Remington

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lettike77, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington S5505 PRO Ceramic Ultra hajvasalóval könnyedén érhetünk el fényes, sima és tökéletesen egyenes hajat otthon is. Ez a szakértők által kifejlesztett hajvasaló még a legvastagabb, legrakoncátlanabb hajat is percek alatt megszelidíti.

Fernik

2019. március 8.

Csere. Teljesen átforrósodik az egész, az alacsony fokozat is olyan forró, mint a legmagasabb. Nem ajánlom senkinek, akinek vékonyszálú a haja. Nem záródik teljesen, így nem vasal szépen, töri, húzza a hajat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

itsnotvanessza

2018. augusztus 13.

Hullámos fürtjeimet nagyon gyorsan megszelídíti:) hát remingtonról csak jót lehet mondani, nagyon gyorsan felmelegszik, sajnos mindegyik hajvasalo roncsolja a hajat valamilyen szinten, ezért is hetente egyszer max kétszer vasalok hajat:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szangyi

2018. augusztus 3.

Vilag eletemben Remington hajvasalom volt, soha nem valtanek errol a markarol, a legjobb! Es sok-sok even keresztul birja egy keszulok, ugyhogy megeri a beruhazas :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

koromlakkok

2018. április 25.

Nagyon jó hajvasaló, remingtonban még nem csalódtam és ezúttal sem😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Nagyon jó hajvasaló, remingtonban még nem csalódtam és ezúttal sem😊

d.anett89

2017. december 26.

Egy hete vettem meg, hosszas gondolkodás után és azt kell írjam nem bántam meg. Vastagszálú dús hajam van,és szögegyenesre kivasalja illetve szép ,tartós loknikat is csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

grey

2017. december 17.

Gyönyörű fényes, szögegyenes frizurát lehet vele készíteni, gyorsan bemelegszik. Én hullámosítani is szoktam vele, szép tartós loknikat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

virnajnifr

2017. május 31.

Nagyon szeretem, gyönyörűre vasalja a hajat. Hamar melegszik, tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

derienart

2016. december 28.

Gyorsan bemelegszik, teszi a dolgát, nagyon elegáns. Azt sajnálom, hogy hőálló tokot nem adtak hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Szeretem. Gyorsan végzek vele. Hamar bemelegszik, nem úgy mint a régebbi változatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Saria

2016. május 6.

Nekem már lassan 3 éve megvan és kifogástalanul működik. Rettentően göndör hajam van és mégis szögegyenesre tudom vasalni (tartósan). Annyit tud, mint amennyi az ára: hőszabályzó (150-230 fokig) és a végeredmény szép és egyenes haj. Sajnos roncsolja is, de ez minden hajvasalóra igaz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.