehet fogni. Pikkpakk kiegyenesíti a hajat, az egyetlen problémám vele az, hogy húzza a hajam! Nem értem, mitől, de mintha a hajszálak beleakadnának valamibe, csak nem értem, mibe?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

lunagraves

2013. május 28.

Nagyon szeretem, nem teszi tönkre a hajat, tényleg gyorsan melegszik és elég 2x végig húzni a tincseken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.