Remington

Ár:   15710 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A hagyományos hajvasalókkal ellentétben az S7200 Remington hajvasalót nedves hajon is alkalmazhatjuk, nem szükséges a hajat megszárítani hajvasalás előtt.

A hajszálakban levő nedvesség gőz formájában speciális szellőző lyukakon keresztül távozik. A hajvasalás így gyorsabb, mivel nincs szükség előzetes hajszárításra, ez a Remington hajvasaló nedves hajon azonnal használható.

• Új generációs kerámia hajvasaló lapok, hőre aktiválódó, a haj begöndörödését gátló mikro kondicionáló technológiával, tartós hajkiegyensítés.
  • Száraz és nedves használatra külön beállítási lehetőség.
  • 110 mm hosszú hajvasaló lapok
  • Ergonomikus kialakítás
  • Digitális hőmérsékletszabályozás LCD kijelzővel, 10 beállítási lehetőséggel: 140-230 °C
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete véletlenül elállítódjon
  • 15 mp-es, gyors felmelegedés, a hajvasaló sípol ha kész
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Ez a hajvasaló automatikusan kikapcsol egy óra használat után
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Körbeforgó vezeték
  • Hőálló táska

A S7200 Wet2Straight Remington hajvasaló 5 év garanicával kerül forgalomba.

cicamiccaaa

2015. április 19.

Nekem is ez a típusú hajvasalóm van. Heti 1-2x vasalom ki vele a hajam. Nagyon nagyon szeretem, szép fényes és puha lesz tőle és mivel alapjáraton egyenes a hajam (elfeküdni szoktam) ezért nekem a következő hajmosásig szög egyenes tőle:) 140 fokon használom mindig. 5 csillag!!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

martinkitty

2014. december 26.

Nagyon nagyon pozitív, hogy lehet vizesen használni, tényleg időmegtakarítás. Jók a fokozatok, a digitális kijelző, és a fokozatzár: használat közben nem lehet véletlenül elállítani a hőmérsékletet.
Viszont nem egyenletesen fogja a hajam, egyik oldalon gyakran kicsúszik a haj. Ha kicsit is kisebb,vékonyabb már csúszik ki és marad hullámos az a rész, többször át kell menni rajta. 4-es

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

egerszegiadrienn

2014. október 28.

Szeretett régi Remington hajvasalóm kábele felmondta a szolgálatot, így új után kellett néznem. Abban biztos voltam, hogy maradok a márkánál! Sokáig gondolkodtam hogy melyik típusát válasszam a Remimgtonnak. Végül erre esett a választásom 1 hónapnyi keresgélés után. Mivel az ára számomra nem mondható kis összegnek, nem szerettem volna elhamarkodottan dönteni. Főleg a nedves hajon való használat miatt választottam. Ma kaptam kézhez ki is próbáltam egyszerre! Azt kell hogy mondjam megérte válogatni. Hamar felmelegedett, kényelmes fogni, kézre áll, tetszik az, hogy állítható a hőmérséklet (az előző szerkezetem régi típusú volt) alig kell összenyomni és már siklik is a hajamon. Gyorsan kiegyenesitette a hajamat, nem húzta, tépte. A végeredmény tökéletesen egyenes és fényes haj! Őt már nem eresztem :P Jobban nem is végezhetné a dolgát. Következő próbája a nedves haj lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Suzan0808

2014. augusztus 14.

Én nagyon sokat vaciláltam melyik Remington hajvasalót vegyem meg... A Therapy szériából valamelyiket vagy ezt.
De mivel nem nagyon hiszek ebben a hőre aktiválódó argán olaj és a többi "miszlegmaszlagban" így hamar letettem róluk.
Mivel hullámos göndör hajam van erre esett a választásom és szerintem nagyon is megéri. Meg kell tanulni kezelni és használni ezt a hajvasalót nem pedig egyszer ki vasalja az ember a haját és azt mondja nem jó... Mert nem mindegy hogyan teszi ezt az ember. Be kell járatni,mint a többi hajvasalót is. Nekem gyönyörűen ki vasalja a hajam fényes lesz tőle és puha . És míg az előző Remington hajvasalómmal sose tudtam szögegyenesre kivasalni a hajam úgy hogy tartós legyen ezzel sikerült. És sokkal kevesebb idő alatt végzek vele bármelyik eddigi hajvasalómmal ellentétben. Az,hogy nedves hajon használható pont az i betűre. Nagyon jól teljesít úgy is. Én összességében megadom a csillagos 5-t erre a hajvasalóra. Ennél jobb nem volt még és nem is lesz szerintem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

bdori

2014. augusztus 10.

Nekem nagyon furcsa használni. Mintha erősebben kéne fogni,mint a régi hajvasalómat. A kisebb,vékonyabb részeket nem vasalja ki,többször át kell mennem rajta. Lehet visszaviszem holnap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

husiii14

2014. április 17.

Volt egy régebbi Remington hajvasalóm (már vagy 4-5 éves), az sokkal jobb. Gyorsabban bemelegszik, és szebben vasal. Ez ugyan tényleg tud vizes hajat vasalni, de többször is át kell mennem rajta, hogy egyenes legyen. Szívesebben használom a régebbi vasalómat e helyett. Csalódás volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Mossyka

2014. április 17.

Ma vettem, holnap viszem vissza. Már kibontásnál karcosak voltak a lapok, a hajvasaló oldalán a műanyag meg sorjás. Ennyi pénzért nem ezt várnám. Olyan mintha az a rész karcolná az alatta lévő lapot, ahol a gőzt kivezetné amikor vizes hajon használjuk. Lehet, hogy selejtes terméket fogtam ki, de ez nevetséges. Nagyon szomorú vagyok, mert annyira vágytam rá. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.