Remington

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. június 19.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Keskeny simító lapok
  • Kerámia bevonat: egyenletes hőeloszlás
  • Teflon bevonat: a különböző hajformázó szerek nem tapadnak a felületre vagy a hajra
  • Változtatható hőmérséklet beállítás a különböző hajtípusokhoz
  • 1 perces, gyors felmelegedés
  • Működési állapotot jelző LED
  • A formázó lap végei hidegek maradnak
  • Beépített támaszték
  • Akasztófül
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska

Livi87

2020. március 27.

Több,mint 10 évig használtam ezt a hajvasalót!Most már terveztem a cseréjét,mert meg szolgálta az idejét,először a vezeték kezdett rosszalkodni,aztán egyik nap bekapcsolás után kigyulladt.Szerettem nagyon,de most már ideje volt váltanom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 27.

oroszeniko

2020. január 17.

13 éves voltam amikor megkaptam, most 23 vagyok, és még mindig hibátlanul működik. 👌 Most egy másikat használok (keratin therapy), és az is nagyon jó, de ezzel sokkal szebb hullámokat tudtam csinálni. Engem meggyőzött ez a márka, nem fogok semmiképp váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Titanilla10

2019. december 29.

Ó mint sokakanak előttem nekem is az első hajvasalóm ami még mindig müködik meg minden csak néha úgy feltölti a hajam hogy száll mint aki a 220-ba nyúlt.De alapjában véve nagyon jó és “kíméletes”hajvasaló tartósan egyenesít elég egyszer átmenni egy tincsen.Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

bugeyes

2018. május 14.

Ez volt az első hajvasalóm, amit vettem és nagyon szerettem, nagyon jól végezte a dolgát. Több, mint 10 év után adta meg magát, hozzáteszem elég sűrűn használtam, de a kerámialapoknak csak a széle kopott meg kissé, illetve már nem melegszik fel rendesen. Nagyon elégedett voltam vele, azt hiszem az, hogy 12 évig rendesen működött, abszolút a minőséget igazolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Reddiamond

2018. április 23.

13 éve használom, hol többször, hol kevesebbszer.... volt, hogy évekig nem használtam. Kb. egy éve már, hogy hetente kétszer is bevetem. Egyszerü használni. Jó, hogy van rajta hőfokszabályozás, mert az én vékonyszálú hajamra elég a 1 -1,5-es fokozat. Annyi hibája már van, hogy a teflon bevonat elkezdett kopni a végeinél, ahol jobban összeér....de nem vészes, így még használom. Megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

szobiiii

2018. április 13.

Ilyen hajvasalóm volt, nagyon sokáig bírta, tényleg jó minőség, jól egyenesített, jól melegedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

bebuska94

2018. március 24.

ÓÓ az első hajvasalóm(és az utolsó is!) 2009-ben vettük és az első évben elég sűrűn használtam. Azóta csak havonta 1x használom göndörítéshez (igen..xD), de még mindig működik és kiváló állapotnak örvend.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Bubucim

2018. március 11.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon régen, talán 2007-ben vettem, aztán évekig pakolgattam a szekrényben, míg végül tavaly végleg megszabadultam tőle. A felirat a tetejéről kb. 2 használat után eltűnt. Ez még nem is lenne gond, hiszen attól még végezhette volna jól a dolgát, de nem. :( Egyenes hajam van, de lépcsőzetes, így hajmosást követően a vége 100 irányba áll. Na meg persze volt a 2000-es évek közepén az egyenes haj őrület, szal kellett. :) A hajam vége miatti egyenesítésre szerettem volna tehát használni, de vagy 10x át kellett rajta mennem vele, hogy kicsit meglátsszon a használata. Óriási csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

postareb

2017. november 20.

Tökéletes hajvasaló. A legelső hajvasalóm is ilyen volt, kiválóan üzemel a mai napig. Igazából már 3 darabom is van belőle, kizárólag azért vettem újat, mert a kábele tört meg, de maga a vasaló része az tökéletes! :-) (Régen a fodrászom is ezt használta és ajánlotta)

Még annyit hozzáfűznék, hogy egy fél éve 5000 forint körül mozgott az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Még annyit hozzáfűznék, hogy egy fél éve 5000 forint körül mozgott az ára.

lanefox

2017. október 12.

Mint mindenkinek nekem is első hajvasalóm volt 10 évig. 1 éve váltottam le mert nagyon lekopott a bevonat a lapokról, szintén remingtont vettem, remélem hasonlóan fogja bírni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.