Remington  S6600 Stylist Multifunkciós Hajformázó

Remington

Remington S6600 Stylist Multifunkciós Hajformázó

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Egy készülék: számtalan stílus! A formázó fej átmérőjét szabályzó speciális állító gombbal a legváltozatosabb stílusú frizurákat hozhatjuk létre vele: legyen szó göndör, loknis, hullámos vagy tökéletesen sima frizuráról!

• SIMÍT ÉS GÖNDÖRÍT
  • A formázó fej átmérőjét szabályzó speciális állító gombbal különböző stílusú loknikat hozhatunk létre.
  • Egy készülék: számtalan stílus
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska

sztike

2016. március 6.

Tavasszal megleptem magam vele, már nagyon öreg volt az előző vasalóm. Könnyű vele haladni, annak ellenére, hogy az elején komolyan megijesztett, hogy esetleg hibásat kaptam. Szépen vasal, és ami nagyon meglepett, hogy tartós is. A reggeli pára sem ugrasztotta össze a hajam, nagyon örültem neki. Az irónia az egészben, hogy nyáron lusta vagyok vasalgatni, és megtetszettem magamnak göndör hajjal, így azóta ritkán használom, akkor is többnyire göndörítésre. Hát az elején nagyon bénáztam a göndörítéssel, de ma már jól megy, és nagyon szép "címlaplány" frizurát tudok vele csinálni. Gyorsan melegszik, tartós eredményt produkál és nem mellesleg szép is. Megérte megvenni.

update:

Hát az előző véleményem megvan vagy 3 éves, és meg kell mondjam, azóta rá kellett jönnöm, hogy ha a kezdeti lelkesedés elmúlik, akkor jön a valóság: nem szívesen nyúlok érte. Vékonyszálú a hajam, így nem nagyon szeretem már vasalni, mert túl "lenyalt" lesz tőle. A göndörítéssel az a helyzet, hogy ez a vasaló alkalmatlan rá. Persze, meg lehet csinálni, de lényegében csak egyféle hullám készíthető vele, és az is fájdalmas. Ha ezt a borzalmas műanyag fekete részt kihagyták volna, működne, de így nem. Az állító gombba a haj piszok könnyen beakad, és akkor tép, de cefetül. A másik probléma, amit nem fogok megérteni, hogy miért jó: a lapok csak felül érnek össze. Ez vasalásnál nem zavaró annyira, de ha göndöríteni akarsz, akkor össze kell, hogy szorítsd a lapokat, így végeredményül megint csak tép. Ha 4 ezer körül költöttem volna rá, azt mondom, az én hibám, én voltam smucig, többet kellett volna költeni rá, de 12 ezrembe, és rengeteg hajszálamba fájt, szóval nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

update:

linike91

2015. november 29.

Páromtól kaptam 2 éve. Hullámos a hajam, könnyedén kivasalja elég tartós is de a göndörítés... néztem neten videókat hogyan is kéne vele, de nem nagyon jött össze sajnos. Így 1 csillag minusz.. mert elvileg göndörít és egyenesít de csak 1 funkciót tölt be végül is :S :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 29.

szandiinagy

2014. december 24.

Nagyon göndör hajam van, de mivel azt a fajta göndörséget nem szeretem, így a sima egyszerű hajvasalóról váltottam erre, amivel szintén sűrűn göndörítettem a hajam.
11ezerért jutottam hozzá, és nekem megérte a pénzt.

Hajvasalást "L" fokozaton, azaz 150fokon végzem. Tökéletes eredményt biztosít, hővédő sprayvel alkalmazva. Nem göndörödik vissza párában sem, és mivel alacsonyabb hőmérsékleten vasalom, mint az előző hajvasalómmal, ami nem volt állítható, 210fokos volt, ezért ettől kevésbé törik.

A göndörítés funkciónál már kicsit trükkösebb a helyzet. Ott 180 fokon használom általában, ha nagyon nem akar beállni a hajam, inkább feltekerem a maximális 210fokra. Nem szoktam kihúzni az állítható részét, nem szeretem a nagyon nagy hullámokat, így maradok az alapállásnál. Szép loknikat tudok vele csinálni, talán első alkalommal kedvemet szegte, hogy kitépkedte a hajam göndörítés közben, azóta viszont rájöttem, ennek elkerülése végett milyen szögben tartsam a hajvasalót. Egy- egy hosszabb tinccsel megszenvedek néha, de második - harmadik próbálkozásra csak megbarátkozik a gondolattal, hogy ő bizony göndör lesz.

Elég dús, közepesen vastagszálú hajam van. V alakban van vágva, így elől rövidebbek a tincsek, míg a leghosszabb tincs 3 centi híján a hátam közepéig ér. A hátsó tincseket a fejbúbomon a legnehezebb göndöríteni, általában két részletbe szoktam nekilátni.. Begöndörítem felül, a hajam feléig, utána mintha új tincset kezdtem volna, begöndörítem a másik felét is. Így tartósabb, loknisabb eredményt érek el, abszolút nem látszik, hogy történt a művelet és egyáltalán nem sajnálom az időt rá, mert teljesen megéri. Az eredmény nagyon csinos.
Általában a vasalás 7-10 perc, a göndörítés 20-30 perc. Az utóbbi attól függően, mennyire akarnak engedelmeskedni a tincsek.

