Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Poison, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Hajegyenesítő
  • Kerámia fűtőlapok
  • Állítható hőmérséklet
  • Teljesítmény: max.50W

adri9210

2016. december 30.

Az enyém is hasonlóan veterán darab. 2008-ban kezdődött a hajam egyenesítése, akkor gyakran használtam, mert rövid volt és állandóan elaludtam. Újonnan néha megint használom, ugyanúgy működik, anno pár ezer forint volt a boltban, nem a legdrágább, olyan középkategória. Nekem a legalsó hőmérsékleten is prímán kivasalja a hajam, sose kellett még magasabbra állítanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

bettina28

2016. december 18.

8 éve kaptam ajándékba, akkoriban gyakran vasaltam hajat. Kb 2 évig minden egyes reggel kivasaltam a hajam, majd ez a szokás elmaradt és évekig hozzá sem nyúltam. Mostanában megint elkezdtem rájárni, igaz csak egy-egy hajmosás után a frissen száradt hajamat vasalom ki, nem pedig minden reggel. Eddig mindig problémamentesen működött, hamar felmelegedett. Szeretem és remélem hogy még sokáig hű társam lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Argold

2016. október 2.

Hosszu evekig hasznaltam, teljesen megvoltam vele elegedve. Hamar felmelegszik es a keremialap makulatlan volt meg evek utan is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

Már több mint 6 éve hű szolgálónk anyukámnak és nekem. :) kicsit megfogta a kerámialapokat anyukám festett vörös haja :D de ugyanúgy működik még mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

zita.herkovics

2016. március 4.

Nagyon szerettem, évekig hűséges társam volt! Mikor még nagyon gyakran vasaltam a hajam. Göndöríteni is tudtam vele. Ám egy rossz (szép) napon úgy döntött, többé nem kapcsolódik be. Nagyon sajnáltam. Azóta több darabbal, más márkákkal próbálkoztam, egyik sem érte utol. Ha, valaki látta valahol, ahol még kapható, kérem szóljon nekem! Megköszönném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.