Remington

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2017. június 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Simít és göndörít: az S6500 Remington Sleek and Curl göndörítő hajvasaló lapjainak külső felületei lekerekítettek és barázdáltak. A feltekert haj a hasítékokba szorosan beilleszkedik, és a megfelelő mozdulatok segítségével göndör fürtöket hozhatunk létre.

• 6 különböző stílus 1 készülékkel
  • A DVD-n hasznos hajformázási tippek találhatók.
  • Újgenerációs kerámia hajvasaló lapok: 2 x jobban csúszik a hajban*, 3 x kopásállóbb*
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150ºC - 230ºC
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete használat közben véletlenül elállítódjon.
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú, rugalmas lapok a különböző hajtípusokhoz.
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Automatikus kikapcsoláa 1 óra után
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték

A Remington göndörítő hajvasalójához egy DVD-t adunk, amin hasznos hajformázási tanácsokat és tippeket találunk. A DVD-n lépésről - lépésre bemutatjuk, hogy miképpen lehet ezzel a Remington hajvasalóval göndöríteni. A legváltozatosabb stílusú frizurákat hozhatjuk létre vele: legyen szó göndör, loknis, vagy tökéletesen sima frizuráról.

Ár: 5000 Ft , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: Megkímélt állapotú, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés előre utalással, postázással

Fehereszti

2021. január 13.

A tökéletes, nagybetűs hajvasaló számomra! Én ezt a modellt akkor kaptam pontosan, amikor a férjemmel megismerkedtünk, tisztán emlékszem, ennek több mint 7 éve. Nem vasalom gyakran a hajam, mert szög egyenes, de rendszeresen és gyakran göndörítem ezzel. A férjem pedig napi szinten vasalja a haját vele. Csak jót tudok róla mondani! Nagyon könnyen használható, nagyon gyorsan, több hőfoka van, percek alatt gyönyörű loknikat tud vele bárki készíteni. A kezet nem égeti, kesztyű sem kell, úgy van kialakítva. 7 év rendszeres használat mellett szuper állapotú, alig kopott, semmi baja nem volt soha. Nem is nyúlok más göndörítőhöz, nálam a kúpvasat is lepipálja. A hullámok mérete, alakja csodásan alakítható vele. Minden egyes fillért megér, nagyon nagyon ajánlom bárkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

mariann33

2020. július 29.

Háát...teljesen igaza van AngelHeart-nak sajnos..
Ez a Silk & Curl újabb kiadása,ez is megvan és még a régi is,és ég és föld a kettő!
Nem zárnak jól a lapok,lehet hogy egyenesíteni éppen lehet vele,de göndöríteni nem!Óriási csalódás a márkától!
Ha göndörítenék,pipás lesz a haj vége,nem kunkorít szépen,valószínűleg az amúgy is rosszul záró lapok nincsenek eléggé lekerekítve.
Hiába tartozik az olcsóbb kategóriába,az ilyen termékekből felesleges már csak gyártani is ilyet,mert vagy tudja amire való akár drágábban,vagy nem tudja olcsóbban?!
Melyiket válasszam😁?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Háát...teljesen igaza van AngelHeart-nak sajnos..
Melyiket válasszam😁?

AngelHeart80s

2020. július 13.

Nekem nem hozza a várt eredményt, nem lesz tőle jó vékony szálú a hajam (J. Aniston féle), pedig már 230 fokon is próbáltam. A göndörítés sem sikerül, pedig próbálom a videó szerint csinálni. (Biztos én vagyok ügyetlen.) Egyébként beállítani a hőfokot könnyű. A táska amit hozzá adtak nem is táska valójában, abban hordani nem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

kitti9797

2019. október 15.

Az emag-on olvasott vélemények alapján rendeltem meg. Nagyon szép hullámokat tudok vele készíteni, azonban a hajvasalás borzasztó...száll utána a hajam, meg szöszösödik. Full göndör hajam van, amit nehezen vasal ki, és utána szálkás lesz. 180 fokon szoktam csinálni, mert magasabbra nem szeretem felvenni, úgy már eléggé roncsolja a hajam. A gyönyörű hullámok miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

brethalia

2017. december 8.

Gyakran használom, végre pár hónap után megtanultam göndörítésre is használni.
Nagyon jó ár-érték arányban, hozza a Remington szintet, minőséget. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Gyakran használom, végre pár hónap után megtanultam göndörítésre is használni.
Nagyon jó ár-érték arányban, hozza a Remington szintet, minőséget. :)

Besz001

2017. november 17.

Az előző Remington hajvasalóm 6 évig bírta napi használat mellett, egyértelmű volt, hogy újra Remington mellett döntök, így választottam ezt a típust. Ár-érték arányban tökéletes, a hajamon puhán csúszik, fényes és puha lesz tőle. Kis hőálló tartót is küldtek hozzá. Kedden leadtam a rendelést, szerdán már ki is szállították. Imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Kmerci

2017. november 13.

Nagyon nagyon szerettem ugyan úgy tartós eredményt tudtam elérni vele mint az újabb Remington S8590-el csak ezt az unokahúgom kettétörte mert úgy találta jónak. :( Imádom továbbra is a Remington termékeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

kriszti0208

2016. november 29.

Egyszerű,de nagyszerű. Természetesen hullámos hajam sokszor ellenáll a hajvasalóknak és makacsak benne marad a hullám,de ennek a hajvasalónak nem tud ellenállni. Múltkor még az esőnek is ellenállt és még megázva is egyenes maradt. Nekem bevált. Göndöríteni is nagyon egyszerű vele.Pillanatok alatt felmelegszik,elég egyszer áthúzni. Fényes,selymes,puha lesz tőle a hajam. És a lock funkció is jó dolog,véletlenül sem tudod elnyomkodni a hőfokot közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

krdori

2016. október 25.

Szeretem, hogy egyszerűen lehet használni, könnyen lehet vele formázni a hajat, akár hullámos fürtöket, akár egyenes loboncot szeretnék - pedig nem vagyok valami ügyes hajszobrász, ha a saját hajamról van szó... :D
Jó, hogy állítható a hőfok, mivel vékony szálú és érzékeny hajam van - pár éve, egy kőkori hajvasalóval már sikerült kárt tennem benne, ezért néztem olyat, amin lehet állítani a hőmérsékletet.
Apróság, de a körbe forgó vezeték is óriási kényelmet nyújt és a hőálló táska is. Viszont nem melegszik fel 15 másodperc alatt, de ez már a legkevesebb.
Nagyon megérte az árát, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Nagyon megérte az árát, csak ajánlani tudom.

Boombapple

2016. június 5.

Szerettem, hogy állítható a hőfoka és mindenre jó, tehát a göndörítés és egyenesítés nem okozott neki akadályt. De csalódtam a Remingtonban, mert 2 év garancia volt rá, és mint valami időzített bomba, ahogy letelt a két év, nem akart bekapcsolni, ha pedig igen, azonnal ki is kapcsolt.. De amúgy imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.