Tartósságát illetően szerintem ez alap hajfüggő, na meg a hőmérséklet is közrejátszhat. Nekem például hajlakk nélkül is kibír egy 5-6 órácskát, 180 fokos használat után, pedig én túrom a hajam, fésülgetem az ujjaimmal. Persze egy komolyabb bulit már nem bírna ki hajlakk nélkül sehogyse.

Külön meglepetés volt, hogy mikor bekapcsolom a hajvasalót, oldalt a a bekapcsoló gomb másodpercenkénti villogással jelzi: melegszik. Amikor felmelegedett, a villogás abbamarad, és szünet nélkül világít. Számomra ez hasznos, így tudom mikor kezdhetem vasalni a hajam. A 15másodperces felmelegedést mondjuk én csak üres ígéretnek látom, legalább fél percet kell várnom 210 foknál.

A márka számomra már ismerős volt, az előző hajvasalóm is Remington volt, a mostani hajszárítómmal egyetemben. Igazából a hajvasaló nem ment tönkre, működik, de úgy gondoltam elavult már, valamint a hőmérséklet állítása fontos lenne rendszeres vasalás mellett, és 4éves volt, mindeképpen aktuális az újításra. Tehát a 4éves Remington hajvasalóm is megbízhatónak bizonyult, bízom benne, hogy ez a modell is hasonló jó szolgálatot tesz majd. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 24.

11ezerért jutottam hozzá, és nekem megérte a pénzt.

Gumicukor

2014. november 25.

Ha lehetne egy csillagot sem adnék neki.Hosszú hajra alkalmatlan ,leheletnyit göndörít ha göndörít ,(de nem göndörít) hajegyenesítőnek szuperál,de ahhoz meg túl drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

PAncsi79

2014. november 24.

A véleményeket látva talán mégsem az én hajam a hibás, hogy nem göndörödik tőle...
Mivel vékonyszálú, szögegyenes hajam van, mindent kipróbálok, ami azzal kecsegtet, hogy hullámosabb-göndörebb lehet tőle a hajkoronám. Hajvasalásra nincs szükségem, ezzel is hullámosítani szerettem volna, de sajnos sikertelenül
Sokáig azt gondoltam, hogy a hajam a hibás, mert nagyon utál göndör lenni, nem is marad úgy némi pár perces hőhatás kedvéért, így aztán ez sem tud hatékony lenni. De lehet, hogy valóban nem olyan egyszerű ezzel hullámosítani?
Néhány próbálkozás után feladtam, felesleges hőkezelni a hajam ezzel, ha a végén úgysem lesz hullámos. Feltettem eladásra, hátha valakinek mégis erre van szüksége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

eva.csellar

2014. október 19.

3 éve vettem, nagyon drága, vasalásra jó. A csalódást a göndörítés okozza, elvileg 3 féle hullámot lehet vele készíteni, ebből kb egy lehetséges, mellesleg a videó a neten pont a lényeget nem mutatja, szóval innen is látszik hogy kamu. Ami ennél is gázabb hogy heti egyszer használtam vasalásra, és most vettem észre hogy már az egyik lapja nem melegszik. Ennyit a remingtonról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

rata.sum

2013. március 24.

A hajam: lapockaközépig érő, vékony szálú, enyhén hullámos, szöszösödésre hajlamos és elég kevés sajnos.
Ezt a szerkentyűt arra szoktam használni, hogy a legfelső tincseimen egyszer-kétszer áthúzva a legkisebb hőfokon eltüntessen a hülyén meredező-göndörödő szálacskákat, mert úgy nézek ki tőlük, mint aki hetekig elfelejtett fésülködni.
Próbáltam hullámokat is varázsolni velük, de sajnos nem sikerült. Ha frizurakészítésről van szó, a kézügyességem erősen közelít a nullához, úgyhogy ez nem feltétlenül a szerkezet hibája. Azért sajnálom... csak simításra jó lett volna egy olcsóbb készülék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

falatka18

2013. március 24.

Nagyon meg vagyok vele elégedve... imádom.. még karácsony előtt vettem és nem bántam meg. szépen kitudom vele vasalni a hajam pedig elég sok hajam van és vastag szálú is. a göndörítő részét pedig még ennél jobban is imádom. valóban lehet vele kicsi, nagy és laza hullámokat csinálni. imádom....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Julinka

2013. február 21.

Sajnos megvettem.Egyelőre nem tudom normálisan használni,de lehet,hogy túl hosszú a hajam hozzá,hátközépig ér...Hővédő sprayt is használok,mégis úgy látom,nem tesz jót a hajamnak...A reklámban annyira könnyed mozdulattal sikerül a göndörítés...Hát,nekem egyelőre nem...Nagyon sajnálom,hogy nem egy sima hajsütővasat vettem.:-(
Még kap 1-2 esélyt,de ha ennyire macerás,nem lesz hullámos hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 21.

Még kap 1-2 esélyt,de ha ennyire macerás,nem lesz hullámos hajam.