Remington

Ár:   7380 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2014. április 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington S3500 hajsimító négyszeres védelmi rendszerrel ellátott bevonattal rendelkezik, hogy biztosítsa a hajszálak számára a megfelelő védelmet.

• 4x védelem/bevonat:
  • anti-sztatikus, kerámia, turmalin, teflon bevonatú lapok
  • Maximális hőmérséklet beállítás: 230°C
  • 15 mp-es, gyors felmelegedés
  • 30 különböző hőmérséklet beállítás
  • Extra hosszú, rugalmas simító lapok
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Biztonsági retesz
  • Hőálló táska

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. június 29.

Évek óta ezt használom és nagyon szeretem, teszi a dolgát rendesen. Volt már drágább hajvasalóm is, de semmivel nem tudott többet, mint ez.
Göndör ,vastag szálú hajam van, de közepes hőmérsékleten is szép egyenes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 29.

Göndör ,vastag szálú hajam van, de közepes hőmérsékleten is szép egyenes lesz.

Ivy1986

2020. január 6.

Igazából a masik remingtonom tönkrement egy elődje. Őt nagyon szerettem. Ez is ugyanazt tudja. :) A vágyálmom egy gőzölős verzió de amig ez nem megy tönkre ugy sem lesz. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

rekav11

2018. december 27.

Nagyon sokat hezitáltam, milyen hajvasalót vegyek, vmilyen középkategóriásat szerettem volna, ami a legkevésbé károsítja a hajam. Végül erre esett a választásom és tökéletesen elégedett vagyok vele. Biztos van jobb, erősebb, méginkább kímélő, de arra, hogy havonta 3-4X kivasaljam a hajam, tökéletesen megfelel. (Erős, vastag szálú hajam van, nem gond neki, szép egyenes lesz tőle.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

lovecreams

2018. december 11.

Gyorsan és tartósan simít, könnyű használni, kellő gyakorlás után szép loknik is elérhetőek vele. Ár-érték arányban nagyon jó, maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

biju94

2018. július 15.

Ez a 2. hajvasalom elotte evekig a bellissima imetec jade kristalyos hajvasalot hasznaltam ezert nincs nagy osszehasonlitasi alapom es azert adok neki 4 csillagot mert nekem kicsit tepi a hajam ez az 1 negativuma de az elozo hajvasalomhoz kepest merfoldekkel jobb ez a termek.

UPDATE: Sajnos egyáltalán nem vasalja ki a hajam egy ideje tartósan,de a hugomnak is pont ugyanez van és nála is ugyanez a hatás...(sokáig tart vele a vasalás és mire befejezem konkrétan kunkorodik a vége és semmi értelme nincs égetni a hajam mivel nem látszik az eredménye :(
Most kaptam egy másik hajvasalót. Ég- és föld a kettő. Nem mondom, hogy rossz termék DE van ennél sokkal-sokkal jobb is.
Ezt oda is adtam anyukámnak neki rövid a haja, könnyebben boldogul vele.
1 * levonok tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Ezt oda is adtam anyukámnak neki rövid a haja, könnyebben boldogul vele.
1 * levonok tőle :(

yvettsz

2018. május 30.

Ár-érték arányban kitűnő! Eddig csak kínlódtam a hajvasalással, egy Imetec bellissima simítóval, nem gondoltam, hogy a hajvasalás ilyen egyszerű lehet. Nekem vékonyszálú hajam van, amit a régi készülékkel nehezen vasaltam ki, ezzel viszont kb. 2 perc az egész művelet, és a lányom hosszú, sűrű vastagszálú haját is gyönyörűen, egy húzással szögegyenesre vasalja, mintha csak fésülködne. Tényleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

devababa

2017. december 19.

Gzorsan felmelegszik. Jol simitja a hajam, igaz vekony szalu a hajam. Arban oke. Nem szaritja kia hajam es nem egeti meg. Evek ota hasznalom, total elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

leader90

2016. január 6.

Imádjuk egymást :) Csillagos 5ös! Pillanatok alatt felmelegszik és ugyan ennyi idő alatt lesz egyen hajam. Eddig még nem próbáltam (el sem tudtam képzelni h h lehet), de ezzel sikerült hullámokat varázsolni a hajamba. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

despoina

2015. október 23.

Egy ideje gondolkoztam azon hogy kellene egy jó hajvasaló amivel pikk-pakk eltudom készíteni a frizurám. Évek óta magamnak szárítom be a hajam körkefével viszont nem sikerül mindig a kívánt "szög-egyenes" hatás. Hajvasaló analfabétaként körbenéztem itt krémmánián, mit ajánlanak a lányok akik rendszeresen használják ezeket a készülékeket, és napokon át tartó komment-böngészés végén a Remingtonnal horgonyoztam le. Nem volt kérdéses, legyen rajta 2 fokozat mert a 230-fokos hőmérsékletet isszonyúan soknak tartom. Szóval a kör egyre szűkűlt, az ismert nagyáruház (mediamarkt) oldalán meg is találtam jó áron ez a modellt és biztos volt hogy Ő lesz végül a befutó.

Ma érkezett meg a futárral, első használaton vagyok túl. Eddig csak a legalacsonyabb fokozaton használtam de szépen kiegyenesítette a hajam.A megszokott módon beszárítottam majd átmentem rajta a hajvasalóval, igy láthatóan egyenesebb lett mint a körkefés szárításnál. Tulajdonképpen, olyan mintha a fodrásznál jártam volna. Nagyon könnyű súlyra, könnyű használni, gyorsan bemelegszik, a hőfok széles körbe állítható. Hosszútávon arra leszek kiváncsi mennyire "káros" a hajszálaimra.
Azt hisszem jövők még updatelni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Azt hisszem jövők még updatelni :)

love_cinderella

2015. május 30.

Sok hajvasalót próbáltam már, a legutóbbi egy belissima imetec volt, de mindig ugyanaz volt a hatás. Seprűs, szálkás, 2 perc múlva mindenfelé álló haj.. (Hullámos/göndör száraz hajam van). De ez a hajvasaló egy csoda! Olyan hajat csinált amilyet a fodrásznál tudtam csak eddig elérni beszárítás után! A végeredmény teljesen sima, szálkamentes, fényes, tökéletesen egyenes haj napokig! Nagyon megérte az árát :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.