Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Teflonszálas szövettel borított lapok gyengéden siklanak a hajban, nincsenek túlforrósodott részek, amik károsíthatják a hajszálakat. A további kerámia bevonatnak köszönhetően maximális védelmet biztosít a haj számára.

• Keskeny simító lapok
  • Teflonszálas szövet : kíméletes és könnyen csúszik a hajban, kevesebb károsodást okozva
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150 – 230 C°
  • Fél perces, gyors felmelegedés
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Heat Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Hőálló táska

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erospiros

2019. június 2.

Ha jól emlékszem, már 5 éve megvan és még mindig tökéletesen működik. Tetszik a kijelző és, hogy lehet állitani a hőfokozatot és nem csak két beállitás van rajta. Göndöritéshez is ezt szoktam használni, nagyon szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

pannapanna999

2016. március 26.

Iszonyúan vastagszálú és sok/dús/rengeteg hajam van (nem egomániából, de hát ez az igazság:D), és ezzel a kis bébivel, szuperjól ki tudom egyenesíteni (az amúgy is egyenes :D ) hajamat. (= bal oldalon van a választékom, és ezen az oldalon kicsit vékonyabb szálú a hajam, ezáltal kicsit jobban göndörödik, úgyhogy ezt szoktam vele egyenesítgetni, illetve a fülem mögötti részt, ahol a tincseim szabályos cikkcakk alakban hullámosodnak. [az idióták].)
So, szerintem nagyon praktikus, hogy a lapok melletti fogóka nem melegszik át, az állítható hőmérséklet, illetve a kis tasak :)
A fent említett okokból kifolyólag nem használom túl gyakran, és göndöríteni speciel szinte egyáltalán nem tudok vele, de akinek nem egy konkrét erdős terület van a fején, ami a háta közepéig ér, annak nagyon tudom ajánlani ezt a kis készüléket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

szilvamagw

2014. november 12.

immáron 5. éve használom ezt a csodát, és még még mindig örömmel ajánlom a barátnőimnek!
rengeteg hajvasalót próbáltam már előtte (braun, másik remington, babyliss, imetec), de mindegyik bekapta a hajamat a lapok szélénél; akadozva tudtam csak vasalni, úgy éreztem, hogy felgyújtják a hajamat azok a készülékek, még 170 fokon is..!
De ez.. siklik a hajamon, nem érzem, hogy nagyon bántaná, nem tépte még ki 1 hajszálamat sem!!!!!!!!!!!!!(a többi.. istenem...)..
szoktam vele göndöríteni, vasalni.. mindent tökéletesen tud! a vasaló lapok "mögötti" fogó rész nem forrósodik fel, nem égeti meg az ember ujját.
Gyorsan bemelegszik, nem forrósodik túl.
Ha egyszer kiöregszik a jelenlegim, tuti, hogy újra ezt, vagy egy testvérét veszem meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Gyorsan bemelegszik, nem forrósodik túl.

anniediamond

2013. április 12.

Borzalmas, az egész szerkezet esztétikailag szép, de olcsó műanyag hatást kelt, aki tudja milyen egy profi hajvasaló, az egyetértene. Nem zár tökéletesen, erőt kell kifejteni, hogy a lapok összeérjenek. Hullámos/göndör hajúak felejtsék el, ez minden, csak nem egy azonnal szögenyenesre vasaló hajvasaló, maximum extravékony szálú hajra vagy fülig érőre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

tuzgyujto

2013. március 23.

Nekem is az S2004 van meg, amit imádok. Nagyon szépen vasal, pedig erős szálú, hosszú hajam van.Göndörítésre is alkalmas, a bátyám barátai is állandóan az enyémet nyúzzák. Használva van, elég sokat már legalább két éve, de még mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

Kmanci

2013. február 12.

Ennek a hajvasalónak a régi változata van meg (S2004), így arról írok véleményt, ez annál már csak jobb lehet. Imádom ezt a hajvasalót, régen nagyon sokat használtam, pár éve már leálltam vele, és csak alkalmakkor nyúzom. De nagyon szépen vasal, pedig erősen hullámos hajam van, és nagyon tartósan megmarad, a következő hajmosásig egy enyhe hullám se jön vissza a hajamba (kivéve, ha iszonyat párás kint a levegő). Az enyém már elég rossz állapotban van, ha használom, kikapcsolás után még napokkal is forró a fűtőszálnál a műanyag, csoda, hogy még nem olvadt szét az egész. Illetve a felső díszborítás kicsit lötyög, de ennél a verziónál már más a kivitelezés, ilyen nem fordulhat elő. Az LCD kijelző is hatalmas pluszpont! Szóval én csak jót tudok mondani erről a teflonszálas verzióról, mióta ilyet használok el sem tudom képzelni, hogy sima kerámialapossal vasaljam a hajam. A barátnőmét próbáltam anno, mikor olyat kapott, és nagyon szokatlan volt, sokkal nehezebben vasaltam ki vele a hajam. Szóval ha befektetek egy újra, mindenképp ez a fajta lesz, hisz ez végülis ugyanolyan, mint az előző, csak kicsit modernebb kiadás. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.