Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az S5520 Remington hajvasaló az újgenerációs kerámia bevonatnak köszönhetően kétszer kíméletesebb és háromszor kopásállóbb!*

• Új generációs kerámia bevonat:
  • - 2 x kíméletesebb*,
  • - 3 x kopásállóbb*
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150ºC - 230ºC
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajsimítón a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • 15 másodperces, extra gyors hajsimító felmelegedés
  • Ez a hajvasaló extra hosszú, 110 mm hosszúságú, rugalmas hajsimító lapokkal látták el a különböző hajtípusokhoz.
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • A Remington S5520 hajvasaló automatikusan kikapcsol 1 óra működés után.
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték

szabomaria95

2015. augusztus 25.

Egyszerűen ez a világon a legjobb hajvasaló, a fenékig érő hajamat kb 10 perc alatt vasalom ki vele, pedig vastagszálú és nem egyenes a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

egri.andrea84

2013. február 11.

Jó termék, de engem nagyon zavar, hogy a legalacsonyabb hőmérséklet 150 fok rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.