Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amauri, Módosítva: 2014. december 10.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington PRO-Ion hajsimító a hajat a gyökerétől a végéig negatív ionokkal beborító Triple Ionic technológiának köszönhetően a leggyönyörűbb és legsimább eredményt gubancolódás és statikus töltés nélkül nyújtja. A kilenc választható hőmérséklet beállítás és a 230°C-os csúcshőmérséklet lehetővé teszi, hogy rugalmasan választhasd ki a hajadnak megfelelő hőmérséklet beállítást. Ezen felül a digitális kijelző megmutatja a pontos beállítást, úgyhogy mindig a kezedben marad az irányítás. Amint megtaláltad a hajadnak legmegfelelőbb hőmérsékletet, az okos memória funkció megjegyzi ezt, így legközelebb azonnal elkezdheted a hajformázást, amint bekapcsolod a hajsimítót.

Ez az újgenerációs hajsimító a forradalmi Remington Pro kollekció részét képezi, ami sima, fényes hajat varázsol minden egyes alkalommal.

• Tripla – ionos technológia: antisztatikus hatás, bársonyos frizura
  • 1. Az ion generátor ionok millióit bocsátja ki
  • 2. A kettős ionos kibocsátási csatorna biztosítja az optimális kontaktust a hajszálakkal
  • 3. Újgenerációs kerámia - ultra turmalin bevonat biztosítja a zökkenőmentes simítási folyamatot
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel:      150ºC - 230ºC
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú, rugalmas simító lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Memória funkció: megőrzi a legutolsó alkalomkor beállított hőfokot
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Körbeforgó vezeték
  • Hőálló táska

kicsispenot

2019. június 21.

Sajnos én nem vagyok elájulva tőle. Nem marad 1 napnál tovább egyenes a hajam. A legnagyobb problémát pedig az okozza, hogy ettől elektromos lesz a hajam. Tudom, elivelg ettől pont nem kéne...de soha nem volt még ilyen problémám, egészen eddig. Plusz pont viszont azért jár, mert nagyon szép fényt ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

doris92

2017. december 1.

Életem legjobb döntése volt megvásárolni ezt a hajvasalót. Abszolút megéri a pénzért. A végeredmény valami elképesztő, nyílegyenes, puha, fényes, nem agyongyötört haj!!! Valóban mintha a fodrásztól léptem volna ki. Unokahúgom derékig érő haján is leteszteltem, egy simítás és egyenes lett a haja. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Villango

2017. április 25.

Én nagyon szeretem. Teljesen rendben van, 150 fokkal használom mert tök béna vékony szálú hajam van, de nem károsít, ezt nem érzem.
Persze óvatos vagyok, meg agyonápolom a hajam. Kicsit nekem is zúg, de egyáltalán nem zavaró, nagyon nagyon halkan teszi mindezt.
Nagyon akciósan vettem, bőven megérte, és tényleg nagyon gyorsan lehet vele végezni.
Nekem a hajszárítóm ionos, ezért esett erre a választásom, sztem sokkal jobb a hajnak az ilyen kütyü. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

_-Mia-_

2016. október 3.

Vacak egy zsinórja van, teljesen kemény, frankón le lehet verni a fürdőszobapultról vele mindent. A zizgés idegesítő, a hajam nem sokkal szebb mint az ezer éves S2002-esemmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Szilviaa

2015. július 31.

Engem zavar a hang, amit kiad. Első körben vissza is vittem az üzletbe, de kibontottak még két másikat, és mindkettő zúg. Felhívták a remingtont, ahol közölték, hogy ez a típus ilyen. Elég félelmetes. :D Legalábbis annak, akinek pukkant már szét a kezében hajvasaló.
Ha többször húzom végig egy tincsen, nekem áramos lesz tőle a hajam. Cserébe nagyon szépen és gyorsan simít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

amauri

2014. december 10.

Több éves remington hajvasalómat cseréltem le erre a változatra, amelyre egy internetes webáruház akciójában bukkantam rá. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, a hajam gyönyörű tőle, pillanatok alatt kész vagyok a vasalással. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.